Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vladimir Veršić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

    Originally posted by Mir7a
    Originally posted by VladimirVersic
    Originally posted by Mir7a
    reko sam da neću ništa komentirat al šta ću. Meni je apsolutno tužno, jadno i glupo da netko tko preporučuje početnicima 40 serija za ruke i 5 za noge tjedno misli da zna išta o treningu, treniranju i funkcioniranju ljudskog tijela.
    Meni je jadno da netko sa uzimanjem anabolika izgleda ko baja za smeće, recimo ti si dobar primjer!
    haha
    al vidi mene stvarno boli k.... jel ja tebi izgledam ko baja za smeće, nit mi je važno kako ti izgledaš. ja samo vidim nekoga tko o treningu zna manje od 14godišnjaka i pokušava postavit autoritet na temelju solidnog izgleda. + jako je smješno da netko tko se ljuti kad ga optužuju za anabolike optužuje i druge bez ikakve osnove opak si rista, ali dečkima poput dehydronatora možeš glancat cipele što se tiče znanja, tako da je bolje da šutiš kad ti se kaže da ti je trening smješan i možda pitaš za koji savjet.
    E pa onda si opsjednut menom ili što, reko si da nećes postat ovdje, ali opet inzistiraš, što si ti neki andjeo koji će drugima otvorit oči, ne kužim samo znam da si dosadnjaković to sigurno!
    Da i vidim da ste ti i dehidrator neki kompici i da vjerojatno ti njemu glancas cipele i mozda i jos nesto ali osobno to nije moj djir ali ne sudim nikome, zivimo u demokraciji!
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
    http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

    Comment


    • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

      misliš na ovo :

      http://www.getbig.com/boards/index.php?topic=385806.0
      “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

      Comment


      • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

        Originally posted by rxownz
        Da, totalni ludjaci su tamo, najgori board što se inteligencije tiče. Ali zna biti zabavnih postova!
        I zaboravio skoro, ponekad na toj stranici dobiješ obavijest da ima virusa tako da oprezno.
        https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
        http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

        Comment


        • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

          Originally posted by VladimirVersic
          Originally posted by Dehydronator
          Originally posted by VladimirVersic
          Pošto vidim da dosta dečki ovdje traga za efektnim programom treninga.
          Evo jednog početnickog treninga koji može posluziti i naprednijim vježbačima direktno iz mojih bilješki, koje još uvijek čuvam, naglasak je na rukama, mislim da većini je to draža skupina pa evo:

          PON: RUKE

          SRI: TIJELO

          PETAK:RUKE

          PON: Ramena+Ruke
          jel ovo ozbiljno ili neka šala?
          Za tebe je šala jer si upravo to joke!
          stari moj loše isfuravaš nekog jakšića, s tim da taj čovjek bar napiše kud i kamo duhovitije i zrelije postove koje čovjek s guštom čita, a ovi tvoji me doslovno tjeraju da požalim što imam oči

          al ozbiljno, osoba tvojih godina i tolikog iskustva ide označit dan treninga sa TIJELO? A šta su onda RUKE, RAMENA, koje navodiš u programu, dijelovi vodokotlića?
          https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

          Overload Strength team

          Comment


          • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

            Ljudi wtf,covjek je jednostavno napiso neki program vjezbanja,posto su ga drugi pitali za savjete, ako vam se ne sviđa program nemojte ga raditi ili ako imate pitnja onda pitajte zasto odmah napadati i vrijeđati covjeka?
            Covjek trenira 15 godina,ima znanje i iskustvo,te ga treba barem malo postivati a ne bit ljubomoran i napadati odmah.
            Gdje vam je postovanje,covjece ko da ste iz sume isazli.

            Comment


            • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

              Originally posted by sayolife
              Ljudi wtf,covjek je jednostavno napiso neki program vjezbanja,posto su ga drugi pitali za savjete, ako vam se ne sviđa program nemojte ga raditi ili ako imate pitnja onda pitajte zasto odmah napadati i vrijeđati covjeka?
              Covjek trenira 15 godina,ima znanje i iskustvo,te ga treba barem malo postivati a ne bit ljubomoran i napadati odmah.
              Gdje vam je postovanje,covjece ko da ste iz sume isazli.
              Ti si isto žešći specijalac... boli me ***** za njegov princip vježbanja, kolege su uočile neke "greške" i iznijeli su to na vidjelo... onda je vladimir počeo sa svojim sarkastičnim komentarima i sve je to dovelo do svađe... a fino sam napisao par stranica ranije da će doć do ovoga...
              Originally posted by HeadacheR
              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

              Comment


              • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                Originally posted by DrHouse
                Originally posted by sayolife
                Ljudi wtf,covjek je jednostavno napiso neki program vjezbanja,posto su ga drugi pitali za savjete, ako vam se ne sviđa program nemojte ga raditi ili ako imate pitnja onda pitajte zasto odmah napadati i vrijeđati covjeka?
                Covjek trenira 15 godina,ima znanje i iskustvo,te ga treba barem malo postivati a ne bit ljubomoran i napadati odmah.
                Gdje vam je postovanje,covjece ko da ste iz sume isazli.
                Ti si isto žešći specijalac... boli me k.... za njegov princip vježbanja, kolege su uočile neke "greške" i iznijeli su to na vidjelo... onda je vladimir počeo sa svojim sarkastičnim komentarima i sve je to dovelo do svađe... a fino sam napisao par stranica ranije da će doć do ovoga...
                Ma bravo. Svaki tvoji komentar na forumu je napadanje,sarkasticno nasmijavanje i vrijeđanje. Mislim da si ti ovdje specijalac i da si promasio forum.

                Comment


                • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                  Čemu skretanje s teme?
                  Originally posted by HeadacheR
                  Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                  Comment


                  • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                    Ovo je sport sirokih opcija, na nama je hocemo li uzeti u obzir necije preporuke, a kasnije ih iskoristiti ili ne, od muhe se uvijek napravi slon jer monotno bi bilo da se kaze npr. bok ljudi bavim se BB-om 20 godina, radim 3 serije za prsa i 6 serija za biceps, popijem sejk poslije treninga i zato sam napucan, svi povjeruju u to i slijede takav put , jednostavno treba fer i korektno prokomentirati necije iskustvo, savjet bilo sta ili naj*****ostavnije ignorirati nhf
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                      Originally posted by sayolife
                      Ljudi wtf,covjek je jednostavno napiso neki program vjezbanja,posto su ga drugi pitali za savjete, ako vam se ne sviđa program nemojte ga raditi ili ako imate pitnja onda pitajte zasto odmah napadati i vrijeđati covjeka?
                      Covjek trenira 15 godina,ima znanje i iskustvo,te ga treba barem malo postivati a ne bit ljubomoran i napadati odmah.
                      Gdje vam je postovanje,covjece ko da ste iz sume isazli.
                      brate de izvuci glavu iz nečijeg pakšua dok se nisi ugušio. ako neš ne volim to su ulizice.

                      ako već nisi shvatio što je mene zasmetalo u Vladimirovom postu, onda bar pročitaj još jednom što je House napisao.

                      neka dođe i cutler i napiše onakav nonsens i njega bih priupitao isto. al ne, to je cutler, on da i ubije nekog vi biste to progledali kroz prste jer je fuckin idol. karikiram al to je to
                      https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                      Overload Strength team

                      Comment


                      • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                        Vrijeđate Vladimira bez osnove. Čovjek je svojom fantastičnom formom pokazao i dokazao da ima znanje.
                        Program koji on predlaže nisam nikad izvodio na takav način. Ali to ne znači odmah da takav program ne vrijedi. Program je usmjeren više razvoju ruku. Može se i drugačije prilagodit nekoj drugoj mišićnoj skupini ako vam ista zaostaje. Uostalom trebate probat nešto radit pa sudit. U bodybuildingu nema stereotipa. Treba mnogo toga probati pa vidit što vašem tijelu najbolje odgovara.
                        Evo ja razmišljam da od idućeg tjedna krenem sa full body treningom 4 puta tjedno mjesec dana. Vidit ću šta će ispast. I tek onda ću sudit takav pristup. Tako bi trebali i vi a ne odmah osuđivat.
                        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                        I know it's hard to keep an open heart
                        When even friends seem out to harm you
                        But if you could heal a broken heart
                        Wouldn't time be out to charm you

                        November Rain, Guns and Roses

                        Comment


                        • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                          Originally posted by rxownz

                          procitaj cijeli thread ja placem

                          Comment


                          • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                            sto ja imam od toga ako povjerujem da je V.V. natural?? puno toga dobroga...

                            znaci da se trudim to postici bez steroida. ok... je ok?? sta ne?? ok je??

                            hmm a mozda i nevjeurjem da se to moze bez steroida...cak sam i siguran(ja koji sam procitao 10000 postova i imam iskustva u teretani 2 god, ja sam u nesto siguran?!?!)..znaci nemoze se bez steroida...nakon 2 god staza malo sam se nabildao i to..prehrana mi je kolko tolko sredena( navecer se ubijem fritulama jer je to dobro na masi?!?!)...i sada odlucim uzet steroide...jer bez njih se nemoze postici tjelo za 15 godina poput V.V.-evo. ?!?!?!


                            dakle bull shit! naravno da se moze za 15 godina dobiti ovakvo tijelo... cak bi se ja usudio reci!!!!!!!!!!!! OVO!!!!!!!!!!!!!! DA JE OVO I KOLKO TOLKO LOSE ZA 15 GODINA STAZA!!!


                            CAOS ...sada moze i ban jer se pola genijalaca nece sloziti samnom, pa cu dobit ban(jer tako vam je najlakse?!?! jelda???)...no nije ni bitno...napravit cu novi account..ionako.. ko zna koji mi je ovaj ehh

                            ugl sad bi vec mogao nesto i opsovati...po ovima sto se ne vjeruju da je V.V. natural...hmm al necu...blah...ubila vas ljubomora(ostat cu na ovome, jer me strah nabildanih ljudi popout detorititititinatototoseratora)
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                              Originally posted by wannabeBB
                              sto ja imam od toga ako povjerujem da je V.V. natural?? puno toga dobroga...

                              znaci da se trudim to postici bez steroida. ok... je ok?? sta ne?? ok je??

                              hmm a mozda i nevjeurjem da se to moze bez steroida...cak sam i siguran(ja koji sam procitao 10000 postova i imam iskustva u teretani 2 god, ja sam u nesto siguran?!?!)..znaci nemoze se bez steroida...nakon 2 god staza malo sam se nabildao i to..prehrana mi je kolko tolko sredena( navecer se ubijem fritulama jer je to dobro na masi?!?!)...i sada odlucim uzet steroide...jer bez njih se nemoze postici tjelo za 15 godina poput V.V.-evo. ?!?!?!


                              dakle bull shit! naravno da se moze za 15 godina dobiti ovakvo tijelo... cak bi se ja usudio reci!!!!!!!!!!!! OVO!!!!!!!!!!!!!! DA JE OVO I KOLKO TOLKO LOSE ZA 15 GODINA STAZA!!!


                              CAOS ...sada moze i ban jer se pola genijalaca nece sloziti samnom, pa cu dobit ban(jer tako vam je najlakse?!?! jelda???)...no nije ni bitno...napravit cu novi account..ionako.. ko zna koji mi je ovaj ehh

                              ugl sad bi vec mogao nesto i opsovati...po ovima sto se ne vjeruju da je V.V. natural...hmm al necu...blah...ubila vas ljubomora(ostat cu na ovome, jer me strah nabildanih ljudi popout detorititititinatototoseratora)

                              Comment


                              • Re: Ej, ljudi pozdrav od naturalca Vladimir Veršić iz Rijeke!

                                stavi me u qoute i napisi nikad veci ludak viden, bio bih ti zahvalan.

                                btw mozes dodat da imam ptst, i da sam bio u zatvoru 3 godine, i da sam bildao, i imao savrsen bioritam, a jeo jedan proteinski obrok na dan, i u te 3 godine dobio 15 kg misicne mase, iako sam bio u kalorijskom deficitu.
                                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                                Youtube:

                                Primjer treninga snage/hipertrofije
                                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                                Sve o prehrani
                                Sve o treningu

                                Comment

                                Working...
                                X