Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biseri iz GYM-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Biseri iz GYM-a

    cekic,sekirica jos kupi serafnciger i cirkular pa komotno mozes otvorit stolarski obrt
    I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby!!

    Comment


    • Re: Biseri iz GYM-a

      Jednom sam u Space Gym (istocni dio Sydney-a) dozivio da morah prodrmati Gary Straydoma koji zadremuckao izmedju setova na incline bench.Koji se dosao takmiciti na pro Universe.

      Comment


      • Re: Biseri iz GYM-a

        Prije 2 tjedna bio u Melbourne i posjetio par starih frends, i jedan od njih je Sammy Ioannidis koji ima Better Bodies Gym i tu je Sammy stari Coca Cola fridge (hladnjak) pretvorio (u tipicnom grckom stilu) u trofejni kabinet u kojem su 3 Mr.Universe trofeja.
        Kad to vidjeh rekom mu Reg Park bi te zadavio da vidi gdje si stavio njegove trofeje.
        Napomena: Reg Park je bio organizator prva dva IFBB Junior Mr.Universe na kojima je grk Sammy pobjedio , skinuo je i NABBA Universe (class 1).Ove godine je bio 2. na NABBA Masters Mr.Universe.

        Comment


        • Re: Biseri iz GYM-a

          Na ovoj slici ima Sammy vrlo seksi prsluk
          http://i306.photobucket.com/albums/n...am/Sammy_I.jpg

          Comment


          • Re: Biseri iz GYM-a

            trebate doziviti kako je to kad se lik zasprinta na traci za trcanje i odjednom nestane struje.... odjednom mrak i cujes *BUM* i kombinacije psovki boga, isusa, zivotinja i uze rodbine
            Masa je mama a definicija je baba!

            Comment


            • Re: Biseri iz GYM-a

              Originally posted by Nick99
              trebate doziviti kako je to kad se lik zasprinta na traci za trcanje i odjednom nestane struje.... odjednom mrak i cujes *BUM* i kombinacije psovki boga, isusa, zivotinja i uze rodbine
              ahahhaha... to je to !
              Mind over muscle.

              Comment


              • Re: Biseri iz GYM-a

                Originally posted by Nick99
                trebate doziviti kako je to kad se lik zasprinta na traci za trcanje i odjednom nestane struje.... odjednom mrak i cujes *BUM* i kombinacije psovki boga, isusa, zivotinja i uze rodbine
                znas da je kevo u apellu opleo sa trake prije jedno 2 godine? hahha polomio se

                Comment


                • Re: Biseri iz GYM-a

                  Ova mi je mocna:

                  www.youtube.com/watch?v=6czYsypb-40&NR=1
                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • Re: Biseri iz GYM-a

                    Originally posted by IgyBoy
                    dobra dobra

                    Comment


                    • Re: Biseri iz GYM-a

                      Jedan prijatelj koji je inače radio na ribarskom brodu, jak ko bik. Nikakava teretana, nikakvi suplementi, ništa, samo genetika i teški fizički poslovi...
                      Uglavnom, u mom mjestu otvorila se teretana prije nekoliko godina (nije dugo izdržala, propali su) i taj moj prijatelj odluči malo vidit šta je to. Nikad nije bio u teretani. Došao je na onu spravu sa sajlama (di je lat mašina, veslanje, možeš radit bicepse) neznam kako se zove. Probao je radit bicepse, stavio je najveću težinu, povuko i sve je puklo (mislim na sajlu). Pustio tamo i reko vlasniku: "to niš ne valja", i otišao.
                      Taj momak doma vježba listove tako da gura rukama štok od vrata, zid (kameni) iznad je sav popucao.
                      FORTES FORTUNA ADIUVAT.

                      Comment


                      • Re: Biseri iz GYM-a

                        Originally posted by vanja
                        Jedan prijatelj koji je inače radio na ribarskom brodu, jak ko bik. Nikakava teretana, nikakvi suplementi, ništa, samo genetika i teški fizički poslovi...
                        Uglavnom, u mom mjestu otvorila se teretana prije nekoliko godina (nije dugo izdržala, propali su) i taj moj prijatelj odluči malo vidit šta je to. Nikad nije bio u teretani. Došao je na onu spravu sa sajlama (di je lat mašina, veslanje, možeš radit bicepse) neznam kako se zove. Probao je radit bicepse, stavio je najveću težinu, povuko i sve je puklo (mislim na sajlu). Pustio tamo i reko vlasniku: "to niš ne valja", i otišao.
                        Taj momak doma vježba listove tako da gura rukama štok od vrata, zid (kameni) iznad je sav popucao.

                        daj slikaj tog frenda
                        bas me zanima kak izgleda
                        Mind over muscle.

                        Comment


                        • Re: Biseri iz GYM-a

                          Moze, čim bude prilike.
                          Kad parkirava bočno, jednostavno uđe s prednjim krajem unutra, a zadnji digne rukama i namjesti bočno auto. To sam vidio svojim očima. Vozi Fiat Pandu (oko 1000 kg).
                          FORTES FORTUNA ADIUVAT.

                          Comment


                          • Re: Biseri iz GYM-a

                            Originally posted by vanja
                            Moze, čim bude prilike.
                            Kad parkirava bočno, jednostavno uđe s prednjim krajem unutra, a zadnji digne rukama i namjesti bočno auto. To sam vidio svojim očima. Vozi Fiat Pandu (oko 1000 kg).
                            poznam i ja Chucka

                            Comment


                            • Re: Biseri iz GYM-a

                              Ne spominji ime Chuckovo uzalud...

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: Biseri iz GYM-a

                                Originally posted by vanja
                                Moze, čim bude prilike.
                                Kad parkirava bočno, jednostavno uđe s prednjim krajem unutra, a zadnji digne rukama i namjesti bočno auto. To sam vidio svojim očima. Vozi Fiat Pandu (oko 1000 kg).
                                pa to je nešto kao da Dl radi sa 1000 kg...
                                e ovo je biser
                                što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

                                Comment

                                Working...
                                X