Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ghetto workout - Hannibal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: HANNIBAL

    Originally posted by Marijan
    profesionalni bodybuilding je nešto potpuno drugo, prvo to je selekcija najboljih od svuda, plus oni su svi na tolko kemije da im nije nimalo važno šta im je genetika dala. S druge strane, 2 najuspješnija osvajača Olimpije, Haney i Coleman su crnci, o Colemanu netreba trošiti rječi što se genetike tiče

    Ti američki crnci su također prošli tu selekciju tijekom 200 godina kolonizacije amerike i teškog rada di su mogli preživjeti samo najači. svakom je jasno da su potpuno fizički superiorni jednom nasumičnom balkancu
    Marijane nikako se ne slažem sa ovom tvojom teorijom, gdje su ti tvoji superiorni crnci da "razbiju" Fedora, Mirka, nekada Matu Parlova, Branka Cikatića, braću Kličko?
    Nisi glup dečko, ne znam kako možeš vjerovati u ovakve glupe teorije.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: HANNIBAL

      po izgledu, kažem, a to su vrhunski sportaši, nemoš to uspoređivat

      istina je da ovakvih visina minus 100 sa bf od 8-10 ima tisuće tamo. ne kažem da su jači ni išta, samo im je genetika bolja i izgledaju bolje

      Comment


      • #18
        Re: HANNIBAL

        Originally posted by Marijan
        po izgledu, kažem, a to su vrhunski sportaši, nemoš to uspoređivat

        istina je da ovakvih visina minus 100 sa bf od 8-10 ima tisuće tamo. ne kažem da su jači ni išta, samo im je genetika bolja i izgledaju bolje
        Pogledajmo Tysona danas:

        [attachment=084niqtb]mike_tyson_phixr_2.png[/attachment84niqtb]
        izgleda kao svinja koja se hrani u McDonaldsu, gdje mu je ta bolja genetika i bolji izgled od bijelaca?
        Odgovor je jednostavan, dok je trenirao izgledao je lijepo, zbog treniranja a ne zbog genetike...
        Attached Files
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: HANNIBAL

          a tebi fedor izgleda lijepo i dobro? izgleda ko svinja. opet, to su jedinke i profesionalni sportaši. pretjeruješ.

          Comment


          • #20
            Re: HANNIBAL

            Originally posted by Marijan
            a tebi fedor izgleda lijepo i dobro? izgleda ko svinja. opet, to su jedinke i profesionalni sportaši. pretjeruješ.
            Ali kakvu bolju genetiku i izgled imaju crnci za razliku od bijelaca? Ne znam po čemu si to zaključio i gdje si to pročitao? Ja ti govorim da su te razlike individualne od čovjeka do čovjeka bio on crn ili bijel.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #21
              Re: HANNIBAL

              po zdravom razumu?

              oke, pustimo crnce. Recimo azijati. Što ti zaključuješ po njihovom izgledu?
              postoje razlike.

              ako ti meni kažeš da su azijati imaju isti izgled kao i crnci i bjelci, nemam ti više šta reć.

              Comment


              • #22
                Re: HANNIBAL

                Originally posted by Marijan
                po zdravom razumu?

                oke, pustimo crnce. Recimo azijati. Što ti zaključuješ po njihovom izgledu?
                postoje razlike.

                ako ti meni kažeš da su azijati imaju isti izgled kao i crnci i bjelci, nemam ti više šta reć.
                NIsam rekao da ne postoje razlike, naravno da postoje razlike u visini, boji kože itd. ali to nema veze sa onim što si rekao ranije da crnci imaju bolju genetiku od bijelaca, ne znam zašto bi crna koža bila bolja od bijele.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Re: HANNIBAL

                  ok, ja ću odgovoriti. Azijati su svi niski ektomorfi. 90 posto azijata su niski ektomorfi. valjda je to i tebi jasno.

                  Američki crnci su 90 posto mezomorfi, sa malim primjesama ektića il enda. Mi smo ono, tu između. Ne govorim za sve crnce, već za amere.

                  Comment


                  • #24
                    Re: HANNIBAL

                    Joj daj fakat ste dosadni,još čete na kraju dovest do rasne diskriminacije na forumu pa će nas neka udruga za ljudska prava proganjat!

                    Inače,znate kaj nastaje križanjem crnca i hobotnice???
                    Neznam ni ja al *****o bere pamuk
                    (malo da razbijem svađalačku atmosferu)

                    Comment


                    • #25
                      Re: HANNIBAL

                      ko se svađa? kakva diskriminacija? ajde mi molim te to objasni. hvala. ovo s diskriminacijom.

                      Comment


                      • #26
                        Re: HANNIBAL

                        Dečki,da ne duljimo s glupim diskusijama.Nepobitno je to da postoje morfološke i fiziološke razlike između rasa koje su blage no ipak prisutne...
                        Crnci za sada dominiraju bodybuildingom.Njihova muskulatura je večim udjelom u bijelim stanicama dok je kod bijelaca raspodjela malo drugačija...
                        Za primjer: kada ste vidjeli uspješnog crnaca strongmana ili powerliftera?

                        Comment


                        • #27
                          Re: HANNIBAL

                          npr Coleman i Johnnie Jackson imaju ogromne PRove što se snage tiče.

                          ali tu govorimo o izgledu ;/

                          Comment


                          • #28
                            Re: HANNIBAL

                            Oni imaju dobar,ne odličan...
                            Čučanj Kirk karowski Kirk Karwoski čučanj 455kgx2,Tom Platz 230 kgx23 ,RYAN KENNELLY bench press 488 kgx1... lista ide dalje...

                            Comment


                            • #29
                              Re: HANNIBAL

                              Ja i dalje mislim da su crnci u maloj prednsoti u genetici od nas tj misicaviju su, a posto su crne koze to jos vise dolazi do izrazaja.
                              Pa zasto se na BB natjecanjima svi bojaju u crno - da im poboljsa vizualni dojam i da se vide bolje separacije misica. Uzmimo u primjer bijelog mrsavka od 50kg i crnog mrsavka isto od 50kg da obojica isto treniraju i isto se hrane ko bi bolje izgleda? Ja mislim crni mrsavko i to daleko bolje....
                              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                              Comment


                              • #30
                                Re: HANNIBAL

                                Originally posted by SlySter
                                Dečki,da ne duljimo s glupim diskusijama.Nepobitno je to da postoje morfološke i fiziološke razlike između rasa koje su blage no ipak prisutne...
                                Crnci za sada dominiraju bodybuildingom.Njihova muskulatura je večim udjelom u bijelim stanicama dok je kod bijelaca raspodjela malo drugačija...
                                Za primjer: kada ste vidjeli uspješnog crnaca strongmana ili powerliftera?
                                Pa upravo zbog toga što kod crnaca navodno prevladavaju bijela mišićna vlakna ili brza mišićna vlakna koja su odgovorna za brze intenzivne radnje bi trebali biti uspješni kod nekih disciplina u strongmenu. A opet s druge strane ta vlakna tj. mišići sa takvim vlaknima se brže umaraju pa je upitno koliko mogu biti izdržljivi kod nekih disciplina.
                                Ma sve je individualno ne možemo ništa kategorizirati.
                                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                                I know it's hard to keep an open heart
                                When even friends seem out to harm you
                                But if you could heal a broken heart
                                Wouldn't time be out to charm you

                                November Rain, Guns and Roses

                                Comment

                                Working...
                                X