Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ghetto workout - Hannibal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: HANNIBAL

    No tako je...Morfološke razlike postoje,to je nepobitno.Ostatak priće je puko nagađanje...

    Comment


    • #32
      Re: HANNIBAL

      Originally posted by Dalibor
      Originally posted by SlySter
      Dečki,da ne duljimo s glupim diskusijama.Nepobitno je to da postoje morfološke i fiziološke razlike između rasa koje su blage no ipak prisutne...
      Crnci za sada dominiraju bodybuildingom.Njihova muskulatura je večim udjelom u bijelim stanicama dok je kod bijelaca raspodjela malo drugačija...
      Za primjer: kada ste vidjeli uspješnog crnaca strongmana ili powerliftera?
      Pa upravo zbog toga što kod crnaca navodno prevladavaju bijela mišićna vlakna ili brza mišićna vlakna koja su odgovorna za brze intenzivne radnje bi trebali biti uspješni kod nekih disciplina u strongmenu. A opet s druge strane ta vlakna tj. mišići sa takvim vlaknima se brže umaraju pa je upitno koliko mogu biti izdržljivi kod nekih disciplina.
      Ma sve je individualno ne možemo ništa kategorizirati.
      Originally posted by SlySter
      No tako je...Morfološke razlike postoje,to je nepobitno.Ostatak priće je puko nagađanje...
      Evo na kraju rasprave smo zaključili ono što smo Dalibor i ja rekli na početku rasprave: razlike među rasama postoje ali nije istina da crnci imaju bolju genetiku.
      A posebno ne možemo reći da crnci na junk foodu izgledaju bolje od bijelca na BB prehrani itd.

      Prije dvadeset i koju godinu rađena su znanstvena istraživanja među sportašima crncima i bijelcima, ja sam to onda redovno pratio (onda je Tyson postao najmlađi svjetski prvak pa se puno i o njemu raspravljalo). Između ostalog ustanovljena je razlika u bijelim mišićnim vlaknima koja bi u teoriji trebala dati neku prednost crncima ali to se tako nije pokazalo u praksi i nikada nije dokazano (sigurno je Dalibor na faxu učio o tome).

      To je isto kao crnke i plavuše, razlike postoje, nekom su ljepše jedne a nekom druge ali ne može nitko reći da je plava žena bolja od crne i da ima bolju genetiku ili obrnuto.

      Ove vježbe što izvodi Hannibal su tako teške da za njih morate vježbati godinama, to su godine mukotrpnog treniranja i odricanja i onda samo tako popljuvati nečiji dugogodišnji rad izjavom kako on ima bolju genetiku itd mislim da u najmanju ruku nije u redu. Ako ste ljubomorni na Hannibala izmislite neki bolji izgovor ili šutite.

      Ja skidam kapu Hannibalu za ove vježbe i nemam namjeru više raspravljati o ovoj temi.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #33
        Re: HANNIBAL

        dobro, nemorate otvarat oči i vidit očito.

        Comment


        • #34
          Re: HANNIBAL

          da,da...a moj profač iz tjelesnog je rekao da je to montirano da to nema šanse da se napravi...:lol...hahahahahahhaahha...inače lik je živina...
          A gde su noge?

          Comment


          • #35
            Re: HANNIBAL

            ha kako nema a na latinici mislim ili tako nekako je bio jedan starac iz slavonije mislim i on je nesto slicno radio i ono za drvo vodoravno se drzao lol onda kak nebude ovaj to mogao


            ovo sta se tice crnaca i bijelaca,pa nemaju crnci bolju muskulaturu,to se samo cini radi boje,bijelcima svijetlost baca sjenu pa se ne vide bas dobro misici,sve je kakti ravno a crnicima ne baca sjenu kad su crni,mislim baca al ne vidi se i ne smeta

            Comment


            • #36
              Ghetto style

              Comment


              • #37
                Re: GHETTO STYLE

                vježba na 2:40.......................... što se s tim vježba?? Triceps???

                Comment


                • #38
                  Re: GHETTO STYLE

                  pa s obzirom da se vuce, radi biceps a ne triceps...a zasta je tacno vjezba ne znam. Izmisljotina
                  "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                  Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                  https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                  http://www.staying-fit.net/

                  Comment


                  • #39
                    Re: GHETTO STYLE

                    hanibal je kraljina!
                    Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                    Comment


                    • #40
                      Re: GHETTO STYLE

                      ma ovdje mi se čini kao da lastimusi igraju največu ulogu...sve ovisi koliko se naginješ
                      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                      Comment


                      • #41
                        Re: GHETTO STYLE

                        Originally posted by NikCTX
                        vježba na 2:40.......................... što se s tim vježba?? Triceps???
                        ego

                        Comment


                        • #42
                          Re: Ghetto style

                          životinje...
                          A gde su noge?

                          Comment


                          • #43
                            Hannibal style - real strength

                            Comment


                            • #44
                              Re: Hannibal style

                              Ovo je do jaja, rasturaju, šteta što se ne skinu.......bf im nije preko 7%...

                              Comment


                              • #45
                                Re: Hannibal style - real strength

                                ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                                Comment

                                Working...
                                X