Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ghetto workout - Hannibal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Ghetto workout

    hehe,nema šanse =) ali u ovoj knjigi koju čitan piše da je u americi po prehrani lako unjeti dovoljan dnevni unos uh,p jer imaju hranu koja je bogata sa time.ali i imaju masnoća dosta.a mi se odi moramo krpat sa posnim sirom i tako to.
    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

    Comment


    • #62
      Re: Ghetto workout

      Originally posted by VelikiBlek
      Što mislite jedu li oni posni sir i zobene pahuljice ??
      Zašto ne bi jeli, ista je hrana kao i kod nas, pa nije USA na Marsu...

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #63
        Re: Ghetto workout

        Originally posted by Korekt
        hehe,nema šanse =) ali u ovoj knjigi koju čitan piše da je u americi po prehrani lako unjeti dovoljan dnevni unos uh,p jer imaju hranu koja je bogata sa time.ali i imaju masnoća dosta.a mi se odi moramo krpat sa posnim sirom i tako to.
        Koju hranu oni to imaju.. hamburgere,hot dog-ove, muffinse, chesseburgere....
        Fakat bi me zanimalo koliko se ovi crnci s videa drže pravilne prehrane ??
        Po izgledu bih rekao da se paze maksimalno
        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

        Comment


        • #64
          Re: Ghetto workout

          Originally posted by VelikiBlek
          Originally posted by Korekt
          hehe,nema šanse =) ali u ovoj knjigi koju čitan piše da je u americi po prehrani lako unjeti dovoljan dnevni unos uh,p jer imaju hranu koja je bogata sa time.ali i imaju masnoća dosta.a mi se odi moramo krpat sa posnim sirom i tako to.
          Koju hranu oni to imaju.. hamburgere,hot dog-ove, muffinse, chesseburgere....
          Fakat bi me zanimalo koliko se ovi crnci s videa drže pravilne prehrane ??
          Po izgledu bih rekao da se paze maksimalno
          ti crnci sa videa su većinom bivši zatvorenici,ako su oni u životu vidili posni sir ja san nabildani isus jedino šta pametno jeli je u zatvoru zobena kaša sa vodom ili mlikom. XD oni tamo samo sa jednim hamburgerom njihom ja mislin da unesu trećinu uh koji im dnevno triba XD vidija si da imaju dosta njih debelih,a valjda su ovi sa pločicama ectomorhi pa mogu unosit dosta sranja i višak samo sprže vježbanjem i bižanjem od banda i pandura
          ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

          Comment


          • #65
            Re: Ghetto workout

            Hehehehe...bižanje od banda i pandura - najjači cardio
            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

            Comment


            • #66
              Re: Ghetto workout

              a zašto bi crnci većinom bili bivši zatvorenici? jer su crni?

              parcijalni on-topic, bio sam u americi, u nebraski, to je tamo u centru negdje, znači nije new york pa i nema neke sličnosti sa uvjetima ovih dečkiju na videu vjerojatno..
              ali, u doslovno svakoj prčvarnici, znači nešto tipa kao naši bircevi tu (oni tam nemaju to), možeš bez beda dobit biftek, znači čisti biftek. to ćeš platit oko 20-30 kuna, oko 300g mesa. Vi se možete zajebavat za hamburgere i to, ali tam u hamburger (ne govorim o mekdonaldsu i tim sranjima) uredno dobiš 250g mesa, i to ne *****rija neg kvalitetno meso. Eto, ja u životu nisam jeo finijeg mesa nego kad sam bio tam. Hrana je spektakularno jeftina za naše pojmove, osim većine svježeg povrća koje je skupo, oni tam uzgajaju 90% kukuruz i soju..ja bi sa parama koje ja trenutno trošim na prehranu ovdje, mogao komotno bit na bifteku tamo...bez beda. e al fora je u tome što kolko god bili jeftini svježe meso i ta sranja, junk je još 5x jeftiniji.
              ne repam o politici možda bi trebo,
              politika je mala ljadro još je nisam jebo

              Comment


              • #67
                Re: Ghetto workout

                Originally posted by Mir7a
                a zašto bi crnci većinom bili bivši zatvorenici? jer su crni?

                parcijalni on-topic, bio sam u americi, u nebraski, to je tamo u centru negdje, znači nije new york pa i nema neke sličnosti sa uvjetima ovih dečkiju na videu vjerojatno..
                ali, u doslovno svakoj prčvarnici, znači nešto tipa kao naši bircevi tu (oni tam nemaju to), možeš bez beda dobit biftek, znači čisti biftek. to ćeš platit oko 20-30 kuna, oko 300g mesa. Vi se možete zaje...at za hamburgere i to, ali tam u hamburger (ne govorim o mekdonaldsu i tim sranjima) uredno dobiš 250g mesa, i to ne piz.....a neg kvalitetno meso. Eto, ja u životu nisam jeo finijeg mesa nego kad sam bio tam. Hrana je spektakularno jeftina za naše pojmove, osim većine svježeg povrća koje je skupo, oni tam uzgajaju 90% kukuruz i soju..ja bi sa parama koje ja trenutno trošim na prehranu ovdje, mogao komotno bit na bifteku tamo...bez beda. e al fora je u tome što kolko god bili jeftini svježe meso i ta sranja, junk je još 5x jeftiniji.
                imaš baš video o njima di govore samo kako su večina njih bivši zatvorenici,da su naučili u zatvoru kako vježbat i koja je vježba za šta i da su nastavili vježbat nakon,a nemaju para za plaćat teretanu pa moraju tamo po igralištima tako da opada i teorija posebne prehrane i svega. da njima je tamo sve jeftinije,hamburgeri su jedno 3 puta veći od ovih naših sranja.
                ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                Comment


                • #68
                  Re: Ghetto workout

                  bogte dok gledan ove likove ono zapitan se jel mi gym treba haha


                  ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                  Comment


                  • #69
                    Re: Ghetto workout

                    Ma tko ovo može izvest ....koji kraljevi
                    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                    Comment


                    • #70
                      Re: Ghetto workout

                      bio sam u NY-u prije godinu i neš sitno, i u dosta parkića vidio grupice ljudi kako peglaju po igralištima, to je tamo normalno, ali isto tako je kod njih normalno i pun k drugih stvari koje kod nas još nitko nije ni počeo profuravat(to vam je takav mentalitet), istina je da je kod njih hrana jeftina, tamo bi se poštena količina proteina dala skrpat za puno manje para neg kod nas, a ovi na videima neznam baš da ne idu u teretanu no i da ne idu, prva je na mjestu genetika, zatim konstantni rad(npr kao kod majstora koji imaju divljačku podlakticu, kada je mišić stalno pod opterećenjem nema baš nekog izbora neg rast)
                      svaka čast dečkima, ali oni i nisu prezentirali neku maksimalnu snagu ili masu, imaju djelomično solidnu funkcionalnu snagu, noge nisu ni pokazali , al look za plažu je tu
                      Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                      Comment


                      • #71
                        Re: Ghetto workout

                        Originally posted by xpress
                        bio sam u NY-u prije godinu i neš sitno, i u dosta parkića vidio grupice ljudi kako peglaju po igralištima, to je tamo normalno, ali isto tako je kod njih normalno i pun k drugih stvari koje kod nas još nitko nije ni počeo profuravat(to vam je takav mentalitet), istina je da je kod njih hrana jeftina, tamo bi se poštena količina proteina dala skrpat za puno manje para neg kod nas, a ovi na videima neznam baš da ne idu u teretanu no i da ne idu, prva je na mjestu genetika, zatim konstantni rad(npr kao kod majstora koji imaju divljačku podlakticu, kada je mišić stalno pod opterećenjem nema baš nekog izbora neg rast)
                        svaka čast dečkima, ali oni i nisu prezentirali neku maksimalnu snagu ili masu, imaju djelomično solidnu funkcionalnu snagu, noge nisu ni pokazali , al look za plažu je tu
                        Misliš da imaju slabe noge ?
                        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                        Comment


                        • #72
                          Re: Ghetto workout

                          Originally posted by VelikiBlek
                          Originally posted by xpress
                          bio sam u NY-u prije godinu i neš sitno, i u dosta parkića vidio grupice ljudi kako peglaju po igralištima, to je tamo normalno, ali isto tako je kod njih normalno i pun k drugih stvari koje kod nas još nitko nije ni počeo profuravat(to vam je takav mentalitet), istina je da je kod njih hrana jeftina, tamo bi se poštena količina proteina dala skrpat za puno manje para neg kod nas, a ovi na videima neznam baš da ne idu u teretanu no i da ne idu, prva je na mjestu genetika, zatim konstantni rad(npr kao kod majstora koji imaju divljačku podlakticu, kada je mišić stalno pod opterećenjem nema baš nekog izbora neg rast)
                          svaka čast dečkima, ali oni i nisu prezentirali neku maksimalnu snagu ili masu, imaju djelomično solidnu funkcionalnu snagu, noge nisu ni pokazali , al look za plažu je tu
                          Misliš da imaju slabe noge ?
                          nema šanse,puno blokova oni pretrče u strahu za život svaki dan
                          ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                          Comment


                          • #73
                            Re: Ghetto workout

                            neznam imaju li slabe ili male noge, nagađam , u većini stvari koje rade noge uopće baš i ne sudjeluju u prijenosu sile, većina stvari je upper body, mogu oni trčat do mile volje, od trčanja nožni mišići neće narast toliko, sad mogli bi oni lagano ubacit i razne vježbe za noge, ali sumnjam, ipak nose dugačke hlače a gore ništ
                            Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                            Comment


                            • #74
                              Re: Ghetto workout

                              Ma sumnjam da su gore ko medvjedi a dolje ko žirafe...tijelo ne dopušta značajnu asimetriju ...
                              Ali ovo je fakat fascinantno što rade od sebe
                              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                              Comment


                              • #75
                                Re: Ghetto workout

                                zasto ne bi "dopustalo"? Gluposti..
                                ne repam o politici možda bi trebo,
                                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                                Comment

                                Working...
                                X