Announcement

Collapse
No announcement yet.

Depilacija - iskustva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Depilacija - iskustva

    Ha ha ha

    Nije smiješnooo On je to već OBAVIO

    Comment


    • Re: Depilacija - iskustva

      Uuuu...onda respect!
      Javi jes'li prezivio

      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

      Comment


      • Re: Depilacija - iskustva

        Sva sreca ja nemam problema sa dlakama na prsima, kad su mi pocele rast odma sam ih sasjeko u korjenu uzeo pincetu i pocupo sve, sad kako koja krene a srecom slabo krecu uzmem pincetu i pocupam, malo stisnem zube al isplati se pretrpit

        Comment


        • Re: Depilacija - iskustva

          Originally posted by vea
          Uuuu...onda respect!
          Javi jes'li prezivio
          Budem,nadam se da oću

          Originally posted by Nikeman
          Sva sreca ja nemam problema sa dlakama na prsima, kad su mi pocele rast odma sam ih sasjeko u korjenu uzeo pincetu i pocupo sve, sad kako koja krene a srecom slabo krecu uzmem pincetu i pocupam, malo stisnem zube al isplati se pretrpit
          Polakoo imaa još vremena,meni su rapidno počele rasti tek sada.

          A znam ljude kojima su tek s 25 počele šume rast

          Comment


          • Re: Depilacija - iskustva

            Uff evo javljam da sam preživio depilaciju


            I nije tako strašno kako govore Koristio sam veet trake i kasnije još malo britvicom prošao makar nije bilo ničega.

            Comment


            • Re: Depilacija - iskustva

              joj sta mrzin te dlake,skupija san genetsku ultra dlakavost od tamo neke materine porodice koje su u selu zvali Bičote jasno je zašto... hahah...borba s dlakama je počela davno,prvo san dava curi da mi s veet trakicama prode cila prsa,to su bila nezaboravna iskustva vika san mama upomoć i izgriza si šake,nije bilo iritacije samo san ima osjećaj ko da san prigorija,al to je vrh svih bolova sta san ikad dozivija,nikako to ne savjetujen...:O onda san iša na lasersku depilaciju i bacija priko soma eura u više tretmana,na kraju san ispa na fleke ,ko da se neko igra pa negdi skida dlaku negdi ne,uzas,doslo lito ja se svako drugi dan mora brijat zileton po prsima i drobu,hahaha,i tako i danas radin dlaka se progustila ,mislin toliko brzo raste to da je *****a šuma striborova...počele su mi rast svuda dobija san sad i po leđima i ramenima,to se neusudin dirat još ,nadan se da će smislit više neko trajno uklanjanje

              Comment


              • Re: Depilacija - iskustva

                hahahaha koji si ti bog,a jbg štas sad Bičota i gotovo xDxD

                Comment


                • Re: Depilacija - iskustva

                  Dolja nema mi spasa

                  Comment


                  • Re: Depilacija - iskustva

                    Ima li tko iskustva sa Philips Bodygroom-om?

                    Trenutno se od pupka prema gore brijem žiletom, a sve ispod pupka prođem mašinicom za kosu i dosta puta se porežem pogotovo oko mališana
                    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                    Comment


                    • Re: Depilacija - iskustva

                      Originally posted by sthooligan View Post
                      Ima li tko iskustva sa Philips Bodygroom-om?

                      Trenutno se od pupka prema gore brijem žiletom, a sve ispod pupka prođem mašinicom za kosu i dosta puta se porežem pogotovo oko mališana
                      Za tvoje pitanje neznam odgovor,ali me zanima kako ti se da stalno žiletom prolaziti

                      Prvi put sam odradio veet trakama i bio sam miran mjesec dana.U petak mi se nije dalo trake vući ,a i bio sam u žurbi pa sam to odradio žiletom.Danas već izbile dlačice i već bih mogao ponovo.

                      Mislim da definitivno ostajem kod depilacije !

                      Comment


                      • Re: Depilacija - iskustva

                        Kupio sam ja na ljeto od Phillipsa aparat. Obrijem se svakih 3-4 dana dok se tusiram i to je to. Radi savršeno.
                        "Your body is your biggest artwork."

                        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                        Comment


                        • Re: Depilacija - iskustva

                          jel to kad radite s aparatom skratite dlake samo?meni je to glupo kad si opet cili oštar na dodir

                          Comment


                          • Re: Depilacija - iskustva

                            @ bilder18

                            A jbg tlaka je ali šta ću, mene brine da ne bi ima problema sa uraslim dlakama kod korištenja traka ? Par puta san ih dobija i *****o je kad se upali moraš pincetom vuć vani.....
                            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                            Comment


                            • Re: Depilacija - iskustva

                              Originally posted by sthooligan View Post

                              A jbg tlaka je ali šta ću, mene brine da ne bi ima problema sa uraslim dlakama kod korištenja traka ? Par puta san ih dobija i *****o je kad se upali moraš pincetom vuć vani.....
                              Hmm to ti se vjerojatno dogodilo jer nisi baš najbolje trake korsitio.Prvo ih protljaj(zagriješ),zalijepiš na kožu i povučeš SUPROTNO od rasta dlaka.Brzo i intenzivno.Najbolje je da te netko drugi ako imaš tu mogučnost.Vjerujem da nebi onda trebalo biti problema

                              Comment


                              • Re: Depilacija - iskustva

                                Originally posted by sthooligan View Post
                                @ bilder18

                                A jbg tlaka je ali šta ću, mene brine da ne bi ima problema sa uraslim dlakama kod korištenja traka ? Par puta san ih dobija i *****o je kad se upali moraš pincetom vuć vani.....
                                +1

                                I to ne samo trake, bilo koji oblik čupanja. Mašinica je optimalno riješenje.
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X