Announcement

Collapse
No announcement yet.

ana-prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: ana-prehrana

    Originally posted by ana2207 View Post
    Hmm..htjela bi iskoristit ovaj nagli prirast misica i smanjit si bf, al posto si i sam rekao da ne mogu odredit jesam li u suficitu/deficitu nisam pametna. Glupo bi bilo da idem nize s kcal od ovog (1800) jer sam po racunici u deficitu i ne zelim izgubit misice.
    Neces ako unosis dovoljno P i kvalitetnih UH.
    "Your body is your biggest artwork."

    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

    Comment


    • #47
      Re: ana-prehrana

      Nastavi kako ti je Marko rekao, gledanjem u ogledalo. Tako ces s vremenom pocet shvacat bolje svoj organizam (sto ti pase trenutno, a sto ne) i neces se morat bakcat s kolicinom kcal prema nekim formulama. H-B formula je super ali ona daje samo pocetnu tocku od koje krece, dalje je sve individualno isto kao i omjer nutrijenata.
      "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

      Youtube shit
      Web

      Comment


      • #48
        Re: ana-prehrana

        Originally posted by MarkoPolo View Post
        Ideš 5 puta tjedno? E, daj se udaj za mene i biti ću ti osobni trener.. hahaha..

        +1

        tria nać žensku koa je "normalna ko mi" ahhaah
        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

        Comment


        • #49
          Re: ana-prehrana

          Originally posted by MarkoPolo View Post
          Ideš 5 puta tjedno? E, daj se udaj za mene i biti ću ti osobni trener.. hahaha..

          Predpostavljam da sada želiš veći misicni prirast. U ovoj ces i vjeorjatno dobiti malo masti, ali nista sta te treba zabrinjavati. Nakon te faze radis klasicnu defku, u deficitu si, smanjis unos UH i M, povecas unos P kako ne bi izgubila na misicnoj masi. Ali dalje imas 5-6 obroka, nema izgladnjivanja, jedes puno, smao manje UH i M, kao sto rekoh.
          Hahah To je ko da kazes: Daj ti meni auto i sredit cu ga

          Znaci ovo je nekakva masa uz 1800kcal, 5x teretana i 4x kardio (na taste i nakon treninga)? Pa sta cu onda trebat radit kada budem na pravoj defniciji?

          Comment


          • #50
            Re: ana-prehrana

            Jer kada se odlucim na definiciju glupo je da previse snizavam kalorije, jer sam i sada poprilicno nisko. A aktivnosti ne mogu povecat

            Comment


            • #51
              Re: ana-prehrana

              Originally posted by ana2207 View Post
              Hahah To je ko da kazes: Daj ti meni auto i sredit cu ga

              Znaci ovo je nekakva masa uz 1800kcal, 5x teretana i 4x kardio (na taste i nakon treninga)? Pa sta cu onda trebat radit kada budem na pravoj defniciji?
              Uz cardio nije, ako ti je cilj povećati masu onda izbaci cardio jer ti moze biti kontraproduktivan, jedino ga ubacis za zagrijavanje. Odi na video i slike clanova, moju temu pa mozes redom listati slike i vidjeti si malo kako to izgleda, ja sam povecao misicnu masu bez jako puno puno sala, a ostatak sala sam bez problema uklonio i bez cardia jer ga nije uopce bilo puno, sada imam 100+ kila i sa postotkom sala sam prezadovoljan. No svi smo drugaciji, ono sto ja radim tebi mozda nikako ne bi pasalo, zato moras sama otkriti i isprobavati sve i svasta da vidis s cime imas najbolje rezultate. Ja trenutno unosim 5000+ kalorija i za neke bi to bilo preprevise, no ja imam jako brz metabolizam pa mi pase veliki unos UH i na masi i na defki.
              "Your body is your biggest artwork."

              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

              Comment


              • #52
                Re: ana-prehrana

                a šta je po tebi rast mišića?

                ti jesi u deficitu ali računaj da si prije bila u pothranjenosti, mišići su ti atrofirali
                sad kad si povećala unos kalorija, nisu se oni povećali nego su se samo vratili u normalno stanje, tebi to na oko možda izgleda ko da ti je mišić naraso ali mislim da si ga samo dovela u normalno stanje nepothranjenosti
                To enjoy freedom we have to control ourselves

                Comment


                • #53
                  Re: ana-prehrana

                  I da izbacim kardio, sigurno potrosim tih 1800, a na masu ne mozes bez suficila, jel..a ja i sada imam misicni prirast, i uz navodni deficit i kardio. da izbacim kardio i iskoristim taj misicni prirast, ne diram kcal, a kasnije povecam kcal kada vidim da misici stagniraju, a ako sam zadovoljna misicima, onda defka, kardio itd?

                  Comment


                  • #54
                    Re: ana-prehrana

                    mislim da se tvoje tijelo samo vraća u normalu, ako kažeš da si se pothranjivala... nema tu nikakve mase sa 1500kcal dnevno i kardio treninzima ...
                    To enjoy freedom we have to control ourselves

                    Comment


                    • #55
                      Re: ana-prehrana

                      Originally posted by sandra View Post
                      a šta je po tebi rast mišića?

                      ti jesi u deficitu ali računaj da si prije bila u pothranjenosti, mišići su ti atrofirali
                      sad kad si povećala unos kalorija, nisu se oni povećali nego su se samo vratili u normalno stanje, tebi to na oko možda izgleda ko da ti je mišić naraso ali mislim da si ga samo dovela u normalno stanje nepothranjenosti
                      pa nebi se slozila s tobom. misici su mi veci nego ikada..trenirala sam tkd aktivno, imala sam jake noge, ali ne ovako, doduse to je totalno drukcije od bb-a i nisam pazila na prehranu. imala sam 54 kg. ali tada sam stala i samo salo dobila. nakon dijete izgubila i salo i misice a sada..
                      nisam nikada imala izrazen triceps, zadnju lozu,trbusne. ovoliki biceps,kvadriceps,glutenus...

                      Comment


                      • #56
                        Re: ana-prehrana

                        ok stavi slike pa ćemo pričat o tome
                        To enjoy freedom we have to control ourselves

                        Comment


                        • #57
                          Re: ana-prehrana

                          btw ne samo da su se vratili u normalno stanje nego kako si počela pazit na koje namirnice unosiš, i radiš kardio, automatski imaš manji bf i koža ti se priljubila uz mišić odnosno definirala si normalne mišiće

                          nema ovdje mase
                          To enjoy freedom we have to control ourselves

                          Comment


                          • #58
                            Re: ana-prehrana

                            Originally posted by sandra View Post
                            ok stavi slike pa ćemo pričat o tome
                            moze, jos danas

                            Comment


                            • #59
                              Re: ana-prehrana

                              Da, ako ti nije bed i ako se ne sramiš najbolje bi bilo da staviš slike.
                              "Your body is your biggest artwork."

                              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                              Comment


                              • #60
                                Re: ana-prehrana

                                Originally posted by ana2207 View Post
                                dugorocnim uzimanjem npr 700 kalorija dnevno
                                Nadam se da nisi ovo radila, ako jesi nemoj nikada više.

                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X