Announcement

Collapse
No announcement yet.

ana-prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: ana-prehrana

    radila je, vjerojatno i manje od toga je jela...
    zato i kažem, atrofirali su joj mišići pa joj je sad unos kalorija od 1500 mila majka i mišići su gladni

    kelly nakon toga inače slijedi drugo nešto... al nećemo sad o tome... nadam se da će cura maksimalno koristit svoju inteligenciju da ne bi upoznala ono što inače slijedi nakon toga
    To enjoy freedom we have to control ourselves

    Comment


    • #62
      Re: ana-prehrana

      Originally posted by kelly View Post
      Nadam se da nisi ovo radila, ako jesi nemoj nikada više.

      najveca pogreska u zivotu
      trudim se da popravim stetu
      Last edited by ana2207; 07-11-11, 15:21.

      Comment


      • #63
        Re: ana-prehrana

        Originally posted by sandra View Post
        radila je, vjerojatno i manje od toga je jela...
        zato i kažem, atrofirali su joj mišići pa joj je sad unos kalorija od 1500 mila majka i mišići su gladni

        kelly nakon toga inače slijedi drugo nešto... al nećemo sad o tome... nadam se da će cura maksimalno koristit svoju inteligenciju da ne bi upoznala ono što inače slijedi nakon toga
        nisam ja gladovala,vec bi se najela povrca,voca i niskokaloricnih gluposti i meni super. nisam znala sto je protein.nisam brojala kalorije, tj nisam ni znala sta je kalorija.
        da mi je sadasnje znanje i prijasnja situacija sigurno ne bi onako postupila

        i slazem se da je 1500 mila majka sada, zato sam i tu da saznam sto dalje,ne znam jesam li u deficitu, suficitu i sto da napravim
        Last edited by ana2207; 07-11-11, 15:25.

        Comment


        • #64
          Re: ana-prehrana

          ista situacija.. to san i ja radia.. u 8. razredu san ima 102 kg.. da bi iša onom seljačkom metodom "manje jedi više radi" i sjeba sve.. u 5. misecu ove god san ima 65 kg.. al dobro djelom me i bolest tu dovukla.. al na nekih 71 sam sam došao nezdravim načinom mršavljenja.. siguran san da mie hormonalna slika bila slična zombijevoj.. sada je sve bolje.. debljao sam se i mastio na 2000 kcal.. sad sam već na 2500 i moram dignit jer neidu kili dalje =))

          samo se uhvati kuhinje i drži to.. i sve će bit 5

          PSIHA JE GLAVNA STVAR !
          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

          Comment


          • #65
            Re: ana-prehrana

            Originally posted by juka View Post
            ista situacija.. to san i ja radia.. u 8. razredu san ima 102 kg.. da bi iša onom seljačkom metodom "manje jedi više radi" i sjeba sve.. u 5. misecu ove god san ima 65 kg.. al dobro djelom me i bolest tu dovukla.. al na nekih 71 sam sam došao nezdravim načinom mršavljenja.. siguran san da mie hormonalna slika bila slična zombijevoj.. sada je sve bolje.. debljao sam se i mastio na 2000 kcal.. sad sam već na 2500 i moram dignit jer neidu kili dalje =))

            samo se uhvati kuhinje i drži to.. i sve će bit 5

            PSIHA JE GLAVNA STVAR !
            ufff..37 kg. sta se tice hormonalne slike mislin da to nisan pretjerano poremetila jer je menstualni ciklus dobri pokazatelj. poznato je da zene izgube menstuaciju nakon naglog gubitka tezine sto u mene nije slucaj fala Bogu..
            prosla su 2 mj da postupno dizem kalorije i nadan se da ce sve doc na svoje mjesto

            Comment


            • #66
              Re: ana-prehrana

              Originally posted by sandra View Post
              mislim da se tvoje tijelo samo vraća u normalu, ako kažeš da si se pothranjivala... nema tu nikakve mase sa 1500kcal dnevno i kardio treninzima ...
              istina,vraca se u normalu, al njemu je sada 1800kcal vise nego dovoljno. a za masu bi trebala sta? izbacit kardio i dignut kcal na koliko?

              Comment


              • #67
                Re: ana-prehrana

                krenes s 200 pa lagano dizes
                ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                Comment


                • #68
                  Re: ana-prehrana

                  Originally posted by KeLavra View Post
                  krenes s 200 pa lagano dizes
                  ok. povecat cu na 2000 pa vidit kako ce ic

                  Comment


                  • #69
                    Re: ana-prehrana

                    mislim da bi to bilo najlogicnije jer sad s povratkom misica tijelo automatski treba vise kcal, pogotovo ako zelim jos veci misicni prirast
                    neka me neko ispravi ako nisam u pravu
                    ps fala svima

                    Comment


                    • #70
                      Re: ana-prehrana

                      Originally posted by ana2207 View Post
                      mislim da bi to bilo najlogicnije jer sad s povratkom misica tijelo automatski treba vise kcal, pogotovo ako zelim jos veci misicni prirast
                      neka me neko ispravi ako nisam u pravu
                      ps fala svima
                      U pravu si.

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #71
                        Re: ana-prehrana

                        Cek, ak sam skuzio, bila si na 700kcal do nedavno i onda ces sada dic na 2000?
                        "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

                        Youtube shit
                        Web

                        Comment


                        • #72
                          Re: ana-prehrana

                          ne..digla sam ja s toliko niskog unosa ima dva mjeseca mozda. postupno sam dizala. jedno 1000,pa 1200..pa 1500. doduse neplanirano. do danas sam bila na 1700-1800. idem u teretanu mjesec ipo i od tada su proteini na pristojnoj gramazi, a uh dizem.
                          Last edited by ana2207; 07-11-11, 22:18.

                          Comment


                          • #73
                            Re: ana-prehrana

                            Aha, pardon. Nikakve nagle promjene nemoj radit sto se tice kardia i treninga jer ce dignut kcal, a smanjit potrosnju pa ce bit vraga. Postepeno izbacuj kardio, a frekvenciju treninga smanji na 3-4. Full body ako si dosad radila zamjeni Upper/lower split sistemom treninga i radi komplekse pokrete. Nema tu filozofije.
                            "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

                            Youtube shit
                            Web

                            Comment


                            • #74
                              Re: ana-prehrana

                              Kardio sam pocela odnedavno. Mozda sam ih 8-9 odradila. Radim po split sistemu ima tjedan dana.

                              Comment


                              • #75
                                Re: ana-prehrana

                                I još jedna moja preporuka, slikaj se, svaki tjedan, isti dan i istoj pozi s iste udaljenosti, tako mozes pratiti svoj napredak.
                                "Your body is your biggest artwork."

                                DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                                DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                                BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                                SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                                https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                                Comment

                                Working...
                                X