Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što cure prvo primjete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Što cure prvo primjete?

    Originally posted by xpress
    svi vrlo dobro znamo da kada mužjak stane na svoj debeli novčanik bude i više nego dovoljno visok


    Ma odgovora ima koliko i ljudi; izgled, novac, plemenitost, kultura, higijena, financijsko stanje, nekretnine i kretnine , ili jednostavno što se nekom sviđaš!

    Na prvi pogled ovisi izgled koji također svatko tumači na drugi naćin!
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • Re: Što cure prvo primjete?

      a jesteli kad razmisljali o jednostvanoj rijeci sudbina....ako uopste vjerujete u to..... ...

      Comment


      • Re: Što cure prvo primjete?

        Originally posted by Korekt
        mene zbunjuje više šta žene vole XD vole jake,a nevole prebildane,..... neka na ovo odg i koja cura jer jedino vi znate šta vam se mota po glavi
        Ja volim nabildane, čak prenabildane, al da nisu na defki. Volim masu. Ne sviđaju mi se pločice na trbuhu itd. Baš, volim nabildanog u fazi mase. I ne kužim zašt ženske vole zdefkane tipove. Meni je to nekak "nemuški". Dečko mora zračit na mužjaka a ne na neku kefu za ribanje.

        Originally posted by VelikiBlek
        Ljepota (izgled) privlači......karakter zadržava!!!!
        A ovo je istina. Zgodan tip s dobrom masom, samo privuče. Ak je bez šarma, ak nije samopouzdan, ak ne zna davat pažnju, i ne zna volit, onda ga čak ne bi niti da me prendreči. Ne treba me pendrečit prazna vreča bez osobnosti. A lova mi ne treba, niti ne volim šminkere. Eto vam jedno viđenje. Sam pitaj boga koliko je to od prosjeka. Moram otovrit istu temu za cure, i mene zanima kaj vas privlači?

        Comment


        • Re: Što cure prvo primjete?

          Sve je u head-u!
          Mozes ti bit maneken al ako si glup ko qrac nece te ni jedna, jedino ako jos usput imas para mozes samo neku sponzorusu pokupit.
          panta rei

          Comment


          • Re: Što cure prvo primjete?

            gle ak nemas dobru spikicu mozes ti izgledati neznam kak i koliko god love imao kad su ti lingvisticke sposobnosti na razini njemih osoba
            ovo dvoje, izgled i lova je samo dodatak koliko brzo bude to zasprehavanje proslo
            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

            Comment


            • Re: Što cure prvo primjete?

              Originally posted by mali priest
              gle ak nemas dobru spikicu mozes ti izgledati neznam kak i koliko god love imao kad su ti lingvisticke sposobnosti na razini njemih osoba
              ovo dvoje, izgled i lova je samo dodatak koliko brzo bude to zasprehavanje proslo
              OVO JE ŽIVA ISTINA VIRUJTE MI !!!
              Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



              mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

              Comment


              • Re: Što cure prvo primjete?

                Originally posted by bigi
                a jesteli kad razmisljali o jednostvanoj rijeci sudbina....ako uopste vjerujete u to..... ...
                Zašto gledaš lijevo-desno kad prelaziš cestu ako je sve sudbina?
                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                Comment


                • Re: Što cure prvo primjete?

                  Originally posted by igor
                  Zašto gledaš lijevo-desno kad prelaziš cestu ako je sve sudbina?

                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • Re: Što cure prvo primjete?

                    Originally posted by igor
                    Originally posted by bigi
                    a jesteli kad razmisljali o jednostvanoj rijeci sudbina....ako uopste vjerujete u to..... ...
                    Zašto gledaš lijevo-desno kad prelaziš cestu ako je sve sudbina?

                    ...pokusavaš uvijek vladati sudbinom koliko je to moguće :P
                    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                    Comment


                    • Re: Što cure prvo primjete?

                      Mislim da će se dečki složit sa mojoj izjavom " Svatko je krojač svoje sudbine"!
                      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                      Comment


                      • Re: Što cure prvo primjete?

                        Originally posted by igor
                        Mislim da će se dečki složit sa mojoj izjavom " Svatko je krojač svoje sudbine"!
                        bscene-drinkingcheers: apsolutno!!!
                        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                        Comment


                        • Re: Što cure prvo primjete?

                          Originally posted by Sisi
                          Originally posted by Korekt
                          mene zbunjuje više šta žene vole XD vole jake,a nevole prebildane,..... neka na ovo odg i koja cura jer jedino vi znate šta vam se mota po glavi
                          Ja volim nabildane, čak prenabildane, al da nisu na defki. Volim masu. Ne sviđaju mi se pločice na trbuhu itd. Baš, volim nabildanog u fazi mase. I ne kužim zašt ženske vole zdefkane tipove. Meni je to nekak "nemuški". Dečko mora zračit na mužjaka a ne na neku kefu za ribanje.

                          Originally posted by VelikiBlek
                          Ljepota (izgled) privlači......karakter zadržava!!!!
                          A ovo je istina. Zgodan tip s dobrom masom, samo privuče. Ak je bez šarma, ak nije samopouzdan, ak ne zna davat pažnju, i ne zna volit, onda ga čak ne bi niti da me prendreči. Ne treba me pendrečit prazna vreča bez osobnosti. A lova mi ne treba, niti ne volim šminkere. Eto vam jedno viđenje. Sam pitaj boga koliko je to od prosjeka. Moram otovrit istu temu za cure, i mene zanima kaj vas privlači?
                          Sisi cudna si mi,....

                          Comment


                          • Re: Što cure prvo primjete?

                            Originally posted by igor
                            Mislim da će se dečki složit sa mojoj izjavom " Svatko je krojač svoje sudbine"!
                            est unus quisque faber ipse sue fortune (nisam copy paste, ovo stvarno znam, valjda sam dobro napisao )

                            evo sto se tice teme ja mislim da cure privlaci vanjski izgled-karakter-finansije, i jedno bez drugog nefunkcionise to je isto kao i kod na bb-dera trening-ishrana-odmor ako nesto u lancu nevalja onda ni ostale dve komponente nemogu samostalno

                            Comment


                            • Re: Što cure prvo primjete?

                              što je sudbina?

                              Comment


                              • Re: Što cure prvo primjete?

                                Ma to ti je ono tipa: nemrem ja tu niš djelovat sve se već odvija po krupnom planu i programu. Malo fatalizma + neodogovrnosti + život je nepredvidiv = kobajagi sudbina

                                Comment

                                Working...
                                X