Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što cure prvo primjete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Što cure prvo primjete?

    ne ide petlu vreme nigde kad je uz njega galenikin depo :P
    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

    Comment


    • Re: Što cure prvo primjete?

      Originally posted by Sisi
      Mali priest i Domeo ovo šta vi radite je dakako jako poluparno i "in" ali ja zovem takve tipove "Galebovi". Ne samo da šire spolne bolesti. Dok sam bila glupa ševila sam se i s takvima. Jedino što sam naučila iz tih iskustava je da nisu bili dobri za seks jer su to radili odsutno, mehanički, bez emocija i protočnosti. Nisu znali seksualno voljeti, već ko strojevi za dahtanje i penetraciju. Najbolji je seks seks s emocijama, kad me muškarac osjeti cijelim svojim bićem, ovo drugo je samo trljanje iscjeđenih krpa. Mastrurbacija je stoput bolja od tog promiskuiteta. Sad nanjušim "galebove" čim mi priđu. I bjež od njih.
      Galebovima se mogu nazivati samo dalmatinci ja nemam spolne bolesti i ne sexam bez emocija Uglavnom znam da curama koje dolaze na ljetovanje ovdje kod nas je uvjek bio gušt uhvatit ili biti uhvacene od strane nekog dalmatinera - galeba Baš je nedavno na televiziji bio jedan poznati galeb stari i komentirao je kako ih je sve manje i manje... Neznam di si te navodne galebove upoznala kad si se tako razočarala u njih ali vjeruj mi nisu bili pravi.
      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

      Comment


      • Re: Što cure prvo primjete?

        Sisi dobro si me pročitala, spolne bolesti si ne znam sve izgovorit i baš me briga za njih, a cure mi služe kao kante za spermu i umjesto lutki za napuhavanje. Brijem da ću tak do 65-e, a onda ću vidjet kaj dalje.

        Kužimo se.
        lift BIG, eat BIG, get BIG

        Comment


        • Re: Što cure prvo primjete?

          Originally posted by Doomeo
          Sisi dobro si me pročitala, spolne bolesti si ne znam sve izgovorit i baš me briga za njih, a cure mi služe kao kante za spermu i umjesto lutki za napuhavanje. Brijem da ću tak do 65-e, a onda ću vidjet kaj dalje.

          Kužimo se.
          ideš njegovim stopama?

          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

          Comment


          • Re: Što cure prvo primjete?

            I ovo je teska ironija, lik glumi najveceg svalera i zenskarosa, a u stvarnosti je homic
            panta rei

            Comment


            • Re: Što cure prvo primjete?

              Originally posted by baksuz
              I ovo je teska ironija, lik glumi najveceg svalera i zenskarosa, a u stvarnosti je homic
              a jbg znan ali je kralj
              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

              Comment


              • Re: Što cure prvo primjete?

                Dobar je al su mu neke od fora malo nategnute .. druge su sasvim ok i prolaze uredno
                lift BIG, eat BIG, get BIG

                Comment


                • Re: Što cure prvo primjete?

                  mene zbunjuje više šta žene vole XD vole jake,a nevole prebildane,koliko je to po njima prebildano kad je to za nas normalna građa mene jučer vani zajebavale 2 prije da će me probušit iglicom a nisan ništa posebno nabildan tako da mi nije jasno koji kukac one žele neka na ovo odg i koja cura jer jedino vi znate šta vam se mota po glavi
                  ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                  Comment


                  • Re: Što cure prvo primjete?

                    sto cure prvo primjete - ovisno o tipu cure, al ti je put do zenskog srca *****o olaksan ako imas financijsko zaledje...

                    jbga, danas, kad se cure odgajaju da se ''dobro udaju'', vise se ne misli da se udaju za dobrog i postenog covjeka, nego da skupo prodaju svoju p..., ovaj, kozu...
                    zalosno ali istinito. promijenila su se vremena i vrijednosti.
                    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                    Comment


                    • Re: Što cure prvo primjete?

                      Originally posted by MissFreaky
                      Pa zar ovdje ljudi shvaćaju SVE ozbiljno? Ja nikad nisam rekla da neću završiti i sa nižim dečkom od sebe. Činjenica JE da su niži dečki uvijek zgodniji (barem sam ja tako primjetila). Ali visokih ima jako malo, pa su mi oni posebni

                      Isto kao što neki muškarci preferiraju npr. crnke, ne znači da NIKAD neće bit sa plavušom il brinetom, zar ne? Svatko ima neke svoje standarde i neke svoje ideale ljepote. Dapače, imala sam ja i "niskih" dečkiju. Ali visoki su moj turn on i to je to . Naravno, ako sam nekoga uvrijedila - ispričavam se odmah sada. Samo sam napisala što prvo primjetim, ali to ne znači da ne mogu smisliti "niske" dečke.
                      konacno jedna neogranicena cura... doduse, i moja je visa od mene... 174 vs 168...

                      imam prijateljicu kojoj tip mora biti: visok (manje od 185 jaaako tesko dolazi u obzir), *****og tijela, ali ne bilo kakvog, oni dugacki misici, prsa cetvrtasta, ne smije biti dlakav, tj. malo po prsima, zubi savrseni, obavezno sportas, obleka mora biti tip top, mora imati dugacke prste, namirisan, frizura,... a to je samo izgled. naravno, tip mora imati barem auto i sad nisam bas ziher da u obzir dolazi nes tipa mog pola iz '96.

                      a ona izgleda: 160cm, zapustena (dosla je i do 70kg, al sad je oko 65), izgleda zdepasto, velika guzica, male sise... ajd, faca vjerojatno jos kak tak moze proci... al bitno je da ona ulaze u sebe u ove jednostavne stvari za koje se ne mora potruditi, kremica za lice za 400kn, aparatic za zube od 15000kn, obleka, ajd nije skupa, al mora to sve biti iskombinirano,... nekad davno, kad je imala 18 i imala 52kg, jos je i mogla proci s tim svojim kriterijima, ali njezin izgled se odonda promijenio za 180 stupnjeva, al njezini kriteriji vrlo vrlo malo...
                      al njezina stvar. ima 27 godina, nije se posteno iz****** 5 godina, jer nije njezina p... za bilo koga cak niti za otvorenu vezu. ipak, ne moze se ona j... bez osjecaja. a dobro, njezin zivot. svi smo razliciti, i nesto sto nekome ne odgovara, drugome savrseno odovara...
                      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                      Comment


                      • Re: Što cure prvo primjete?

                        Ljepota (izgled) privlači......karakter zadržava!!!!
                        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                        Comment


                        • Re: Što cure prvo primjete?

                          Originally posted by t111
                          Originally posted by MissFreaky
                          Pa zar ovdje ljudi shvaćaju SVE ozbiljno? Ja nikad nisam rekla da neću završiti i sa nižim dečkom od sebe. Činjenica JE da su niži dečki uvijek zgodniji (barem sam ja tako primjetila). Ali visokih ima jako malo, pa su mi oni posebni

                          Isto kao što neki muškarci preferiraju npr. crnke, ne znači da NIKAD neće bit sa plavušom il brinetom, zar ne? Svatko ima neke svoje standarde i neke svoje ideale ljepote. Dapače, imala sam ja i "niskih" dečkiju. Ali visoki su moj turn on i to je to . Naravno, ako sam nekoga uvrijedila - ispričavam se odmah sada. Samo sam napisala što prvo primjetim, ali to ne znači da ne mogu smisliti "niske" dečke.
                          konacno jedna neogranicena cura... doduse, i moja je visa od mene... 174 vs 168...

                          imam prijateljicu kojoj tip mora biti: visok (manje od 185 jaaako tesko dolazi u obzir), *****og tijela, ali ne bilo kakvog, oni dugacki misici, prsa cetvrtasta, ne smije biti dlakav, tj. malo po prsima, zubi savrseni, obavezno sportas, obleka mora biti tip top, mora imati dugacke prste, namirisan, frizura,... a to je samo izgled. naravno, tip mora imati barem auto i sad nisam bas ziher da u obzir dolazi nes tipa mog pola iz '96.

                          a ona izgleda: 160cm, zapustena (dosla je i do 70kg, al sad je oko 65), izgleda zdepasto, velika guzica, male sise... ajd, faca vjerojatno jos kak tak moze proci... al bitno je da ona ulaze u sebe u ove jednostavne stvari za koje se ne mora potruditi, kremica za lice za 400kn, aparatic za zube od 15000kn, obleka, ajd nije skupa, al mora to sve biti iskombinirano,... nekad davno, kad je imala 18 i imala 52kg, jos je i mogla proci s tim svojim kriterijima, ali njezin izgled se odonda promijenio za 180 stupnjeva, al njezini kriteriji vrlo vrlo malo...
                          al njezina stvar. ima 27 godina, nije se posteno iz****** 5 godina, jer nije njezina p... za bilo koga cak niti za otvorenu vezu. ipak, ne moze se ona j... bez osjecaja. a dobro, njezin zivot. svi smo razliciti, i nesto sto nekome ne odgovara, drugome savrseno odovara...

                          PA i ja bih isto takvu curu. Samo takvih ljudi je 1%.
                          Na kraju tko bira, probire ostatke.
                          Ja sam uvijek za kompromise, ideali su za Hollywood....

                          A ovdje na siteu svi znamo da se dobro tijelo da isklesati, pamet i emocionalna inteligencija, na žalost ne mogu...

                          Comment


                          • Re: Što cure prvo primjete?

                            jebiga mi u dalmaciji smo visoki,ja mislin da je prosjek oko 180-185 tako da visokih ima koliko oćeš.mene nezanima točno šta one žele od likova,nego šta je po njima idealna građa lika.a za cure je lako triba se samo znat pričat sa curama i to je sve,one se mogu uživit u tebe i u šta ja znan kako izgledaš ako odigraš sve kako triba.
                            ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                            Comment


                            • Re: Što cure prvo primjete?

                              Što se tiče fizičkog aspekta, nije ispravno reći da je to čista estetika budući da takvi kriteriji imaju malo dublju evolucijsku podlogu. Tipičan primjer toga je visina, segment koji predstavlja dominaciju i snagu "mužjaka".

                              E sad jedna stvar nevezana za to , čini mi se da mi imamo malo konkretnije fizičke kriterije. Kad govorimo o pojmu "dobre ženske guzice" 99% ljudi će imat ista razmišljanja jer su kriteriji jasni, ali ako pitate žene što je dobra muška guzica rijetko imaju kakav konkretan odgovor.

                              Comment


                              • Re: Što cure prvo primjete?

                                Originally posted by Mersault
                                Što se tiče fizičkog aspekta, nije ispravno reći da je to čista estetika budući da takvi kriteriji imaju malo dublju evolucijsku podlogu. Tipičan primjer toga je visina, segment koji predstavlja dominaciju i snagu "mužjaka".

                                E sad jedna stvar nevezana za to , čini mi se da mi imamo malo konkretnije fizičke kriterije. Kad govorimo o pojmu "dobre ženske guzice" 99% ljudi će imat ista razmišljanja jer su kriteriji jasni, ali ako pitate žene što je dobra muška guzica rijetko imaju kakav konkretan odgovor.
                                svi vrlo dobro znamo da kada mužjak stane na svoj debeli novčanik bude i više nego dovoljno visok
                                Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                                Comment

                                Working...
                                X