Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što cure prvo primjete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Što cure prvo primjete?

    Originally posted by agru
    Bas me razveselili ovi mali šta luduju! Ismijala sam se.Hvala kelly...
    Smijeh je lijek, evo ti onda još malo...

    :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid: :happy-bouncymagenta: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncyredfire: :happy-bouncyshadowgreen: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor:
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: Što cure prvo primjete?

      agru... svaka čast, takav post se traži. Nama početnicima si pomogla, a kellyja si razveselila

      Comment


      • #18
        Re: Što cure prvo primjete?

        ak bildaš radi cura neš ti daleko ... znaš šta gledaju : novčanik , auto , markiranu odječu , lanac oko vrata čije nosiš prezime i kolka ti je kara !!!
        http://img25.imageshack.us/img25/196...hkloktroll.gifMETAL ... POWER THROUGH LIFE !!!

        Comment


        • #19
          Re: Što cure prvo primjete?

          Ne ne, nemogu reći da nije i zbog cura ali to samo jednim malim dijelom, prvenstveno zbog sebe, svog izgleda i zdravlja jer sam premršav i jednostavno se više nisam osjećao tako dobro i poletno kao nekad, a otkako sam krenuo sa BB-om... popravljam se... iako ni sad nisam nešt extra, uostalom vidiš na slici sastrane kakav sam al napredujem i nadam se da će bit nešta od tog svega...

          Comment


          • #20
            Re: Što cure prvo primjete?

            haha...ma bravo ide to tebi !!! ma reko ako je zbog cura neš daleko..ovako ti je bolje , a ne dok ti treniraš da im budeš sexy da drugi ih
            http://img25.imageshack.us/img25/196...hkloktroll.gifMETAL ... POWER THROUGH LIFE !!!

            Comment


            • #21
              Re: Što cure prvo primjete?

              hehe dobraa!

              Comment


              • #22
                Re: Što cure prvo primjete?

                http://img25.imageshack.us/img25/196...hkloktroll.gifMETAL ... POWER THROUGH LIFE !!!

                Comment


                • #23
                  Re: Što cure prvo primjete?

                  Originally posted by Black_Angel
                  ak bildaš radi cura neš ti daleko ... znaš šta gledaju : novčanik , auto , markiranu odječu , lanac oko vrata čije nosiš prezime i kolka ti je kara !!!
                  Čuj onda si u krivom društvu, ako misliš da nema cura kojima to nije najvažnije onda si u krivu.
                  The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                  Comment


                  • #24
                    Re: Što cure prvo primjete?

                    ma de lol...imam nebrini...sam sam malo htio reč dečku da ipak je prvenstveno radi njega...zašto odma sve krivo kopčate ?'
                    http://img25.imageshack.us/img25/196...hkloktroll.gifMETAL ... POWER THROUGH LIFE !!!

                    Comment


                    • #25
                      Re: Što cure prvo primjete?

                      ma ajde ajde, nećemo kvarit ovako ljepu temu... možemo dalje na glavnu raspravu, cure čekamo još vaših postova

                      Comment


                      • #26
                        Re: Što cure prvo primjete?

                        jel ima ovdje koja treba uopče na forumu
                        http://img25.imageshack.us/img25/196...hkloktroll.gifMETAL ... POWER THROUGH LIFE !!!

                        Comment


                        • #27
                          Re: Što cure prvo primjete?

                          ima ima, samo se slabo javljaju... i nećemo govorit trebe... cure ili djevojke

                          Comment


                          • #28
                            Re: Što cure prvo primjete?

                            Čuj onda si u krivom društvu, ako misliš da nema cura kojima to nije najvažnije onda si u krivu.
                            Neka idu u teretanu vježbat pa če dobiti ono što žele...Šta imam ja od toga što ona voli nešto na meni...Kad ona meni za uzvrat samo kida živce i **** me u zdrav mozak XD
                            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                            Comment


                            • #29
                              Re: Što cure prvo primjete?

                              Većina cura će reći da ne voli baš "prenapumpane" tipove. Međutim isto kao što je nama lijepo viditi dobru guzu, grudi, lice i sl. tako i one vole vidit "malo" mišića na muškarcu.
                              Međutim, prvenstveno treba trenirati zbog sebe, zato što volimo taj sport i još ako možeš nešto i zaraditi od toga super a pogledi će doći sami po sebi. Treba spojiti ugodno sa korisnim.
                              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                              I know it's hard to keep an open heart
                              When even friends seem out to harm you
                              But if you could heal a broken heart
                              Wouldn't time be out to charm you

                              November Rain, Guns and Roses

                              Comment


                              • #30
                                Re: Što cure prvo primjete?

                                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                                Comment

                                Working...
                                X