Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što cure prvo primjete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Što cure prvo primjete?

    Originally posted by Šimun
    sve ovisi sta trazis... ja nemam vremena za neke veze...
    Zene meni kazu Rambo ti si Car

    Comment


    • Re: Što cure prvo primjete?

      od doma krecem u pol 8... doma sam u 17-18h... doma napisem jos dz eventualno, malo pogledam knjigu... obavim trening... jedva uspijem malo odmorit, ni sna ne uhvaim kolko treba... jos da imam neku curu sad?
      zahvaljujem, ali nisam tip koji ovisi o vezama, mogu i bez tog
      uzivaj
      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

      Comment


      • Re: Što cure prvo primjete?

        zas si tak kasno doma

        Comment


        • Re: Što cure prvo primjete?

          skola do pol 5 uvijek, a treba mi 1h do doma, nekad i vise... presjedam na bus, pa tramvaj, pa tramvaj, pa bus...
          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

          Comment


          • Re: Što cure prvo primjete?

            Originally posted by Šimun
            skola do pol 5 uvijek, a treba mi 1h do doma, nekad i vise... presjedam na bus, pa tramvaj, pa tramvaj, pa bus...
            Šta ti živiš u Sloveniji?

            :P :P
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: Što cure prvo primjete?

              a ne, nego je skola na svetom duhu, a ja u mlinovima... autom treba 5min, tocno, ali ta ruta nije povezana javnim prijevozom, pa moram pol grada obic...
              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

              Comment


              • Re: Što cure prvo primjete?

                Originally posted by Šimun
                a ne, nego je skola na svetom duhu, a ja u mlinovima... autom treba 5min, tocno, ali ta ruta nije povezana javnim prijevozom, pa moram pol grada obic...
                A bicikl?
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: Što cure prvo primjete?

                  pokusao sam i to, no to je podsljemenski dio... to ti sve govori... doso sam za 20min da, ali sam smrdio ko da sam HIIT + aerobni radio... sto i jest zapravo
                  Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                  Comment


                  • Re: Što cure prvo primjete?

                    Originally posted by Šimun
                    pokusao sam i to, no to je podsljemenski dio... to ti sve govori... doso sam za 20min da, ali sam smrdio ko da sam HIIT + aerobni radio... sto i jest zapravo
                    Onda polaži vozački, pa uzmeš neki skuter, ako možeš.

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: Što cure prvo primjete?

                      ma idem na vozacki nakon mature, ne pada mi na pamet jos se s tim sad zezat...
                      izdrzat cu ja, nije meni prob... uz bb odricanje, ovo ostalo je vise manje ok
                      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                      Comment


                      • Re: Što cure prvo primjete?

                        ja isto putujem busom u skolu... izmedu 7.15 - 7.25 mi dode bus
                        a za doma imam u 2.10 i doma sam u 2.45

                        Comment


                        • Re: Što cure prvo primjete?

                          mislim da prvo primjete lice,samo se bojim ako si ruzan ko pas nema ti pomoci xD
                          I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby!!

                          Comment


                          • Re: Što cure prvo primjete?

                            Originally posted by Schranz
                            mislim da prvo primjete lice,samo se bojim ako si ruzan ko pas nema ti pomoci xD
                            pametni gledaju unutarnju ljepotu !

                            Comment


                            • Re: Što cure prvo primjete?

                              ja obožavam nabildane dečke. i jako nabildane i malo nabildane, al glavno da su skladni i tjelesni, i puni testosterona. obožavam miris u teretani punoj muškaraca koji se muče dižući terete.

                              kad vidim vani, u disku, nabildanog dečka odmah osjetim neke trnce u tijelu, jer lijepi su. ali onda gledam FACU, ako je lijepa faca počinjem se interesirati. tada gledam kako hoda, kako se drži, kakav je izraz lica, dal je kompaktan u hodu, kako se kreće. to je TIJELO, ono privlači na prvu ali nije dosta.

                              zatim prelazim na pričanje, da vidim OSOBNOST. ako je komunikativan, otvorenih obzora, vesel, topal u srcu, simpatičan, ima što za pričati, ako se smije. onda se još više privučem.

                              onda ispitujem UM, kako misli, zaključuje, što su mu interesi, kako gleda na stvarnost, da li je ograničen ili otovoren, koliko je osviješten sebe, svijeta, odnosa.
                              ako ulijeće seksualno agresivno tipa: "ej mala dobro ti je dupe, vozim te doma" onda bježim koliko god zgodan bio, pomislim da je ***** muška

                              i onda gledam NARAV. ako je sadista, živčenjak, egoista, depresivac ili splašen onda ništa ono prethodno ne vrijedi...iako je problem što se to odmah ne može vidjeti. važno je da daje pažnju, da govori lijepa si...tralalalalala

                              i SEKSUALNA VIBRA je važna, da zrači na samopouzdanje, da izražava svoju mušku moć, da se ne boji cura.
                              jako je bitno da nije promiskuitetan i da želi vezu, a ne seks na jednu noć;
                              da je seksualno osviješten, obrazovan i da je dobar u seksu, da ima dugu predigru, da je divlji i životinjski ali i nježan i pažljiv, da ima seksualnu strast nezakočenu, da može dugo ševiti...ali tu već ne vrijedi promatrati to treba probati...i tu je caka da se desi da ne odgovara, iako je prošao prethodne stepenice; jednostavno mora biti kemije



                              pa onda, ipak desi se da je neki dečko i nenabildan, al ima ostale kvalitete i ja se zapalim.
                              za vikend mi se desilo da me tip samo gledao, i brinuo oko mene, i samo me na kraju zagrlio onako toplo, duboko i zaštitnički, nježno i s ljubavlju...i ja ga sanjam danima. jedan običan topli muški dugi nježni nepretenciozni zagrljaj i ja se oduševim...al nije iz ove države, nije blizu...eto kako na kraju ispada da je muška toplina i iskrenost važnija od svega što sam si zatucala u glavi o dečkima

                              Comment


                              • Re: Što cure prvo primjete?

                                koliko imas godina ako nie tajna

                                Comment

                                Working...
                                X