Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što cure prvo primjete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Što cure prvo primjete?

    E pa negledaju sve cure na deckima markirane krpice, auto, itd. neke mozda gledaju i na to kakav si kao osoba, dal se moze normalno porazgovarati a ne da bude kao na onoj reklami "dosta o mom autu, pricajmo malo o meni". Nisu svi zaludjeni izgledom, ili debljinom necijeg novcanika. Mislim budite realni nisu svi ljudi smece da gledaju samo takve stvari. Treba gledati kakva je osoba iznutra, kakve osobine ima, jeli komunikativna, jel se voli druziti(samo jos fali da je sociopat lol), i takve stvari, jbg i ja sam prije kod cura gledao samo izgled, i onda sam slucajno upoznao jednu curu koja se bas i nemoze reci za sebe da je neznam ni ja koliko zgodna i upravo je ta cura nakon odredjenog perioda upoznavanja pokazala da je prakticki najkompletnija osoba koju sam upoznao zato molim lijepo...

    Comment


    • #47
      Re: Što cure prvo primjete?

      NNiXX upravu si definitivno !

      Comment


      • #48
        Re: Što cure prvo primjete?

        sudeci po uspjehu serijala sumrak: (ne pitajte kako znam detalje, nije bitno...)
        glavni lik za kojim je poludila zenska populacija ima ove karakteristike:
        bogat do neba, tajanstven, ekstremno pametan, savrsenog izgleda (lice, tijelo, sve,...),
        zanimljiv, predan, romantican........ i zaboravih reci besmrtan, cita misli, koza mu svjetluca, ima skoro 200 godina a izgleda koda ih ima 17, i najjace je bice na planetu
        .... evo sad znate idealni tip muskarca sad se malo ugledajte

        Comment


        • #49
          Re: Što cure prvo primjete?

          hehehe care i ja sam ga gledo isto slucajno, cinio mi se ko neki dobar hororac al cim je poceo skuzio sam o cem se radi ! Ja i buraz smo riknuli od smjeha !

          Comment


          • #50
            Re: Što cure prvo primjete?

            taj sumrak je po mom misljenju los film,knjiga je zanimljiva,sto se tice pitanja-mislim da cure vide isto sto i mi...necete se ni vi zenit za lipoticu ako nema nista u glavi,jel tako???
            Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

            Comment


            • #51
              Re: Što cure prvo primjete?

              Originally posted by Medo Ledo
              sudeci po uspjehu serijala sumrak: (ne pitajte kako znam detalje, nije bitno...)
              glavni lik za kojim je poludila zenska populacija ima ove karakteristike:
              bogat do neba, tajanstven, ekstremno pametan, savrsenog izgleda (lice, tijelo, sve,...),
              zanimljiv, predan, romantican........ i zaboravih reci besmrtan, cita misli, koza mu svjetluca, ima skoro 200 godina a izgleda koda ih ima 17, i najjace je bice na planetu
              .... evo sad znate idealni tip muskarca sad se malo ugledajte
              znači još samo besmrtan moram postat...kelly imaš li adresu odo Chuck Norisa
              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

              Comment


              • #52
                Re: Što cure prvo primjete?

                http://becomesocial.com.hr/

                Comment


                • #53
                  Re: Što cure prvo primjete?

                  Originally posted by igor
                  kelly imaš li adresu odo Chuck Norisa
                  Samo ga pozovi malo glasnije, on sve čuje, ako hoće doći će on kod tebe, ako ne jbg...
                  Ja ne smijem nikome davati njegovu adresu i broj mobitela.

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #54
                    Re: Što cure prvo primjete?

                    Pa zavisi kakvu curu i ti trazis, a i ona decka!
                    Ak trazi za kratki provod, onda bas i nece stavljat komunikativnost i dubokoumnost ispred, recimo, izgleda, love i slicno.
                    No, ako trazi za neku duzu vezu, onda ce se i potrudit da nadje muskaraca koji joj odogvara na vise nivoa od fizickog izgleda.

                    Za jednu noc, ne treba joj ni ime, glavno da si proporcijama i izgledom cim blize njezinoj imaginarnom idealu muskog lika i to ti je to, a pocnu odmjeravat od prve stvari za koju bi te zgrabile, sto je obicno guzica ili ramena.

                    Comment


                    • #55
                      Re: Što cure prvo primjete?

                      Karakter. Pale se na karakter. Žele muškarca koji zna što hoće i ide po to.

                      Mnogi od njih su igrom slučaja (ma je li) i bogati. Tatinog sinčića koji se kurči parama će iskorištavat i bit s njegovim novčanikom a ne s njim, a ako išta vrijedi i malo je sposobnija, varat će ga s muškarcima koji imaju karaktera.

                      I don't work out so I can look good, I work out so I can bang well!
                      lift BIG, eat BIG, get BIG

                      Comment


                      • #56
                        Re: Što cure prvo primjete?

                        tocno...

                        Comment


                        • #57
                          Re: Što cure prvo primjete?

                          Jaj Doomeo...da je bar tak... ...ja u svojoj školi viđam samo cure koje padaju na nogometaše i na one koje imaju para...i koji igraju bas gitaru,pardon
                          A gde su noge?

                          Comment


                          • #58
                            Re: Što cure prvo primjete?

                            neznam na sta padaju, ali sve ih manje pada na masu
                            u mojoj skoli mi svi seru sta radim od sebe, a svidjaju im se oni mali sitni *****cici...
                            pa di ovaj svijet ide???
                            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                            Comment


                            • #59
                              Re: Što cure prvo primjete?

                              Originally posted by Šimun
                              neznam na sta padaju, ali sve ih manje pada na masu
                              u mojoj skoli mi svi seru sta radim od sebe, a svidjaju im se oni mali sitni *****cici...
                              pa di ovaj svijet ide???
                              apokalipsa se blizi !

                              Comment


                              • #60
                                Re: Što cure prvo primjete?

                                Masa je podcjenjena , definicija precjenjena.......
                                Zene meni kazu Rambo ti si Car

                                Comment

                                Working...
                                X