Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što cure prvo primjete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Što cure prvo primjete?

    ovisi... 190cm i strkljav... nikad...
    ja bi volio da sam 185, ali i 180cm je cist ok
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • Re: Što cure prvo primjete?

      Ma ***** visinu ak nema dužinu

      Comment


      • Re: Što cure prvo primjete?

        ***** nema veze sa ovom temom, tako da... Širina i dužina ***** su već toliko dosadna tema isto kao i ženske sise. I ko voli kakve.

        Nit mi je bitno kolki ti je *****, nit kolko ti je širok. Bitno mi je samo da mogu svršit i to je to. Ah da... I ljubav...

        Oprostite mi dečki na ovakvom ispadu, al moram i ja ponekad bit malo vulgarna

        A sad... Da, dečko mi JE visok, ali definitivno nije štrkljav. Ima viška di god pogledaš. A guza mu je... Mmmm... Za prste polizat... Nogice isto, ramena, ma sve... Sve je *****o proporcionalno i da samo hoće počet vježbat i radit na mišićima, umjesto na kondiciji (koje i ovako, btw, ima i PREVIŠE ). Al neee... Mora on bit u kondiciji. Da, da. Samo znam da je, kad je bio mlad, muku mučio s kilama i da je imao svega 78kg na 190cm. A sada je na oko 90kg na 190cm. Vjerojatno, da ga vidite, bi rekli da serem oko težine jer izgleda puno mršavije od 90kg, al stvarno toliko i ima .

        No da. Dosta o mom dečku...
        Volim visoke dečke, a ne male kepece. Moš ti bit i nabildan i lijep i zgodan i pametan i šarmantan i imat velku karu i puno para... I svega i svačega... Ali ako si mi mali... Nema šanse. Tu vrijedi ona "pojebi i ******" filozofija. Makar, niske dečke ionako niti ne vidim, tako da...

        Ah... Pričam ko pravi muškarac . A zapravo sam prava dama inače, kunem se!
        There are no shortcuts to any place worth going.
        ~Beverly Sills

        Comment


        • Re: Što cure prvo primjete?

          Ahaaaaaaaa!!!!!

          Comment


          • Re: Što cure prvo primjete?

            Originally posted by Vladebisi
            Ahaaaaaaaa!!!!!
            Pa da.
            There are no shortcuts to any place worth going.
            ~Beverly Sills

            Comment


            • Re: Što cure prvo primjete?

              Originally posted by MissFreaky
              k.... nema veze sa ovom temom, tako da... Širina i dužina ***** su već toliko dosadna tema isto kao i ženske sise. I ko voli kakve.

              Nit mi je bitno kolki ti je k...., nit kolko ti je širok. Bitno mi je samo da mogu svršit i to je to. Ah da... I ljubav...

              Oprostite mi dečki na ovakvom ispadu, al moram i ja ponekad bit malo vulgarna

              A sad... Da, dečko mi JE visok, ali definitivno nije štrkljav. Ima viška di god pogledaš. A guza mu je... Mmmm... Za prste polizat... Nogice isto, ramena, ma sve... Sve je j..... proporcionalno i da samo hoće počet vježbat i radit na mišićima, umjesto na kondiciji (koje i ovako, btw, ima i PREVIŠE ). Al neee... Mora on bit u kondiciji. Da, da. Samo znam da je, kad je bio mlad, muku mučio s kilama i da je imao svega 78kg na 190cm. A sada je na oko 90kg na 190cm. Vjerojatno, da ga vidite, bi rekli da serem oko težine jer izgleda puno mršavije od 90kg, al stvarno toliko i ima .

              No da. Dosta o mom dečku...
              Volim visoke dečke, a ne male kepece. Moš ti bit i nabildan i lijep i zgodan i pametan i šarmantan i imat velku karu i puno para... I svega i svačega... Ali ako si mi mali... Nema šanse. Tu vrijedi ona "pojebi i ******" filozofija. Makar, niske dečke ionako niti ne vidim, tako da...

              Ah... Pričam ko pravi muškarac . A zapravo sam prava dama inače, kunem se!
              *****o iznenađujuče...kaj si ti neka mačo ženska...
              A gde su noge?

              Comment


              • Re: Što cure prvo primjete?

                di spada 177 u nisko il pre nisko

                Comment


                • Re: Što cure prvo primjete?

                  prosjek
                  Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                  Comment


                  • Re: Što cure prvo primjete?

                    miss koliko imas godina?
                    I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby!!

                    Comment


                    • Re: Što cure prvo primjete?

                      skratit cu ti vrijeme cekanja: 18 joj je...
                      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                      Comment


                      • Re: Što cure prvo primjete?

                        Bio pravi ili krivi svaka cura mu se divi

                        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                        Comment


                        • Re: Što cure prvo primjete?

                          Originally posted by Šimun
                          skratit cu ti vrijeme cekanja: 18 joj je...
                          hvala.primjeti se...
                          I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby!!

                          Comment


                          • Re: Što cure prvo primjete?

                            Originally posted by Šimun
                            skratit cu ti vrijeme cekanja: 18 joj je...

                            vec si to ti provjerio

                            Comment


                            • Re: Što cure prvo primjete?

                              Ma nisam. Nisam nikakva mačo ženska. A i to što si rekao da mi se primjeti da imam 18 mi je oooogroooman kompliment . Napokon da se i ja ponašam u skladu sa svojim godinama

                              Samo kažem svoje mišljenje, a i... Kako ga nebi rekla kad ionako nema žena ovdje da me kritiziraju što sam takva... Sa curama uvijek treba pazit šta ćeš reć i na koji ćeš način to reć, pa čak treba i lagat oko milijon stvari. Ah, žene...
                              There are no shortcuts to any place worth going.
                              ~Beverly Sills

                              Comment


                              • Re: Što cure prvo primjete?

                                Originally posted by Stjep
                                di spada 177 u nisko il pre nisko
                                Meni je ovo definitivno pre nisko. Isto kao što mi je za ženu moja visina (170cm) pre niska, tako da... Da se mene pita - svi muškarci bi bili iznad 190cm, a sve žene iznad 175cm
                                There are no shortcuts to any place worth going.
                                ~Beverly Sills

                                Comment

                                Working...
                                X