Announcement

Collapse
No announcement yet.

Armwrestling

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Armwrestling

    Originally posted by FEARiTseLF
    /hide
    /s&d
    btw da ne bude totalni offtopic, bacimo "ruke"

    Comment


    • Re: Armwrestling

      Mnogo ste otisli u offtopic, pisite iskustva sa obaranjem ruku ako imate, pa i iz kafane ako nemate iskustva u sportskom obaranju...
      Meni je ovo jedan od omiljenih sportova , i 1 od razloga zbog kojeg treniram
      ali radim ruke vecinom

      Comment


      • Re: Armwrestling

        Samo dobro vjezbaj ruku odnosno forearm...i bitna je zilavost...

        te prava legenda je po meni john brzenk...no tu su jos travis,alexey i naravno johnny ゛Iceman゛ Walker

        radi curlse imas na netu dosta stvari za napredak u obaranju iliti armwrestlingu...i uci polako tehniku pocevsi od hooka,top rolla i pressa...s tim da ja inace prakticiram hook i top roll no odmaram otkako sam zglob sjebao u obaranju....
        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't!

        Comment


        • Re: Armwrestling

          Hook i top roll moji omiljeni
          Kada kazes legende zab si allen fisher

          Comment


          • Re: Armwrestling

            slazem se ^^

            eh da totalno sam zaboravio xD vidim neko se jos razumije u to
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't!

            Comment


            • Re: Armwrestling

              Originally posted by Sylar
              vidim neko se jos razumije u to

              ima nas

              Comment


              • Re: Armwrestling

                neka neka dobar je sport samo ne treba pretjerivat
                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't!

                Comment


                • Re: Armwrestling

                  Originally posted by Sylar
                  neka neka dobar je sport samo ne treba pretjerivat
                  +1

                  Comment


                  • Re: Armwrestling

                    Pozzz.Ajde malo da ozivimo temu.
                    Kako je bolje da se postavi ruka na sto,da bude vise otvorena ili vise prema ramenu???Lomio sam ruku sa nekim likom koje je slabiji od mene,i laksi,jedino sto mozda ima jace to je saka.I oborio mi ruku.Znaci ja kad sam se postavio otvorio sam ruku vise i vrsio pritisak samo na stranu,dok je njegova ruka bila blize telu i ramenu i kad je krenuo da obara znaci vukao je celim telom,a i tako se namucio da me obori,jos je dizao lakat.Vislji sam od njega mozda za oko 10 cm,pa tako verovatno da mi i podlaktica duza od njegove,tako da me zanima da li je bolje da se uhvati nize na zglobu ili vise prema prstima????Obim nadlaktice mi je 42cm a podlaktice 34cm izmereno kad stegnem ruku i 89kg.Svaka pomoc je dobrodosla!!!

                    Comment


                    • Re: Armwrestling

                      Sinoc sam s jednim deckom isao na ruku i decko me iz prve slomio , tu smo negdje iste tezine, on je mladji od mene, al ja imam mnogo vecu ruku od njega i nije mi jasno kako me je uspio oboriti odmah , ima li kakav "program" da se dobije na jacini u obaranju ruke, nikad nisam mislio da cu ovo ikoga morati pitati , al nije svjedno kad te pred drustvom obori klinac koji ne ide u teretanu a ti ides skoro 2 godine ..
                      P.S. neznam koliko to ima veze ali taj dan sam radio biceps i triceps a i bio sam pod malom dozom alkohola tu vecer a i on je .. (inace ne pijem da se zna, ali u posebnim prilikama )

                      Comment


                      • Re: Armwrestling

                        Originally posted by Man from North View Post
                        Pozzz.Ajde malo da ozivimo temu.
                        Kako je bolje da se postavi ruka na sto,da bude vise otvorena ili vise prema ramenu???Lomio sam ruku sa nekim likom koje je slabiji od mene,i laksi,jedino sto mozda ima jace to je saka.I oborio mi ruku.Znaci ja kad sam se postavio otvorio sam ruku vise i vrsio pritisak samo na stranu,dok je njegova ruka bila blize telu i ramenu i kad je krenuo da obara znaci vukao je celim telom,a i tako se namucio da me obori,jos je dizao lakat.Vislji sam od njega mozda za oko 10 cm,pa tako verovatno da mi i podlaktica duza od njegove,tako da me zanima da li je bolje da se uhvati nize na zglobu ili vise prema prstima????Obim nadlaktice mi je 42cm a podlaktice 34cm izmereno kad stegnem ruku i 89kg.Svaka pomoc je dobrodosla!!!
                        Ti se lijepo pozicioniraj kako tebi najvise pase, tj. okreni saku prema svom drugom ramenu, pa neka se drugi onda prilagodava tebi. Ovako te zajebe, jos ti lakse svine zglob, a kad ti zglob jednom ode, zaboravi na pobjedu.
                        I moj prijedlog, kreni odma iste sekunde najjace. Tako si siguran da te ne moze iznenaditi.
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • Re: Armwrestling

                          Imate na ovom linku razne tehnike: - http://obaranje-ruke.hr/tehnika-obaranja-ruke/

                          Comment


                          • Re: Armwrestling

                            Zanimljiv sport. Upoznao sam ga ponajvise preko dokumentarca "Pulling John" koji govori o karijeri Johna Brzenka, najboljeg armwrestlera ikad, koji je ostao nepobijeđen 26 godina do meča s Alexeyom Voevodom. Od ostalih boljih armwrestlera znam za Travisa Bagenta, Denisa Cyplenkova, Devona Laratta, nesto manje Arsena Lillieva, Michaela Todda, Tarasa Ivakina... Po meni armwrestling je više sport nego bodybuilding, jer se u armwrestling natjecanju omjeravaju snaga/izdržljivosti/tehnika, dok je bodybuilding natjecanje čisto estetske prirode. A sport, tj. sportsko natjecanje, nije natjecanje u tome ko je lijepši, nego u tome tko posjeduje vešu vještinu, snagu, idržljivost, timsku uigranost itd., već ovisno o sportu. I zato mi je ironično kad neki bodybuilderi osporavaju armwrestling kao sport. Turnir u šahu za mene je veće sportsko natjecanje od bodybuilding natjecanja.

                            Inače, Voevoda mi je nekako najdraži armwrestler. Evo djela iz Pulling Johna gdje trenira side preassure jednom rukom protiv trojice i diže 420 kg na nožnoj preši:
                            http://www.youtube.com/watch?v=Zbwoy_rZoSI

                            Pa video benča Denia Cyplenkova:
                            http://www.youtube.com/watch?v=O_-UNvvAvig
                            http://www.youtube.com/watch?v=pWsFSOa5d6Y
                            Video gdje lomi lanac:
                            http://www.youtube.com/watch?v=4qe3m6LtKP8
                            Očito je da imaju veliku snagu.
                            Neki linkovi koji mogu bit korisni za trening:
                            http://www.armwrestling-supersite.com/wrist.htm
                            http://www.weighttraining.com/workou...g-workout-plan
                            http://forum.bodybuilding.com/showth...8963933&page=1

                            Comment


                            • Re: Armwrestling







                              ne hvala haha
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: Armwrestling

                                Kost desne ruke od rođenja mu je za trećinu šira od one lijeve ruke. To je poremećaj. On ga je samo dobro iskoristio.

                                Comment

                                Working...
                                X