Announcement

Collapse
No announcement yet.

Armwrestling

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Ruka na ruku - koje vježbe su za te mišiće

    Momci rasprava vam je zbilja za lupat glavom od zid...

    Comment


    • #62
      Re: Ruka na ruku - koje vježbe su za te mišiće

      Ja vec odavno lupam glavom o zid, od kad sam vidio naslov teme!!!

      2 Dante.
      Jbg, pun sam predrasuda!

      Comment


      • #63
        Armwrestling misici?

        dakle, zanima me koje misice treba ojacati za Armwrestling?!

        ramena ponajvise(prednja),pa biceps, pa podlaktica, pa triceps?? ili??

        Comment


        • #64
          Re: Armwrestling misici?

          Tema već postoji:

          http://www.building-body.com/forum/v...t=armwrestling

          http://www.building-body.com/forum/v...php?f=20&t=499

          možete tamo nastaviti.

          A i ovdje se pisalo o tome:

          http://www.building-body.com/forum/v...t=armwrestling
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #65
            Re: Ruka na ruku - koje vježbe su za te mišiće

            da idem u teretanu kako bi nekoga mogao prebit, vjerojatno bi onda mislio da je to super razlog. Ali kako ne idem iz tih pobuda, mogu samo reci da mi je zao ljudi koji idu zbog toga.
            Zene meni kazu Rambo ti si Car

            Comment


            • #66
              Re: Ruka na ruku - koje vježbe su za te mišiće

              Originally posted by Car
              da idem u teretanu kako bi nekoga mogao prebit, vjerojatno bi onda mislio da je to super razlog. Ali kako ne idem iz tih pobuda, mogu samo reci da mi je zao ljudi koji idu zbog toga.
              Ako si ***** uvik bija onda ako i nabiješ 50kg na sebe i dalje ćeš bit *****. Tako ako neko misli da će nabacivanjem mišića bit ''jači'' kada dođe do tučnjave vara se Ili se znaš tuć i imaš srca ili ne, a nije bitno jel imaš 70kg ili 120kg
              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

              Comment


              • #67
                Re: Ruka na ruku - koje vježbe su za te mišiće

                koje su vjezbe u teretani, dobre za snagu u obaranju ruku

                Comment


                • #68
                  Re: Armwrestling

                  Meni se cini da je podlaktica najvaznija tu. Pogledaj samo ovg lika -> http://www.net.hr/webcafe/page/2009/10/16/0231006.html

                  Comment


                  • #69
                    Re: Armwrestling

                    Originally posted by Instinct
                    Meni se cini da je podlaktica najvaznija tu. Pogledaj samo ovg lika -> http://www.net.hr/webcafe/page/2009/10/16/0231006.html
                    de mu malo obrati paznju na drugu ruku...a ne onu koja ja u centru paznje..meni djeluje tanko....

                    Comment


                    • #70
                      Re: Armwrestling

                      Decko na slici inace ima takvu ruku zbog zdravstvenih razloga (bolest) tako da je to los primjer. Natjecateljski armwrestling je sport kao i svaki drugi, trenira se uskladjen sa specificnim zahtjevima koje ima: jaki hvat, jaka podlaktica, biceps i triceps, rame itd.

                      Trening moze obuhvacati klasicni dio vjezbanja u teretani ili na posebnim spravama posebno dizajniranim za taj sport npr. http://www.eiyc.com/machine.htm

                      Vise o armwrestlingu na: http://www.armwrestling-supersite.com/training.htm

                      Comment


                      • #71
                        Re: Armwrestling

                        Topic sam najmanje 3x od početka pročitao i stvarno je za antologiju.

                        Comment


                        • #72
                          Armwrestling,,dali se neko bavi tim sportom???

                          Armwrestling,,trening..
                          Usuditi se: to je cijena napretka.

                          Comment


                          • #73
                            Re: ŠAKANJE ILI TI NA RUKU

                            Originally posted by kelly
                            Originally posted by Dalibor
                            Za mene osobno je to jedna jako glupa disciplina
                            Naravno.
                            Pomeri se s mesta covece,ti momci su x sposobniji od tebe,koji se nazivas bilderom,a izgledas kao da si uradio 2 skleka u zivotu

                            Comment


                            • #74
                              Re: ŠAKANJE ILI TI NA RUKU

                              Originally posted by Ed Koan
                              Originally posted by kelly
                              Originally posted by Dalibor
                              Za mene osobno je to jedna jako glupa disciplina
                              Naravno.
                              Pomeri se s mesta covece,ti momci su x sposobniji od tebe,koji se nazivas bilderom,a izgledas kao da si uradio 2 skleka u zivotu
                              Milane ja izgledam kako izgledam, rekao sam već 100 puta da sam natural rekreativac (za razliku od tebe koji si pun kao brod), svaka tebi čast i kilažama koje dižeš, ali ja nikad ne bi pristao imati trbuh kao trudnica i PMT iznad 20% kao ti...meni je cilj lijepo izgledati a tebi je cilj dići što više, oba dva imamo što želimo i ne vidim razlog za vrijeđanje.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #75
                                Re: ŠAKANJE ILI TI NA RUKU

                                Originally posted by kelly
                                Originally posted by Ed Koan
                                Originally posted by kelly
                                Originally posted by Dalibor
                                Za mene osobno je to jedna jako glupa disciplina
                                Naravno.
                                Pomeri se s mesta covece,ti momci su x sposobniji od tebe,koji se nazivas bilderom,a izgledas kao da si uradio 2 skleka u zivotu
                                Milane ja izgledam kako izgledam, rekao sam već 100 puta da sam natural rekreativac (za razliku od tebe koji si pun kao brod), svaka tebi čast i kilažama koje dižeš, ali ja nikad ne bi pristao imati trbuh kao trudnica i PMT iznad 20% kao ti...meni je cilj lijepo izgledati a tebi je cilj dići što više, oba dva imamo što želimo i ne vidim razlog za vrijeđanje.
                                Ok,prenaglio sam sa onim za 2 skleka.Izvinjavam ti se za to.Ali malo vise pljujete po tudjim rezultatima sa izjavama tipa "to su gluposti".Ja jako postujem bb,ne vidim zasto ne bi tako moglo da bude u oba smera.
                                Kako znas da sam pun? Gle,da sam pun,ne bi mi benc bio 140kg sa 118kg telesne tezine.Ja nista ne krijem i kad budem krenuo sa hemijom,a to ce biti uskoro cim se malo sredim sa parama,ispitima i hranom,to cu javno i da kazem.Sem efedrina,a i njega nema vise,nista anabolicko-androgeno nisam uzeo.Mozda vam je cudno da naturalac ima dl preko 260,ali cifra u bencu sve govori.Elem,sto se tice izgleda i pl,gomila gresi,pogotovo u novije vreme je moderan sixpack kod pl iako to nije preporucljivo za dizanje kilaza koje su blizu max. Silom prilika sam prinudjen tako da jedem vec duze vreme,no docice i tome kraj.Mozda vama SAvickas izgleda kao prase,ali sem stomaka on i nema bas previse sala na telu ako se uzme u obzir da ide od 180 do 200kg telesne tezine.Takav reljef na ledjima ima jos samo Roni,a video sam ih obojicu sa pola metra.

                                Comment

                                Working...
                                X