Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Nisam bas blizu njega, sto prije cu otici do njega pa da to rijesimo napokon

    Comment


    • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

      bench press 100kg x 12
      bench pres triceps uski hvat 90kg x 8
      propadanja triceps bw+20 kg x 15

      Comment


      • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

        Bench press 47kg 5x10 ponavljanja
        Cucanj 30kg 15x3 ponavljanja
        Propadanja bw(body weight 90kg) x 5 (ahhhahahhahahha)
        Sklekovi bw(90kg) x30 ponavljanja

        Inace,slabo napredujem zbog nedostatka tegova i opreme,15 godina imam i mogu vece tezine da teram(probao sam)
        Last edited by Boky95; 05-10-11, 23:57.

        Comment


        • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

          SQ: 190kg
          BP: 100+ (strah me testirat)
          DL: 220kg
          push press(iza glave): 90kg

          BW: oko 86
          a slike, teško da mogu potvrditi brojke... pogotovo nepostojeći kvadricepsi. :P
          Last edited by keclu; 07-10-11, 07:37.

          Comment


          • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

            Keclu,slike mozda ne mogu da potvrde rezultate al video moze

            Comment


            • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

              U zadnje vreme puno forsiram bench press a cucanj i mrtvo zapostavljam sto ni malo ne valja,al eto:
              Bench press 101kgx1 inace pre neki dan napunio 16 godina ) Razmisljam sl godine na neko junior takmicenje u bench press-u da idem

              Comment


              • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                Cestitam na rekordu, fina je to brojka za 16 godina. Treniraj i dalje, jer junior si dok ne napunis 24. godine.
                "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

                Youtube shit
                Web

                Comment


                • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                  Ajd ovak neki moj rekord, inače su mi liftovi jadni.

                  BW dipsevi 40 komada. Pri 96 kg.
                  Originally posted by magarac
                  pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                  dzaba mu sve

                  Comment


                  • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                    Nahvise sto sam dizao na Bench-u je 100kgx6 i propadanja sa tegom od 25kgx7

                    Comment


                    • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                      a da se ona tema promijeni u "Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje rameni potisak-tko će bolje lagat?

                      Nije da vrijeđam nekoga ili omalovažavam, ali evo čisto iz znatiželje sam čitao skoro sve i šta neki muljaju..
                      "Your body is your biggest artwork."

                      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                      Comment


                      • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                        Originally posted by MarkoPolo View Post
                        a da se ona tema promijeni u "Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje rameni potisak-tko će bolje lagat?

                        Nije da vrijeđam nekoga ili omalovažavam, ali evo čisto iz znatiželje sam čitao skoro sve i šta neki muljaju..
                        a da jednostavno: kad se od nekog traži slika i video to i stavi, ak ne onda brisanje postova u ovoj temi i odgovarajuća kazna od admina. hehe

                        Comment


                        • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                          Originally posted by pava View Post
                          a da jednostavno: kad se od nekog traži slika i video to i stavi, ak ne onda brisanje postova u ovoj temi i odgovarajuća kazna od admina. hehe
                          Pa definitivno, nisam ja ovdje nitko i ništa, ali ova tema služi samo za laganje samoga sebe. Bez videa ne prihvaćam ništa i bez ikakvog dokaza ovo nema smisla.
                          "Your body is your biggest artwork."

                          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                          Comment


                          • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                            Najveća težina s kojom uopće vježbam je 60 kg i ne lažem, časna riječ!
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                              O laganju verovatno misli na mene,vidi,meni nije cilj nikog da lazem jer kao prvo lazem sebe,a potom i druge,ko mi neveruje dodje do mene i vidi kako radim,proba i on i to je to,nema lazi,nema prevare,ocu i ja uskoro da pravim snimke kako radim al imam rucno pravljene tegove pa na njima ne pise koliko ima kg vec je sve to pravljeno,kad budem imao prilike otici cu u teretanu da snimam..
                              U ostalom meni nije bitno dal ces ti da mi verujes ili ne,meni to potpuno svejedno,ja samo iznosim rezultat kao i drugi

                              Comment


                              • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                                Originally posted by PatrickStar View Post
                                Najveća težina s kojom uopće vježbam je 60 kg i ne lažem, časna riječ!
                                Jbga kad si genetski frik!
                                DR. Lonnie Lowery

                                Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                                Comment

                                Working...
                                X