Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

    kao prvo nemojte biti tako uskogrudni, nije svima u interesu hipertrofija, meni recimo nije, a kao drugo ako mislite reći da su svi gore navedeni na krivom forumu molio bih vas da scrollate dolje ili gore, nije bitno i vjerovali ili ne ali primjetit ćete par riječi koje idu ovako: Početna Bodybuilding SPORTOVI SNAGE
    ko bi reko jelda
    nadalje ako vas smeta nemojte čitati ništa sa ovog podforuma, to što možda ima ljudi koji navode neistine u svojim postovima, ako i ima to nek ide njima na dušu ali nadam se da nema
    što se tiče tomijevog čučnja moram priznat da možda i je upitan ali eto neka snimi i nek prekine nagađanja jednom zauvijek, ja sam ga samo lijepo zamolio kad bude čučnio sa 250kg, a sudeći prema njegovoj dosadašnjoj progresiji brzo će, neka snimi, nadam se da hoće
    Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

    Comment


    • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

      Originally posted by xpress
      kao prvo nemojte biti tako uskogrudni, nije svima u interesu hipertrofija, meni recimo nije, a kao drugo ako mislite reći da su svi gore navedeni na krivom forumu molio bih vas da scrollate dolje ili gore, nije bitno i vjerovali ili ne ali primjetit ćete par riječi koje idu ovako: Početna Bodybuilding SPORTOVI SNAGE
      ko bi reko jelda
      nadalje ako vas smeta nemojte čitati ništa sa ovog podforuma, to što možda ima ljudi koji navode neistine u svojim postovima, ako i ima to nek ide njima na dušu ali nadam se da nema
      što se tiče tomijevog čučnja moram priznat da možda i je upitan ali eto neka snimi i nek prekine nagađanja jednom zauvijek, ja sam ga samo lijepo zamolio kad bude čučnio sa 250kg, a sudeći prema njegovoj dosadašnjoj progresiji brzo će, neka snimi, nadam se da hoće
      Tako je Xpress,vojerovao ili ne mogao bi i sad 1x dic do paralele,ali necu pokusavat u cucnju max zbog neki problema.Ali slazem se s tome,nije svakom cilj ili jedino cilj hipertrofija,i nismo na krivom forumu.
      Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

      Comment


      • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

        e mene jos uvijek zanima tamo gdje onaj dize 110 kg u potisku iza glave s 2 tjedna treninga.
        Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

        Comment


        • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

          Originally posted by Boban
          e mene jos uvijek zanima tamo gdje onaj dize 110 kg u potisku iza glave s 2 tjedna treninga.
          Vjerojatno u teretanui.
          Diže već 200 kg.

          Comment


          • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

            Preseravanja nikad dosta!
            Ja da stvarno to mogu zasigurno bi bio na forumu video!
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment


            • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

              Originally posted by igor
              Preseravanja nikad dosta!
              Ja da stvarno to mogu zasigurno bi bio na forumu video!
              Hajde, ne uzrujavaj se...
              Takvi uvijek potaknu topic sa svakojakim glupostima.
              Mene to iskreno veseli...

              Comment


              • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                Originally posted by igor
                Preseravanja nikad dosta!
                Ja da stvarno to mogu zasigurno bi bio na forumu video!
                Vjerovatno je htio do dic, jer je sam povjerovao u to, pa ga je lupila stanga po glavi i sad je na traumi

                Comment


                • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                  Ziher traže po internetu neki video gdje neki lik zaista diže te kilaže al nadaju se da izgleda slično kao i oni haha

                  Comment


                  • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                    hahahah
                    Dont drink, dont smoke just eat and work

                    Comment


                    • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                      tu sam dizem 5 tona na ramenima..
                      sva sreca pa nisam kao pola vas.. izgleda da nikad niste vidjeli nekoga tko je jednostavno prirodno dobro graden i ima malo vise snage od ostalih vrsnjaka..
                      a eto.. dogada se i to valjda

                      Comment


                      • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                        Originally posted by bitchboy
                        ko je jednostavno prirodno dobro graden i ima malo vise snage od ostalih vrsnjaka..
                        a taj netko si ti? zaista, brutalan si...

                        opet kažem, nema teorije da si ti tih 110 kg uopće vidio a kamoli gurnuo...apsurdno je da je nekome shoulder press veći od benča
                        šanse su da si ti to primio, spustio negdje 5-6 cm i onda digo, eto to ti vjerujem.
                        ne repam o politici možda bi trebo,
                        politika je mala ljadro još je nisam jebo

                        Comment


                        • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                          Najtraženija riječ u Hrvata danas je Transparentnost...Pretpostavljam da ne znaš kaj to znači...evo skratit ću...DOKAZ... ... Dokaži nam kako si *****o građen i kako nema dovoljno utega u teretani za tebe pa moraš i sprave dizat...

                          Comment


                          • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                            Deca mir hahaha,ljudi moji nemoramo svi bit na steroidima i imat 30 god da bi dizali 200 u mrtvom ili 100 u ramenom -.-'
                            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                            Comment


                            • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                              Originally posted by Mir7a
                              Originally posted by bitchboy
                              ko je jednostavno prirodno dobro graden i ima malo vise snage od ostalih vrsnjaka..
                              a taj netko si ti? zaista, brutalan si...

                              opet kažem, nema teorije da si ti tih 110 kg uopće vidio a kamoli gurnuo...apsurdno je da je nekome shoulder press veći od benča
                              šanse su da si ti to primio, spustio negdje 5-6 cm i onda digo, eto to ti vjerujem.

                              misli sto oces :*
                              jer ja znam dobro sto ja mogu

                              Comment


                              • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                                Originally posted by Tomi
                                Deca mir hahaha,ljudi moji nemoramo svi bit na steroidima i imat 30 god da bi dizali 200 u mrtvom ili 100 u ramenom -.-'
                                pa tko to tvrdi? Ali sa 2 tjedna teretane i ne nekom posebnom masom? Evo pa ja sam tjekom godina doveo u teretanu na tonu frendova..niti jedan nije mogao dici 100 kg na mrtvom, barem tijekom prva 2-3 mjeseca..o ostalom da ne pricam. A odjednom svi koji se druze s tobom su čudovišta mislim..nesto je u prici suplje,prvo vas ROM :P al moram rec, fascinantno kako ste ostali nepokolebani našim napadima
                                ne repam o politici možda bi trebo,
                                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                                Comment

                                Working...
                                X