Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vitamini

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dalibor
    replied
    Re: vitamini

    Ja pijem supradin ali nećeš pogriješiti ni sa nekim drugim.
    Možeš tj. trebao bi popiti vitamine ujutro bez obzira na trening.

    Leave a comment:


  • pepen
    replied
    Koji su vitamini dobri?

    ...pozdrav...zanima koji su vitamini dobri???...ja sam do sada koristio centravit,ali sam doznao na ovom forumu da on nije dovoljan...cuo sam dobrih preporuka sto se tice vitabolica ali trgovina u kojoj kupujem ga dobiva tek sljedeci tjedan pa me zanima vase misljenje...da li smeta da ga koristim nakon dorucka buduci da mi trening dolazi ubrzo nakon toga ili da ga uzmem poslije treninga??...

    Leave a comment:


  • filip1990
    replied
    Re: Vitamineral pak

    tek sam sad vidio da je to prevelika doza...nije mi jasno sto su htjeli sa ovim postici,ma odi ti do ljekran i kupi obicne multivitmanine i to je to...

    Leave a comment:


  • Vendetha
    replied
    Re: Vitamineral pak

    Slazem se s Daliborom. zar nebi ''pametnije'' bilo staviti normalne doze, pa onda tim teskasima ako je potrebno nek uzmu 2 ili tri tablete, pa da fino svako moze da koristi.

    Leave a comment:


  • Dalibor
    replied
    Re: Vitamineral pak

    [quote=Todd_the_Wraith]
    Originally posted by "Da_Mask":1ald6e5n
    Pa upravo to covjek i pita, zasto su ubacene tolike kolicine. Kome je to potrebno.

    I koja je uloga toga uopste kad se toliko prekoraci dnevna doza... ? ?
    Osim nas bjednika, ima i onih teškaša od 120 do 140 kila. Valjda je to njima dovoljno.[/quote:1ald6e5n]
    I njima je previše. A njih i nema puno, a ipak preparat je za široku masu ljudi tako da ta teorija pada u vodu.

    Leave a comment:


  • matuljac
    replied
    Re: Vitamineral pak

    [quote=Todd_the_Wraith]
    Originally posted by "Da_Mask":4c6e9erq
    Pa upravo to covjek i pita, zasto su ubacene tolike kolicine. Kome je to potrebno.

    I koja je uloga toga uopste kad se toliko prekoraci dnevna doza... ? ?
    Osim nas bjednika, ima i onih teškaša od 120 do 140 kila. Valjda je to njima dovoljno.[/quote:4c6e9erq]

    moze bit da je to za ljude preko 120kg.

    Leave a comment:


  • Todd_the_Wraith
    replied
    Re: Vitamineral pak

    Originally posted by Da_Mask
    Pa upravo to covjek i pita, zasto su ubacene tolike kolicine. Kome je to potrebno.

    I koja je uloga toga uopste kad se toliko prekoraci dnevna doza... ? ?
    Osim nas bjednika, ima i onih teškaša od 120 do 140 kila. Valjda je to njima dovoljno.

    Leave a comment:


  • Vendetha
    replied
    Re: Vitamineral pak

    Pa upravo to covjek i pita, zasto su ubacene tolike kolicine. Kome je to potrebno.

    I koja je uloga toga uopste kad se toliko prekoraci dnevna doza... ? ?

    Leave a comment:


  • Dalibor
    replied
    Re: Vitamineral pak

    Originally posted by Vladebisi
    Čini se ko dobar proizvod samo kaj mi nije jasno zakaj ima unos nekih sastojaka 10-15 puta veći od preporučenog.Ja sam već postavio pitanje vezano uz to,pa mi nitko nije znao točno odgovorit.Nije problem u vitaminima topivim u vodi,jel njihov višak mokrenjem izlučujemo nego u ovima koji su topivi u mastima-navodno se nije preporučljivo njima predoziravat jel može doči do određenih alergija i sl.
    Ja bi ti preporučio daily one,jeftinije je i zadoovoljava dnevne potrebe.
    Da neke doze su ogromne. I nikako nije dobro se predozirati sa vitaminima topljivim u mastima. Ovaj preparat je dugo bio i zabranjen u nas. Ne znam od kad je dobio dozvolu.

    Leave a comment:


  • filip1990
    replied
    Re: Vitamineral pak

    cini mi se ok...

    Leave a comment:


  • Todd_the_Wraith
    replied
    Re: Vitamineral pak

    ja sam ih trošio neko vrijeme, jedini problem ih je gutati, jedna vrećica ih ima puno unutra i tablete su dosta velike.

    Leave a comment:


  • Vladebisi
    replied
    Re: Vitamineral pak

    Čini se ko dobar proizvod samo kaj mi nije jasno zakaj ima unos nekih sastojaka 10-15 puta veći od preporučenog.Ja sam već postavio pitanje vezano uz to,pa mi nitko nije znao točno odgovorit.Nije problem u vitaminima topivim u vodi,jel njihov višak mokrenjem izlučujemo nego u ovima koji su topivi u mastima-navodno se nije preporučljivo njima predoziravat jel može doči do određenih alergija i sl.
    Ja bi ti preporučio daily one,jeftinije je i zadoovoljava dnevne potrebe.

    Leave a comment:


  • matuljac
    replied
    Re: Vitamineral pak

    bilo koji vitamini i minerali su dobri...
    Ovi sta si odabrao je ok...

    Leave a comment:


  • Ronnie
    replied
    Vitamineral pak

    evo razmisljam da si kupim ovo :

    http://www.building-body.com/shop/produ ... neral_pak/

    molim komentare...

    Leave a comment:


  • carr
    replied
    Re: vitamini iz sokovnika ?!

    Originally posted by Dalibor
    Originally posted by carr
    Nije loše ali ne pretjerivati.

    Možeš objasnit zašto? Mislim nije u ničem dobro pretjerivat, ali ja bih reko da je kod voća to baš suprotno, tj. treba ga konzumirat u što većim količinama.

    Sastavni dio voće su fruktoza i glukoza a to su šećeri. Je li dovoljan odgovor?
    hmmm, fkt sam mislio da voća mogu jest kolko hoću jer ipak su prirodni šećeri u njemu, al ak ti kažeš da je to tak onda ću te poslušat. hvala na odgovoru

    Leave a comment:

Working...
X