Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vitamini

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kizo
    replied
    Re: vitamini !?

    stvar je individualna....neće štetiti ali možda najbolja solucija bi bila da tu i tamo svaki par dana popiješ jednu tabletu vitamina i na taj ćeš način biti siguran da nema deficita.

    Leave a comment:


  • KingEric
    replied
    Unos vitamina...?

    pa brine me jedna stvar u vezi vitamina ...znan da su zdravi i potrebni ali malo san zabrinut sa kolicinom koju unosim u sebe ...znaci svaki dan pijen onu jednu tabletu one a day ..tamo pise da je dovoljno vitamina za jedan dan ...onda pijen proteine i kreatine ...tamo pise na kutijama da ima nekoliko vrsta vitamina unutra ...glukoza ima 10 vrsta vitamina ...lerov sok bez secera koji pijen ima 10 vrsta vitamina ...a koliko ih jos unesem kroz redovitu prehranu dragi bog zna ...jel to uopce zdravo !?...mislin unosit toliku kolicinu vitamina u sebe !?

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: vitamini i omega3

    Originally posted by berto
    sta voce deblja?? ipak su to dobri ugljikohidrati
    Deblja brate itekako, od viška UH samo moš dobiti salo.

    Leave a comment:


  • Big one
    replied
    Re: vitamini i omega3

    pretvorit ces se u marsovca

    Leave a comment:


  • berto
    replied
    Re: vitamini i omega3

    mokraca je naprotiv svijetla jako ove boje sta voce deblja?? ipak su to dobri ugljikohidrati

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: vitamini i omega3

    Dečki pijte više vode, kako kaže Vladek, pa mokraća neće biti tamna, od 3 do 5 litara na dan. A sa voćem nemojte pretjerivati jer će vam se brzo stvoriti šlauf oko struka.

    Leave a comment:


  • sthooligan
    replied
    Re: vitamini i omega3

    pola litre digni to podhitno. ja svaki dan popijem 4-5 litara vode, uz svaki obrok mi je litra kraj mene i lagano pijuckam

    Leave a comment:


  • berto
    replied
    Re: vitamini i omega3

    nikog jos nisam cuo da je reko da su mu napravili lose jer kao treba 10x veca doza od dozvoljene da bis se kao overdozirao a u drugu ruku (nabildanu) nisam ni cuo od nekog da je primjetio neka poboljsanja nakon uzimanja. a sta se vode tice stvarno sam primjetio da malo pijem. mozda pola litre dnevno ako nemam trening

    Leave a comment:


  • Vladebisi
    replied
    Re: vitamini i omega3

    A svako če ti reči nekaj drugo.Inače uzimam ih jednu ujutro,jednu navečer.

    Leave a comment:


  • sthooligan
    replied
    Re: vitamini i omega3

    Originally posted by Vladebisi
    Pa smatram da su te tablete poddozirane.1 dnevno je za nekoga ko ne trenira.Jedem ja i voče i povrče,više povrče nego voče.A ko bi znao dal mi je točno dosta ili previše.Za sada nemam nikakvih neuspojava.Osim nekih čudnih trzaja glavom,al to mi je valjda od protejina
    Hahahahah čudni trzaji glavom kralj
    A ja uzimam 1 dnevno a vidit ćemo šta kaže druga ekipa

    Leave a comment:


  • Vladebisi
    replied
    Re: vitamini i omega3

    Pa smatram da su te tablete poddozirane.1 dnevno je za nekoga ko ne trenira.Jedem ja i voče i povrče,više povrče nego voče.A ko bi znao dal mi je točno dosta ili previše.Za sada nemam nikakvih neuspojava.Osim nekih čudnih trzaja glavom,al to mi je valjda od protejina

    Leave a comment:


  • sthooligan
    replied
    Re: vitamini i omega3

    Originally posted by Vladebisi
    A da probate piti malo više vode.Ja pijem 2 daily dnevno pa mi se ne mjenja boja mokrače.
    Dali je puno 2 dnevno ili ih uzimaš jer ne konzumiraš baš voće i povrće

    Leave a comment:


  • Vladebisi
    replied
    Re: vitamini i omega3

    A da probate piti malo više vode.Ja pijem 2 daily dnevno pa mi se ne mjenja boja mokrače.

    Leave a comment:


  • pepen
    replied
    Re: vitamini i omega3

    ...to je sasvim normalno...u uputama supradyna pise da nakon uzimanja dolazi do promjene boje mokrace i da je to sasvim u redu...nemas straha...

    Leave a comment:


  • Big one
    replied
    Re: vitamini i omega3

    i meni je bilo od universalovih daily one isto tako narancasto..

    ne brini nece ti se nista dogodit

    Leave a comment:

Working...
X