Announcement

Collapse
No announcement yet.

Omega 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Omega 3 - Amino - Magneziji

    I mene zanima????

    Comment


    • #17
      Re: Omega 3 - Amino - Magneziji

      Evo danas sam kupio Omega TWIN EPA
      Ima EPA550 mg , DHA 215 mg u tableti od 1200 mg
      Recimo ko da popijem tri obične
      Cijena - prva sitnica : 60 kom samo 337 kn , dali mi neki popust 5%za početak pošto sam postao njihov član - 320 kn
      Burazu sam dao od dietpharma rekao je da će uzet, njemu dobre, dvije tri prereže kapsule na vrhu i iscjedi na kruh i pojede, ko bog

      Comment


      • #18
        Re: Omega 3 - Amino - Magneziji

        skupe su tablete,a koliko su te od diethpharma????
        LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

        Comment


        • #19
          Re: Omega 3 - Amino - Magneziji

          Originally posted by pileća_prsa
          Cijena - prva sitnica : 60 kom samo 337 kn
          frende, nhf, ali jesi li ti normalan

          Comment


          • #20
            Re: Omega 3 - Amino - Magneziji

            Ma nabijem ih na kiflu,nedam tolke pare za to.Ima ih za kupit 120km/120 kn.Pa nemogu biti tolko bolje

            Comment


            • #21
              Re: Omega 3 - Amino - Magneziji

              Originally posted by matuljac
              skupe su tablete,a koliko su te od diethpharma????
              Originally posted by Marijan
              Originally posted by pileća_prsa
              Cijena - prva sitnica : 60 kom samo 337 kn
              frende, nhf, ali jesi li ti normalan
              Ovo pod cijena je "prva sitnica" sam trebao staviti pod navodnike,
              Čak i kad popiješ jednu za ove tri opet ne opravdava cijenu, jedino šta ima možda tu "farmaceutsku čistoću" i manje teških metala i ostalih nepoželjnih sastojaka, makar ne vjerujem da ni u dietpharmovim ima istih u nekoj velikoj količini..
              Dietpharmu proizvodi exkluzivno nizozemski proizvođač i rekao sam dođu 104 kn u kutiji dva pakovanja sve skupa 150 kom, brijem da ni to vama nije prihvatljivo ako su ove iz DM još jeftinije, neznam koliko točno one dođu.
              A ova MEGA TWIN EPA mi se čini da je najjača formula omega-3 masnih kiselina u Hrvatskoj šta se može nabavit.
              A dali sam normalan šta kupujem te skupe preparate, sad uzimam još neke suplemente od dotičnog proizvođača i znam da su kvalitetni, vjerujem da je i omega 3 od dietpharma kao i ona od natural wealtha slične kvalitete, dobra.
              E sad ja se vodim onom kolko para tolko muzike, veća cijena bolja kvaliteta, neka košta kolko košta, kad pogledaš gdje ljudi daješ pare sve, a najmanje za svoje zdravlje, kupuješ recimo skupa auta, pa ti ga neki smoto skrši ko meni, onda uvidiš kolko si bacio hrpu para na lim, a najmanje na svoje zdravlje...
              Ionak poslije ak ne ulažeš u zdravlje daš doktorima, bolje mi je onda ulagati u sebe nego pod stare dane davati veliki mito za bolest tim lopovima.

              Comment


              • #22
                Re: Omega 3 - Amino - Magneziji

                Di je sad Sly da malo prokomentira ovo....

                Comment


                • #23
                  Re: Omega 3 - Amino - Magneziji

                  Originally posted by pileća_prsa
                  Evo danas sam kupio Omega TWIN EPA

                  Cijena - prva sitnica : 60 kom samo 337 kn , dali mi neki popust 5%za početak pošto sam postao njihov član - 320 kn

                  ma kakva sitnica za 60 kapsula. to je pre pre previse para. stari si to stvarno kupio ili zajebav**? ma da je meni stari todoric ja bi kupovao 30 kapsula za 1000kn
                  http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

                  Comment


                  • #24
                    Re: Omega 3 - Amino - Magneziji

                    [quote=pileća_prsa]
                    Originally posted by matuljac
                    skupe su tablete,a koliko su te od diethpharma????
                    Originally posted by Marijan
                    Originally posted by "pileća_prsa":20jvj7db
                    Cijena - prva sitnica : 60 kom samo 337 kn
                    frende, nhf, ali jesi li ti normalan
                    Ovo pod cijena je "prva sitnica" sam trebao staviti pod navodnike,
                    Čak i kad popiješ jednu za ove tri opet ne opravdava cijenu, jedino šta ima možda tu "farmaceutsku čistoću" i manje teških metala i ostalih nepoželjnih sastojaka, makar ne vjerujem da ni u dietpharmovim ima istih u nekoj velikoj količini..
                    Dietpharmu proizvodi exkluzivno nizozemski proizvođač i rekao sam dođu 104 kn u kutiji dva pakovanja sve skupa 150 kom, brijem da ni to vama nije prihvatljivo ako su ove iz DM još jeftinije, neznam koliko točno one dođu.
                    A ova MEGA TWIN EPA mi se čini da je najjača formula omega-3 masnih kiselina u Hrvatskoj šta se može nabavit.
                    A dali sam normalan šta kupujem te skupe preparate, sad uzimam još neke suplemente od dotičnog proizvođača i znam da su kvalitetni, vjerujem da je i omega 3 od dietpharma kao i ona od natural wealtha slične kvalitete, dobra.
                    E sad ja se vodim onom kolko para tolko muzike, veća cijena bolja kvaliteta, neka košta kolko košta, kad pogledaš gdje ljudi daješ pare sve, a najmanje za svoje zdravlje, kupuješ recimo skupa auta, pa ti ga neki smoto skrši ko meni, onda uvidiš kolko si bacio hrpu para na lim, a najmanje na svoje zdravlje...
                    Ionak poslije ak ne ulažeš u zdravlje daš doktorima, bolje mi je onda ulagati u sebe nego pod stare dane davati veliki mito za bolest tim lopovima.[/quote:20jvj7db]



                    aha ti si od onih sto se vode politikom sto skuplje vino to kvalitetnije. e pa stari moj tu si se malo zesce zaje**.
                    http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

                    Comment


                    • #25
                      Re: Omega 3 - Amino - Magneziji

                      valjaju ove kaj?
                      http://www.building-body.com/shop/product/omega_3_now/#
                      i
                      http://www.building-body.com/shop/product/omega_3/
                      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Omega 3 - Amino - Magneziji

                        natrol radi odlicnu omegu 3 isto ociscenu od metala i sranja..

                        Comment


                        • #27
                          Re: Omega 3 - Amino - Magneziji

                          Molim nekoga za odgovor, tko je prije koristio Omega_3

                          Kupio sam u ljekarni Belupo: "Maxi Omega 3" 1000 mg (100 kapsula=100 kuna).

                          Piše na deklaraciji uzimati jednu do dvije kapsule dnevno; je to dosta, ili da uzmem više kapsula, jer su ovdje još napisali:

                          Maxi Arctic Omega-3 kapsule: Jedna kapsula sadržava: 1 000 mg pročišćenog i standardiziranog koncentrata ribljeg ulja s 30% (300 mg) omega-3 masnih kiselina (EPA/DHA) i to 18% (180 mg) eikosapentaenske (EPA) i 12% (120 mg) dokosaheksaenske (DHA) kiseline
                          Pomoćne tvari: želatina, glicerol, D-α –tokoferol.
                          Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                          Comment


                          • #28
                            Re: Omega 3 - Amino - Magneziji

                            Originally posted by Todd_the_Wraith
                            Molim nekoga za odgovor, tko je prije koristio Omega_3

                            Kupio sam u ljekarni Belupo: "Maxi Omega 3" 1000 mg (100 kapsula=100 kuna).

                            Piše na deklaraciji uzimati jednu do dvije kapsule dnevno; je to dosta, ili da uzmem više kapsula, jer su ovdje još napisali:

                            Maxi Arctic Omega-3 kapsule: Jedna kapsula sadržava: 1 000 mg pročišćenog i standardiziranog koncentrata ribljeg ulja s 30% (300 mg) omega-3 masnih kiselina (EPA/DHA) i to 18% (180 mg) eikosapentaenske (EPA) i 12% (120 mg) dokosaheksaenske (DHA) kiseline
                            Pomoćne tvari: želatina, glicerol, D-α –tokoferol.
                            pa uzmi 2 dnevno...
                            ja isto imam omega3 i pise mi kao za najbolje rezultate uzimati 3 dnevno a ja uzimam 2 dnevno...
                            LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

                            Comment


                            • #29
                              Re: Omega 3 - Amino - Magneziji

                              Originally posted by Todd_the_Wraith
                              Molim nekoga za odgovor, tko je prije koristio Omega_3

                              Kupio sam u ljekarni Belupo: "Maxi Omega 3" 1000 mg (100 kapsula=100 kuna).

                              Piše na deklaraciji uzimati jednu do dvije kapsule dnevno; je to dosta, ili da uzmem više kapsula, jer su ovdje još napisali:

                              Maxi Arctic Omega-3 kapsule: Jedna kapsula sadržava: 1 000 mg pročišćenog i standardiziranog koncentrata ribljeg ulja s 30% (300 mg) omega-3 masnih kiselina (EPA/DHA) i to 18% (180 mg) eikosapentaenske (EPA) i 12% (120 mg) dokosaheksaenske (DHA) kiseline
                              Pomoćne tvari: želatina, glicerol, D-α –tokoferol.
                              slabo. proucavam riblje ulje vec duze i mogu ti samo reci uzmi od vitalie mega omegu 3 , najbolja definitivno

                              Comment


                              • #30
                                Re: Omega 3 - Amino - Magneziji

                                kolika je cijena tih 30 kapsula od Vitalie?
                                Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                                Comment

                                Working...
                                X