Announcement

Collapse
No announcement yet.

Omega 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Omega 3 - Amino - Magneziji

    Originally posted by pileća_prsa
    Originally posted by Titanik
    Krivo si me shvatio valja omega 3 od Natrola, ali cijena je smijesna tj.preskupa.
    Jbga, tak je to kod nas , sve smiješno i preskupo.

    Originally posted by Titanik
    Natrol koristi omege tvrtke Meg3 (http://www.meg-3.com/ ) jer svoje ne proizvodi. A iste te omege 3 tvrtke Meg 3 na TP ( http://www.trueprotein.com/Default.aspx ) kostaju 170kn 1000kom.
    kako ne proizvodi ?, hoćeš reć da nisu sami proizveli i doveli do farmaceutske ćistoće kako deklariraju ove s dvostrukim udjelom EPA i DHA. i dodali u njega još vitamin E i lemon oil za prikrivanje okusa.
    To šta dobe cisternu ribljeg velka stvar kad ga oni moraju obradit.
    Šta da uzmem onda ?
    Ne proizvode. Samo naljepe naljepnice, lijepo zapakiraju i dignu cijenu za 100%
    Vecina kompanija za suplemente samo prepakiraju osnovne sirovine i kombinraju ih u razlicitim odnosima...
    velika nauka
    Ma nisi nista pogrijesio s Natrolom, ali ja sam to napisao kao odgovor na to da su Natrolove Omege vrh kvalitete. Meni je izrazito bitno da imam visoki unos omega 3 masti tako da mi je ovo financijski neisplativo zato narucim izvana, ali da nije tako ne bi imao nista protiv toga da koristim Natrolove omege.

    Comment


    • #77
      Omega 3 Laneno ulje 1000mg - Kapsule

      U koje vrijeme konzumirati i koliko?

      I dali imaju isti ucinak kao i Omega 3 riblje ulje (isto kapusle)

      Comment


      • #78
        Re: Omega 3 Laneno ulje 1000mg - Kapsule

        Uzmi fish oil...

        Comment


        • #79
          Omega 3

          [attachment=1:37xgagt6]001.jpg[/attachment:37xgagt6]
          [attachment=0:37xgagt6]002.jpg[/attachment:37xgagt6]
          Attached Files
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #80
            Re: OMEGA 3

            Odličan tekst!
            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

            Comment


            • #81
              Re: OMEGA 3

              Odlična stvar

              Comment


              • #82
                Re: OMEGA 3

                dobro si to našao Kelly. Kod mene na lageru uvijek laneno i kapsule s ribljim (salmon) uljem .

                Comment


                • #83
                  10g omega 3 na dan? nuspojave? dobri efekti?

                  sta kazete o tome? nuspojave?dobri efekti?

                  Comment


                  • #84
                    Re: 10g omega 3 na dan? nuspojave? dobri efekti?

                    mozes uzimati 10g omega ako ti je isplativo ustvari to su onih deset kapsula, ja sam jel 5g omega i jos toliko ribljeg i laneno prije spavanja, nema nuspojava, moze ti dobro pomoci oko upalnih procesa, koje dobijes nakon dobrog treninga, upisi u google omega 3 i sve ces saznat, poz
                    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                    Comment


                    • #85
                      Re: 10g omega 3 na dan? nuspojave? dobri efekti?

                      HVALA,a kako jetra reagira na masti to me zanima jer u svakoj reklami za zastitu jetre kazu masna prehrana nije dobra za vasu jetru ovo ono... e sad misle oni o dobrim ili losim mastima neznam?su dobre masti ok za jetru pod to spadaju omega 3,6,9 laneno,maslinovo ...

                      Comment


                      • #86
                        Re: Omega 3

                        to se odnosi na druge masti, ne ove, ove su zdrave i za jetru i za cijeli organizam, samo nemoj pretjerivat
                        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                        Comment


                        • #87
                          Re: Omega 3

                          a laneno ima isti učinak ko i omega 3 jer se nalaze u lanenom ?!

                          i oću li onda kupit oboje ili samo laneno kao što mi je predložio jedan forumaš ovdje
                          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                          Comment


                          • #88
                            Re: Omega 3

                            Originally posted by juka
                            a laneno ima isti učinak ko i omega 3 jer se nalaze u lanenom ?!

                            i oću li onda kupit oboje ili samo laneno kao što mi je predložio jedan forumaš ovdje
                            bolje uzmi solo omegu u tekućem obliku il kapsulama. lan kao sjemenke ako baš hoćeš i to je to.
                            https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                            Overload Strength team

                            Comment


                            • #89
                              Re: Omega 3

                              znači ništa laneno ulje... oke.. jedan mie tako reka da je bolje nego omega 3 al ok..

                              znači omega 3 kapsule i jel pomažu zglobovima one ?.. piše da jesu po forumu
                              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                              Comment


                              • #90
                                Re: Omega 3

                                Originally posted by juka
                                znači ništa laneno ulje... oke.. jedan mie tako reka da je bolje nego omega 3 al ok..

                                znači omega 3 kapsule i jel pomažu zglobovima one ?.. piše da jesu po forumu
                                ponavljam, radije bih uzeo lanene sjemenke nego ulje. ali opet, u odnosu na laneno ulje radije uzimam tekuću omegu 3 (ne volim kapsule).

                                evo na brzinu što dobiješ iz google-a što se tiče lanenog vs. ribljeg

                                "There are three main types of fatty acids. EPA, DHA and ALA. Flax seed oil vs fish oil is as simple as EPA and DHA vs ALA.

                                The Omega 3 fatty acids in fish oil are the EPA and DHA fatty acids and the Omega 3 fatty acids in flax seed oil are the ALA fatty acids.

                                It is harder for your body to get the Omega 3 out of the ALA fatty acids and that's why it's so important that any Omega 3 supplement you take be derived from fish oil"
                                https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                                Overload Strength team

                                Comment

                                Working...
                                X