Announcement

Collapse
No announcement yet.

Megara training log

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Megara
    replied
    Re: Megara training log

    CYCLE 3, WEEK 1, BP DAY, 5+:

    23 x 5
    26 x 5
    30 x 5+ ... => 15-16 hellyeah (kao prosli put na 1+ seriji)


    acc:
    nista od upper bodya, pao #bootybooster
    hip thrust x4
    sajla x3
    goblet squat x3

    nista posebno, malo volumena, samo 3 vjezbe ali nisam mogla, bilo mi lose nesto, nemam vazduha (sparno vrijeme i nekako 'tesko', nije samo meni, svi se zale) majica mi je bila mok-mokra, ko nikad

    in other news, izbacujem upper body iz treninga tacnije triceps, skullc., incline bench isl (ruke su mi ogromne, ko da sav bench bacam tricepsom jbt -.- a neka neka tako mi i treba koliko sam nekad sanjala veliki triceps ) a akcenat stavljam na lower body tj na svoj nepostojeci gluteus. #everydayislowerbodyday #yolo #swag
    znam da nije pametan potez u smislu napretka na 5/3/1 i da sajla za glutic nema apsolutno nikakav carryover na bench hihi ali moram se malo 'nabildat'

    Leave a comment:


  • Megara
    replied
    Re: CHAT

    hvala decaci ^.^

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: Megara training log

    To ti je od ketogene garant... Nekazem da se ne moze napredovat no takvom nacinu prehrane ali ako zelis napredak trebao bi nesto veci kcal unos nego kod ajmo rec "klasicne" prehrane... Napravi eksperiment 2 tjedna pojacaj faking carbse i racunaj makrose s time da se potrudis da budes u mooozda laganom suficitu pa vidi kako ce to utjecat na trening. Posto si zadovoljna sa izgledom onda nemas sta izgubit

    I da, sretan ti rođendannnn :*

    peanut butter YOLO

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: Megara training log

    sretan rodjus...pojedi koji tiramisu i za mene =)

    Leave a comment:


  • Megara
    replied
    Re: Megara training log

    ne znam mili...ne pratim..bila sam na ketu osam dana, danas prekinula jer mi je rodjus pa jedem tiramisu ostalo, jedem voce, povrce, i sladoled (meso i jaja ne mogu ocima vidjeti)..al ''zadovoljna'' sam izgledom..mozda jos puknem malo keto..ili cikliranje.. taman oko treninga pojacam karbse

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: Megara training log

    Ja mislim da ti je problem u prehrani. Ja da sam na tvom mjestu definitivno bi pojacao UH u obroku prije i nakon treninga i popio kavu prije treninga.

    Ali opet mi nisi odgovorila na pitanje a koje glasi: deficit, suficit, odrzavanje?

    peanut butter YOLO

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: Megara training log

    Pa slusalice u usi...misli neke bolesne na rubu placa i ides dizat...sve u tisini..eventualno uzmes udah tako da se cijela teretana okrene haha

    Leave a comment:


  • Megara
    replied
    Re: Megara training log

    Originally posted by TripleZ View Post
    da si dosla u SA mozda bi se i motivisala za neke fine brojke, al' nisi, picoo
    od gledanja nema selameta

    @SG ma naravnoooo, aint nuthin but a peanut!!! sad cu i ja tako samo da me ne izbace iz gyma, malo mi fali

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: Megara training log

    pristupaj ovako deadliftu, pa ces vidit kako se dize jedno 8 puta ta kilaza

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: Megara training log

    da si dosla u SA mozda bi se i motivisala za neke fine brojke, al' nisi, picoo

    Leave a comment:


  • Megara
    replied
    Re: Megara training log

    znaci tapkanje u mraku, pa dok ne skontam sta je.
    predivno.


    67kila ja ne mogu dici. ooooooooooooooooooooooooooomg anbilivbl

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: Megara training log

    pa sad bih se mogao lahko neko napraviti pametan i reci ''vidis da fitanje ne funkcionise, hajmo malo complex carbs bla bla'' ili ''ne odgovara ti program'' ili tako naci bilo koju stvar ali je ovo po meni prvo psiholoski problem pa onda tek sve ostalo

    pa eto mozda i muzika, mozda nesto drugo

    ..bas to sto to traje vec neko vrijeme i jest problem, da je onako jedan dan - sta ces, ''los dan'' ali tebi je konstantna nizbrdica...jos malo i deadlift ces raditi tezinama za biceps - i to da ti najveci ***** na svijetu sastavi program ne bi taj program bio uzrocnik tome - niti ce nesto mijenjati jel ti dignes TM 2,5kg gore ili spustis dole, ili ostavis gdje jest

    Leave a comment:


  • Megara
    replied
    Re: Megara training log

    Originally posted by TripleZ View Post
    nema to veze s programiranjem ili frekvencijom treninga ili sta vec - trebas shvatiti sta je uzrok da ne mozes niti jednom podici 70-80% maxa - i to onda popraviti
    boldano- any ideas?

    pa ja kad nabrajam vi kazete da su excuses ko bi s vama...

    problem je sto se to desava stalno u zadnje vrijeme, kao sto se vidi iz logova. pocelo je 23.5. od onog kad nisam smjela cucnuti 70kg u 1+ seriji. eto od tada sve failanje. sad cemo jos doci do ''nesretnog djetinjstva'' lololololol

    @dinc nemam pojma, bas imam fluktuacije u tezini i inace, sve zavisi od m ciklusa, nekidan sam imala skoro 70kg a juce 63kg. ma haos

    @sg ma digla, al jednom, grind...a treba 5 PLUS puta -.-

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: Megara training log

    meg mozda bi neka muzika u usi pomogla? moras to moci dic...

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: Megara training log

    nema to veze s programiranjem ili frekvencijom treninga ili sta vec - trebas shvatiti sta je uzrok da ne mozes niti jednom podici 70-80% maxa - i to onda popraviti

    Leave a comment:

Working...
X