Announcement

Collapse
No announcement yet.

Megara training log

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Megara
    replied
    Re: Megara training log

    ej hvala svima

    ma najbitnije je biti zadovoljan samim sobom, kakav god da si... s tim naravno da uvijek tezis ka boljem.. ali potrebno je postici to neko unutrasnje zadovoljstvo, ne znam koliko to muskarci mogu shvatiti, ali zena itekako moze...ne poznajem nijednu djevojku koja je zadovoljna sobom, nijednu, koliko god ona izgledala dobro.


    zao mi je sto nemam nijednu sliku iz perioda u svom zivotu kad sam bila najdeblja i najmrsavija e to je transformacija

    Leave a comment:


  • Bronko
    replied
    Re: Megara training log

    hmmmmm

    fino je to

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: Megara training log

    Dobar napredak.

    Leave a comment:


  • gavranka
    replied
    Re: CHAT

    Ovo je odlično!

    Što se ti žališ uopće?

    Ne znam jel ti uopće treba defka..po meni ne..ali ovisi što TI želiš, iako mislim da bi većina ljudi bila presretna s ovom formom..ali opet, to nisi ti..kako god bilo, i ako ostaneš na ovome možeš itekako biti zadovoljna sa tim što si postigla..svaka čast!!

    Leave a comment:


  • bot1950
    replied
    Re: Megara training log

    Mmmm mmm mmmm

    Leave a comment:


  • ZyzzUmad214154
    replied
    Re: CHAT

    Fino je to

    Leave a comment:


  • Megara
    replied
    Re: CHAT

    bp3.jpg

    moj booty progress trenutno sam zadovoljna kako izgledam (napretkom) ili to mozda ima veze sto sam ovako zadovoljna svim, nemam pojma...neku ravnotezu sam nasla, ranije je kod mene sve bilo dramaticno i tako to, jako sam se stresirala zbog izgleda, ma joj haos je to sve bilo vjerujte, al da ne davim o tom na forumu...
    sad bi bilo super odraditi neku DEFKU napokon da se rijesim sala sa stomaka i sa ruku, da se fino izdefinisem sva... ali mi se ne da uopste, ni trenirati, ni razmisljati o prehrani... bitno je da sam ja happy i calm naici ce period kad cu opet davati 110% sebe na tom polju


    ne bih ja bila ja da ne napisem referat uz sliku ..

    transformationtuesday.jpg

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: Megara training log

    Originally posted by gavranka View Post
    Any ideas?
    megari sam vec reko, iako je vec i znala... ali ovaj program radi:
    http://www.t-nation.com/free_online_...the_glute_myth jednom- dvaput ove vjezbe, jednom-dvaput SQ, sumo DL, iskoraci.

    bulja vristi

    Leave a comment:


  • gavranka
    replied
    Re: Megara training log

    Originally posted by Megara View Post
    hip thrust sam ubacila, najvise mi to radi... radim jos i sajlu (glute kickbacks) ali tu vjezbu bas i ne volim jer vise energije potrosim da se drzim da ne padnem, nego sto aktiviram glutes. ubaci svasta, iskorake, splitsquats, 1/4 squats, box squats, bugarski, podizanje na stepenice... ove glute bridge-ve i tako to.. sumo squats ali sa stopalima pod 180.. vucenje sajlom ali u sve tri strane, nazad, sa strana... ugl guglaj breta contrerasa
    ma ja sam dostigla svoj natural limit i to je to
    E da, zaboravila sam napisati i hip thrust, to isto radim i odlično pogađa..te razne verzije squat-anja i lunge-anja su mi u program uključene još od početka, ali osjetim samo kvadriceps..u zadnje vrijeme pokušavam što više aktivirati gluteus..probat ću ga prvo aktivirati sa hip thrust-ovima i butt lift-anjem pa onda preći na squat-anje jer do sada sam radila obrnuto..možda ih tako uspijem više aktivirati..

    Ako ne, onda što kažeš, to je to, očito sam dostigla svoj natural limit

    Bret Contreras, to je neki guru za gluteus pogledat ću..

    Leave a comment:


  • Megara
    replied
    Re: Megara training log

    hip thrust sam ubacila, najvise mi to radi... radim jos i sajlu (glute kickbacks) ali tu vjezbu bas i ne volim jer vise energije potrosim da se drzim da ne padnem, nego sto aktiviram glutes. ubaci svasta, iskorake, splitsquats, 1/4 squats, box squats, bugarski, podizanje na stepenice... ove glute bridge-ve i tako to.. sumo squats ali sa stopalima pod 180.. vucenje sajlom ali u sve tri strane, nazad, sa strana... ugl guglaj breta contrerasa
    ma ja sam dostigla svoj natural limit i to je to

    Leave a comment:


  • gavranka
    replied
    Re: Megara training log

    Originally posted by Megara View Post
    In other news, izbacujem upper body iz treninga tacnije triceps, skullc., incline bench isl (ruke su mi ogromne, ko da sav bench bacam tricepsom jbt -.- a neka neka tako mi i treba koliko sam nekad sanjala veliki triceps ) a akcenat stavljam na lower body tj na svoj nepostojeci gluteus. #everydayislowerbodyday #yolo #swag
    znam da nije pametan potez u smislu napretka na 5/3/1 i da sajla za glutic nema apsolutno nikakav carryover na bench hihi ali moram se malo 'nabildat'
    Otkad sam vidjela ovaj post, ali nikako da ti stignem nešto napisati..

    Zaključila sam istu stvar..dosta je tricepsa i bicepsa, idemo se pozabaviti, kako si rekla, nepostojećim gluteusom i malo više vježbi za abse..abse uopće nisam direktno radila nego kroz plank (što je dobro), ali vrijeme je da ih malo "upalim" kroz reverse crunches, leg lifts, flutter kicks, itd..

    Nego, koje vježbe radiš za gluteus maximus?

    Meni se problem javlja što kod squat-anja (kakvog god - normalnog, plie, (jedino ne radim ništa one leg jer me onda užasno bole koljena i te vježbe u potpunosti izbjegavam)) sve ide na kvadriceps..jedina vježba kojom baš uspijevam aktivirati GM je ova: http://www.bodybuilding.com/exercise...tt-lift-bridge

    I, još radim ovu: http://www.bodybuilding.com/exercise...glute-kickback ali mi se čini da mi opet puno više radi kvadriceps..

    Any ideas?

    Leave a comment:


  • Megara
    replied
    Re: Megara training log

    pa nisam sta cu, nemam nikakav cilj...
    meni je odrzavanje izgleda na 100p/200c/60m sto je ~1800kcal. bedak. tako da se trudim drzati na tom nivou.
    ma lazem ne trudim se, jedem sladoled i voce i ne pazim uopste

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Megara View Post
    CYCLE 3, WEEK 2, SQ DAY, 3+:

    55 x 3
    63 x 3
    70 x 3+ ... => 3 jednostavno ne smijem cucnuti, kraj price.

    pressica 40 4x15-20
    leg curl 3x10-12
    sumo st. goblet sq triset db x3
    RDL DB x3

    fino sve, ubi me gluteus i noge nemerem stajat
    Jesi promjenila prehranu?

    peanut butter YOLO

    Leave a comment:


  • Megara
    replied
    Re: CHAT

    CYCLE 3, WEEK 2, SQ DAY, 3+:

    55 x 3
    63 x 3
    70 x 3+ ... => 3 jednostavno ne smijem cucnuti, kraj price.

    pressica 40 4x15-20
    leg curl 3x10-12
    sumo st. goblet sq triset db x3
    RDL DB x3

    fino sve, ubi me gluteus i noge nemerem stajat

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: Megara training log

    Bogami meni bench ima najveci carryover na glut hahaha...svaki put nakon bp dana imam upalu guze

    Leave a comment:

Working...
X