Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zgibovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Zgibovi

    Originally posted by Marijan
    ako si debel i k tome slab nema ti neke pomoći. posti zgibove za neko drugo vrijeme i deri po salu

    to ja isto mislim,svi debeli bezveze se odmah na pocetku utega drze,prvo skinite to salo pa onda udri po utezima

    Comment


    • #17
      Re: Zgibovi

      ne treba se ostavit utega, već zgibova. utezi samo mogu pomoć skidanju masnoća

      Comment


      • #18
        Re: Zgibovi

        ne bas ko cardio,za to vrijeme mogao je cardio i maknut brze masnocu koja ce mu samo smetat kod rada sa utezima

        Comment


        • #19
          Re: Zgibovi

          uz kombinaciju vježbanja utezima uz kratke pauze između serija i veći broj ponavljanja te kardio 3-4x na tjedan s organiziranom prehranom može se brzo smršaviti, znači čim prije smršaviš, prije ćeš moći raditi zgibove

          Comment


          • #20
            Re: Zgibovi

            hehe...hvala na odgovorima...puno ste mi pomogli...
            LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

            Comment


            • #21
              Re: Zgibovi

              Sorry dečki ali NE.

              Jedna je priča o zgibovima i o slabosti.
              Druga je o skidanju sala.
              Anaerobni trening u kombinaciji sa aerobnim je efikasniji od samo aerobnog pri ubrzavanju metabolizma.Podržimo li to pravilnom dijetom brže stižemo do cilja.
              Čemu zanemarivati anaerobni trening?

              Comment


              • #22
                Re: Zgibovi

                kad sam vec danas leda radio probao sam bas zgibove da vidim al me ide ili ne.nekaj bezveze sam slozio,za strop prikvacio i to,al nisam mogao normalno radit.kolko sam vidio mogao bi ih ajd 5-10,mozda vise makar ih nikad nisam radio

                Comment


                • #23
                  Re: Zgibovi

                  uff, uskih mogu jedno 10-15, ali full sirokih i pravilnih max 5
                  teski su gadovi ^^
                  Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                  Comment


                  • #24
                    Re: Zgibovi

                    Me like zgibove - siroki hvat naravno...

                    To mi je jedna od najdrazih vjezbi uopce....
                    Napravim ih 4x10 bez problema sa svojih 95kg...
                    Zadnji put sam si svezao oko struka jos 5kg utega,ali onda me bicepsi izdaju nakon prve serije...

                    Nakon zgibova tocno osjetim zategnutost u gotovo cijelim ledjima...
                    Gust mi ih je raditi...
                    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Zgibovi

                      ma ja bi ih radio al nemrem nis postenog sloziti.zapravo skuzio sam da je T-bar slican zgibovima.ono na isti princip radi.znaci ako u T-baru napravis 10 ponavljanja sa svojom kilazom(t-bar mora tolko kila imat) onda i sigurno toliko zgibova napravis.pretpostavljam da je tako,ispravite me ak je pogresno

                      Comment


                      • #26
                        Re: Zgibovi

                        Originally posted by dante
                        ma ja bi ih radio al nemrem nis postenog sloziti.zapravo skuzio sam da je T-bar slican zgibovima.ono na isti princip radi.znaci ako u T-baru napravis 10 ponavljanja sa svojom kilazom(t-bar mora tolko kila imat) onda i sigurno toliko zgibova napravis.pretpostavljam da je tako,ispravite me ak je pogresno
                        naravno da to nije tako! veslanje t-barom je horizontalno vučenje koje ti daje debljinu leđima, a zgibovi su okomito vučenje koje daje širinu leđima! to su dva različita pojma. neznači koliko ti napraviš ponvaljanja t-barom da ćeš toliko zgibova!

                        Comment


                        • #27
                          Re: Zgibovi

                          al si siguran 100%.ajd testiraj pa mi javi

                          Comment


                          • #28
                            Re: Zgibovi

                            mislim da je prilično siguran. drukčija vježba potpuno.

                            eventualno bi zgibovi sa paralelnim hvatom koje vučeš na prsa, mogli biti slični veslanju.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Zgibovi

                              cek malo okomiti,pa al zgibovi standardni nisu na prsa da se vuces? ispred glave mislm a ne iza

                              Comment


                              • #30
                                Re: Zgibovi

                                Originally posted by dante
                                al si siguran 100%.ajd testiraj pa mi javi
                                znači ako ja napravim 10 širokih zgibova onda mogu napraviti 10 ponavljanja na t-baru svojom težinom? to je besmisleno. svaka vježba za gornji dio leđa malčice pomaže kod zgibova, ali ako očeš napraviti više zgibova radi zgibove a ne veslanja jer tako se nećeš značajno poboljšati u broju zgibova. ajde da čujemo malo druge šta oni misle pa ćeš vidjeti

                                evo standardni zgibovi


                                jel ti ovo izgleda okomito ili horizontalno? ovo su pravilni zgibovi

                                Comment

                                Working...
                                X