Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by hardstyle91
    Junk ide u salo i aj bok, ti mozes mrsaviti na 2-3 cheesburgera iz Mc Donaldsa samo je pitanje kako ces izgledati

    EDIT: naravno, punjenja su druga stvar kada si ispraznjenog glikogena
    urpavo to.. tako je i s masom.. ako čisto jedeš na masi manji omjer će bit na stani sala nego što bi bio da si s junkom na masi..
    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by juka
      Originally posted by hardstyle91
      Junk ide u salo i aj bok, ti mozes mrsaviti na 2-3 cheesburgera iz Mc Donaldsa samo je pitanje kako ces izgledati

      EDIT: naravno, punjenja su druga stvar kada si ispraznjenog glikogena
      urpavo to.. tako je i s masom.. ako čisto jedeš na masi manji omjer će bit na stani sala nego što bi bio da si s junkom na masi..
      odma si me podsjetio na to kako profici znaju izgledati dosta vodeno (vecini je to salo ) par tjedana pred natjecanje, a ono u par tjedana se rijese vode i izgledaju brutala
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Wolfey
        Gle al bit je: odredis si broj kcal s obzirom da li radis defku, odrzavanje, lean masu ili pravu masu. U to uracunas broj P iz zivotinjskog izvora koliko ti triba, zatim broj dobrih M koliko ti triba, a ostatak kcal koje tribas bi ti kao moga doc iz cega god zelis, bili do dobri UH, M ili P i u to mozes uvalit i nes junka, a kao sasvim je svejedno kad to sve pojedes, jer ipak dosta ljudi radi, a frka je zderat na poslu ili u skoli, a i svi se vole malo vise naist pa bit siti duze vrime. Jos dosta ljudi radi i onaj interminen fastin ili tako nesto, ali to mene bas i nebi pasalo.
        dakle ti misliš recimo da je ista stvar pojest 1kg piletine u jednom obroku ili u 3 obroka?
        Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by xpress
          Originally posted by Wolfey
          Gle al bit je: odredis si broj kcal s obzirom da li radis defku, odrzavanje, lean masu ili pravu masu. U to uracunas broj P iz zivotinjskog izvora koliko ti triba, zatim broj dobrih M koliko ti triba, a ostatak kcal koje tribas bi ti kao moga doc iz cega god zelis, bili do dobri UH, M ili P i u to mozes uvalit i nes junka, a kao sasvim je svejedno kad to sve pojedes, jer ipak dosta ljudi radi, a frka je zderat na poslu ili u skoli, a i svi se vole malo vise naist pa bit siti duze vrime. Jos dosta ljudi radi i onaj interminen fastin ili tako nesto, ali to mene bas i nebi pasalo.
          dakle ti misliš recimo da je ista stvar pojest 1kg piletine u jednom obroku ili u 3 obroka?
          A tako oni navode, mislim ne triba sad pretjerivat, al ono sad mi pada primjer pracovjeka i kako su oni jeli, cili dan lovi, a ona kad ulove zderu cilu vece i narednih par dana, pa opet neko vrime skoro pa gladovanje dok ne ulove nesto. Al nzn, stvarno se o ovim temama moze filozofirat do beskonacna, a svako misli da on zna najbolje.

          Comment


          • Re: CHAT

            Mom želucu je bolje jest 5-6x dnevno nego natovarit se u 3 obroka, tako da se ja toga držim
            "Neuspjeh nije opcija."

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Wolfey
              Originally posted by xpress
              Originally posted by Wolfey
              Gle al bit je: odredis si broj kcal s obzirom da li radis defku, odrzavanje, lean masu ili pravu masu. U to uracunas broj P iz zivotinjskog izvora koliko ti triba, zatim broj dobrih M koliko ti triba, a ostatak kcal koje tribas bi ti kao moga doc iz cega god zelis, bili do dobri UH, M ili P i u to mozes uvalit i nes junka, a kao sasvim je svejedno kad to sve pojedes, jer ipak dosta ljudi radi, a frka je zderat na poslu ili u skoli, a i svi se vole malo vise naist pa bit siti duze vrime. Jos dosta ljudi radi i onaj interminen fastin ili tako nesto, ali to mene bas i nebi pasalo.
              dakle ti misliš recimo da je ista stvar pojest 1kg piletine u jednom obroku ili u 3 obroka?
              A tako oni navode, mislim ne triba sad pretjerivat, al ono sad mi pada primjer pracovjeka i kako su oni jeli, cili dan lovi, a ona kad ulove zderu cilu vece i narednih par dana, pa opet neko vrime skoro pa gladovanje dok ne ulove nesto. Al nzn, stvarno se o ovim temama moze filozofirat do beskonacna, a svako misli da on zna najbolje.
              naravno da svatko svoje zagovara ali treba mislit svojom glavom i izvuć najbolje od svega
              uspoređivanje sa pračovjecima po meni jednostavno ne drži vodu, jer vremena i uvjeti se mijenjaju, i to u rasponu od nekoliko godina a kamoli u rasponu od tko zna koliko tisuća - milijuna godina
              nismo svi isti ali neka pravila bi trebala vrijediti po meni za većinu, 2-3 obroka dnevno je po meni malo, za nekog tko ide u teretanu ili tko još uz teretanu nešto trenira
              po meni sa 5-6 obroka iskoristivost je bolja, niži GL po obrocima, bit ćeš manje gladan jer ćeš istu količinu više puta jest nego inače, i pretpostavljam bolja prerada i bolji dotok energije tokom dana...
              Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Wolfey
                A tako oni navode, mislim ne triba sad pretjerivat, al ono sad mi pada primjer pracovjeka i kako su oni jeli, cili dan lovi, a ona kad ulove zderu cilu vece i narednih par dana, pa opet neko vrime skoro pa gladovanje dok ne ulove nesto. Al nzn, stvarno se o ovim temama moze filozofirat do beskonacna, a svako misli da on zna najbolje.
                A pazi, prednost pračovjeka je samo ta šta nije imao đank i trgovačke centre pa je morao jest šta ulovi i šta nađe na putu. Ali to ne znači da je pračovjek bio nabildana mrcina zbog toga, mislim, nije ni bio mrcina, imao je onoliko mase koliko mu je bilo potrebno da preživi u divljini, a to i nije baš tako puno. Tako da je uopće glupo u ovom slučaju uzimati pračovjeka za usporedbu. Postoji ljudska fiziologija i tu nema izmišljanja tople vode, ako se od jednom može iskoristit 200gr piletine, zašto bi trpao u jednom obroku kilu i mislio da si napravio istu stvar kao da si tu količinu rasporedio na 4 ili 5 obroka? Nije to ista stvar. Ili to da zadovoljiš količinu P i M a ostalo popuniš đankom, pa za takve izjave se dijele nobelove nagrade za glupost. Mislim, hej, pa koji ***** ja jedem 5 bb approved obroka kad mogu pojest 3 a ostala 2 se zadovoljit s đankom? Kužiš, logika.
                Chill bro

                Comment


                • Re: CHAT

                  A stvarno nzn stari, ja se isto u svom programu drzim stare skole, vise obroka i te seme, al ono amo rec zasto se nebi iskoristilo sve od obroka npr 500 g piletine? Pa ne moze taj protein i kcal vrijednost samo izletit na guzicu, al kazem nzn. Meni je isto oblje popit sejk posli treninga, pa onda se napucat mesom i rizom.

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Wolfey
                    A stvarno nzn stari, ja se isto u svom programu drzim stare skole, vise obroka i te seme, al ono amo rec zasto se nebi iskoristilo sve od obroka npr 500 g piletine? Pa ne moze taj protein i kcal vrijednost samo izletit na guzicu, al kazem nzn. Meni je isto oblje popit sejk posli treninga, pa onda se napucat mesom i rizom.
                    Naravno da može, kao neprocesuirani višak. Ajde još 300g mesa u jednom obroku se nekako i može iskoristit, ovisno o okolnostima i potrebama tijela, ali sve preko toga je previše i bezveze bacaš lovu na meso, koje i nije baš tako jeftino.
                    Chill bro

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Wolfey
                      A stvarno nzn stari, ja se isto u svom programu drzim stare skole, vise obroka i te seme, al ono amo rec zasto se nebi iskoristilo sve od obroka npr 500 g piletine? Pa ne moze taj protein i kcal vrijednost samo izletit na guzicu, al kazem nzn. Meni je isto oblje popit sejk posli treninga, pa onda se napucat mesom i rizom.
                      pa nije valjda da ti misliš da se sve što se unese iskoristi
                      Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Kako mrzim kad mi nastane ovakva zbrka u glavi. A sam ne znam sta da kazem. Ma ugl drzat cu se stare skole, al ipak, zna bi i ja poist 300 g mesine po obroku, a nisam vidija stagniranje, al kazem nemam pojma vise.

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Inace, nemojte se smijat, nego pls trazim savjet, moguce je da cu danas zabijat, e a sad se javlja problem, kad stavim gumicu stojko se pocne gusit i pada. Nije zajebancija, ali tako mi je bilo zadnji put, ikakve ideje?

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Wolfey
                            Inace, nemojte se smijat, nego pls trazim savjet, moguce je da cu danas zabijat, e a sad se javlja problem, kad stavim gumicu stojko se pocne gusit i pada. Nije zajebancija, ali tako mi je bilo zadnji put, ikakve ideje?
                            Moraš pogledat film Rane, ima jedna scena gdje čika Kure riješava taj problem, prejaka scena frajer skine vezicu s tenisice i uzme štapić od sladoleda koji je neka ***** lizala i zaveže malom kitu da stoji normalno jer mu se stojko stalno gušio

                            ne znam, probaj
                            Chill bro

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Soner
                              Originally posted by Wolfey
                              Inace, nemojte se smijat, nego pls trazim savjet, moguce je da cu danas zabijat, e a sad se javlja problem, kad stavim gumicu stojko se pocne gusit i pada. Nije zajebancija, ali tako mi je bilo zadnji put, ikakve ideje?
                              Moraš pogledat film Rane, ima jedna scena gdje čika Kure riješava taj problem, prejaka scena frajer skine vezicu s tenisice i uzme štapić od sladoleda koji je neka ***** lizala i zaveže malom kitu da stoji normalno jer mu se stojko stalno gušio

                              ne znam, probaj
                              Gleda sam taj film, izgleda da se oba dva furamo vako na te filmove mafijaske, al meni triba rijesenje neko pravo :P

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Da nisi onu "Performa" gumicu slučajno stavio?
                                Originally posted by magarac
                                pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                                dzaba mu sve

                                Comment

                                Working...
                                X