Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Pauza 2 tjedna, nemoze se po ovoj vrucini vjezbat.
    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

    Instagram: @shredded_dario

    Comment


    • Re: CHAT

      Why Hardy, whyyyyy...?!
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by PatrickStar
        Why Hardy, whyyyyy...?!
        they had cookies
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by hardstyle91
          Originally posted by PatrickStar
          Why Hardy, whyyyyy...?!
          they had cookies
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • Re: CHAT

            nego, Pejtrik, reci ti nama kako ostat ciste glave i ne jest junk
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by hardstyle91
              nego, Pejtrik, reci ti nama kako ostat ciste glave i ne jest junk
              U principu, meni se uopće ne jede junk, fino si kuham i nemam potrebu! Imam i one prenosne obroke za po vani, a u nuždi kupim posni. No, krenulo je na način da kad se već izmučim na treningu, da pojedem neki junk, to bi mi bilo kao da sam pljunuo na sav taj trud. Kad radim nešto, onda radim kak' spada. A i kad su neke večere u igri, ekipa sve zna, pa uvijek ima piletina ala tefal za mene!
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: CHAT

                Dobro si rekao ovo za bacanje truda
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Mir7a
                  Originally posted by hardstyle91
                  Originally posted by Mir7a
                  ne vidim baš kako bi ti mogao profitirati od SS-a..
                  Compound - testosteron visi, ovo ono pojasni malo
                  pa dobro, računam da si i prije radio čučanj, benč i dl..ili?

                  SS je ipak trening za početnike u treningu kao takvom, ako te zanima hipertrofija ima naprednijih programa koji su više prilagođeni nekom poput tebe. Ak te zanima snaga onda je ok da s tim malo počneš. u svakom slučaju ak te zanima probaj. al na tvom mjestu bi ipak ciljao na nešto više.

                  ja sam SS radio prije 4-5 godina sa nekoliko mjeseci lošeg treninga u guzici. rezultati su bili vrhunski, ali ti si puno napredniji.
                  meni su isto rezultati vrhunski , radin 2 mjeseca skoro, eto - meni odgovara i odusevljen san programon a nakon sta ode zapnen precu na bill starr 5x5 ili nesto

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by hardstyle91
                    nego, Pejtrik, reci ti nama kako ostat ciste glave i ne jest junk
                    ja sam recimo totalno izgubio okidač za junk u zadnja 3 tjedna

                    ljuti me jer više ne znam uživat u jelu ko čovjek, sam neke bb spike od jela
                    https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                    Overload Strength team

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Mir7a
                      ne vidim baš kako bi ti mogao profitirati od SS-a..
                      Dovoljno je samo to što će raditi po nekom smislenom programu koji na netu ima previše pozitivnih komentara, za razliku od spliteva, gdje su mišljenja podijeljenja
                      A u ostalome, dečko se bavi sa MMA, starting strength bi bio pun pogodak po tom pitanju, osim što će izgradit kompletno tijelo, povećat će eksplozivnos i snagu koja je jako bitna u kontaktnim sportovima
                      Ima takav način treninga još jako puno predosti ne samo za nekoga tko se bavi kontaktnim sportovima, nego općenito.
                      Chill bro

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Soner, sta preporucujes za mene SS ili 531? Neda mi se sad citat dok jedem cokoladu, al ono kad krenem u 9 misecu da znam s cim bi pocea.

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Soner
                          Originally posted by Mir7a
                          ne vidim baš kako bi ti mogao profitirati od SS-a..
                          Dovoljno je samo to što će raditi po nekom smislenom programu koji na netu ima previše pozitivnih komentara, za razliku od spliteva, gdje su mišljenja podijeljenja
                          A u ostalome, dečko se bavi sa MMA, starting strength bi bio pun pogodak po tom pitanju, osim što će izgradit kompletno tijelo, povećat će eksplozivnos i snagu koja je jako bitna u kontaktnim sportovima
                          Ima takav način treninga još jako puno predosti ne samo za nekoga tko se bavi kontaktnim sportovima, nego općenito.
                          SS je zakon, dont get me wrong. ali kao i svi programi ima svoju ciljanu skupinu vježbača. Odličan je za neiskusne vježbače, za pripremu CNS-a, graviranje nekih čestih pokreta u treningu sa utezima, i spriječavanju stvaranja *****inih disbalansa kojima početnici često teže.
                          ja sam ZA da on proba mjesec/dva pičit ss, ali iskreno bi me iznenadilo da neko njegova iskustva i sa njegovom količinom mesa izgradi nešto mišića na SSu.

                          edit: nisam znao da ide na mma. nit neznam kakvi su mu ciljevi. al opet, nema dobrog programa koji će dat snagu/eksplozivnost/masu odjednom. Ako oće eksplozivnost, to je već potpuno druga priča. SS će mu dat neke pomake, al frekvencija je premala a %rm prevelik. ako oće se malo orijentirat na snagu i vježbat pokrete koje možda nije radio često (DL, Press..) onda je SS ok za početak. Za hipertrofiju, za nekog poput njega logičan mi je korak poslje splitova povećanje frekvencije, znači upper lower sa varirajućim rep-rangeom (naravno također većinom baziran na kompoundima)

                          edit2: zakaj uvijek napišem dosadni post od milijardu riječi čim se o treningu priča.
                          ne repam o politici možda bi trebo,
                          politika je mala ljadro još je nisam jebo

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by DARICA
                            Pauza 2 tjedna, nemoze se po ovoj vrucini vjezbat.
                            pussy

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Dehydronator
                              Originally posted by hardstyle91
                              nego, Pejtrik, reci ti nama kako ostat ciste glave i ne jest junk
                              ja sam recimo totalno izgubio okidač za junk u zadnja 3 tjedna

                              ljuti me jer više ne znam uživat u jelu ko čovjek, sam neke bb spike od jela
                              Bas to, nema tu nekog uzivanja, jedino si zabrijavat da uzivas

                              Sto se tice junka, sjecam se da si spomenuo da kad imas posten cilj da nije tesko i tu se u potpunosti slazem
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                @Soner - mala zabuna, Mirza je meni uputio da nebi imao koristi od SS-a, ne Bilderu
                                @Mirza - Bilder se bavi MMA, ne ja
                                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                                Comment

                                Working...
                                X