Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by skullHeaD View Post
    Ne zavaravaj se max, Juventus je najpopularniji klub na svetu, jos uvek!
    zaboravljaš dinamo(primamo)
    Originally posted by Songoku
    najbolji pwm je burek

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by skullHeaD View Post
      Captain obvious, that is why im lifting weights!
      Jbga, mrzi me, u pravu sam, sta da ti kazem.
      U čemu si ti u pravu molim te? Ja imam 2 prijetalja koji su navijali za juve prije 5-6 godina, sad su prešli na Barcu, idu ljudi gdje im je bolje, hahaha.
      Ako mogu primjetiti najzaguljeniji si član ovog foruma, to ti nije dobro ako si u stvarnom životu takav.

      Comment


      • Re: CHAT

        šišmiši all the way!

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by bugi View Post
          U čemu si ti u pravu molim te? Ja imam 2 prijetalja koji su navijali za juve prije 5-6 godina, sad su prešli na Barcu, idu ljudi gdje im je bolje, hahaha.
          Ako mogu primjetiti najzaguljeniji si član ovog foruma, to ti nije dobro ako si u stvarnom životu takav.
          to nikad nisu ni bili navijači niti su sad.. navijate za onog ko osvoji LP te godine.. sere mi se od takvih
          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

          Comment


          • Re: CHAT

            Moras da shvatis jednu stvar, kad se prica o Juventusu, gori sam sto puta od kratkog cebeta! Minimum!
            Sto sam zaguljen, ja sam blesav, nikako zgauljen, moras malo da se opustis, chatamo o religiji, ja u fudbal verujem. Sto se fudbala tice, ne dam i ceracemo se!
            Predlazem, CHAT fudbal topic ili nogomet ili kako vec.
            DR. Lonnie Lowery

            Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by bugi View Post
              U čemu si ti u pravu molim te? Ja imam 2 prijetalja koji su navijali za juve prije 5-6 godina, sad su prešli na Barcu, idu ljudi gdje im je bolje, hahaha.
              Ako mogu primjetiti najzaguljeniji si član ovog foruma, to ti nije dobro ako si u stvarnom životu takav.
              Svatko navija za kog želi, što imaš kome govorit jel to dobar izbor il ne. Meni je Liverpool najdraži klub, a kad su zadnji put nešto osvojili...

              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by vea View Post
                Svatko navija za kog želi, što imaš kome govorit jel to dobar izbor il ne. Meni je Liverpool najdraži klub, a kad su zadnji put nešto osvojili...
                eto to je navijač, ja sam za Valenciju od kad se sjećam da nogomet pratim,da ne pričam da sam bio izgubljen u vremenu i prostoru nakon što su Villu i Silvu prodali...ali i dalje šišmiš!

                Comment


                • Re: CHAT

                  a mi koi za juve navijamo.. šta smo mi tek.. oduzeto 4 naslova.. 2. liga.. ošla cila prva postava u najbolje eu klubove.. i dalje jedan jedini juve.. već 14 godina.. od malih nogu.. prvi klub uz hajduk
                  Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                  R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                  <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by juka View Post
                    to nikad nisu ni bili navijači niti su sad.. navijate za onog ko osvoji LP te godine.. sere mi se od takvih
                    Istina, al jbg. to je tako. Barca igra dobro zadnje 2-3 godine i odjednom pola mjesta navija za njih. Juve nema nigdje i nema novih navijača, ostali su samo oni koji su prije 4-5 godina živjeli za Juve a i njihov broj se prepolovio.
                    Po mome trenutno dominiraju Barca, Real, Manchester (utd naravno), Liverpool...

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Ma dobro, ti sada govoris o maloj dici i povrsnim navijacima, normalna stvar da oni prate trendove sta se tice izbora kluba. Pravi zagrizeni navijac ima jednu svetinju u zivotu i nje se drzi pa taman klub bia u 6. regionalnoj ligi. Tako i Juventus, stare navijace sigurno nije izgubia, samo nije dobia nove, ali i to se minja lagano. Primjer ti je Borussia Dortmund, zadnjih nekoliko godina su ocajni, skoro ispali iz lige vise puta a ipak West Fallen pun do zadnjeg mista. A ove godine se bore za naslov Mi splicani imamo jednu krilaticu koja se tice Hajduka ali je primjenjiva na svaki klub s pravim navijacima: "LJUBAV A NE ĐIR" i to je to.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Što se tiće Hajduka i Dinama, ovih 6-7 naslova Dinama za redom u pogledu navijaća štedi više dinamu po meni jer su ljudi jednostavno naviknuli na te naslove da su izgubili volju dolaziti na stadion. Jednostavno nema ambicija kao prije dok su Hajdukovi navijaći napaljeni i gladni godima što rezultira porastom ljudi na utakmice.
                        Najbolje bi bilo da je svake godine napeto do zadnjeg kola, bilo bi više i jednih i drugih.

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Daj ajde HNL treba ukinut kao profesionalnu ligu. Trebala bi bit na razini na kojoj i igraju, tj. da se ekipa nađe na čvarcima ili sarmi i zaigra 90minuta uz suđenje lokalnog redikula i to je to. Najbolji klub nam rusi rekorde po europi a ostali su svake godine ispod njega za 10bodova... sprdnja a ne liga...
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Jel itko pročitao ovo dolje?!?!
                            Attached Files

                            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by vea View Post
                              Jel itko pročitao ovo dolje?!?!
                              hahahahahahahahahaha
                              "Your body is your biggest artwork."

                              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by bugi View Post
                                Istina, al jbg. to je tako. Barca igra dobro zadnje 2-3 godine i odjednom pola mjesta navija za njih. Juve nema nigdje i nema novih navijača, ostali su samo oni koji su prije 4-5 godina živjeli za Juve a i njihov broj se prepolovio.
                                Po mome trenutno dominiraju Barca, Real, Manchester (utd naravno), Liverpool...

                                prie city.. iznenadia bi se koliko ljudi navija sad za city.. miljoneeeeeeee.. ako pričaš o novopridošlin navijačima city je broj 1 sigurno.. man utd je stara garda i uvik će bit top svita.. osobno znam samo jednog cityevca prie šeika.. i momak se danas naslađuje.. svi ga znaju odavno da navija za jadni klub city.. a gle sad.. hahaha
                                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                                R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                                <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                                Comment

                                Working...
                                X