Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by kingpin View Post
    stvari se mijenjaju već od 23,4,5...
    Zato sad hardcore da max iskoristim tih 4-5 godina.

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by kingpin View Post
      njegovi savjeti su primjenjivi na populaciju koja se odrasla prije ere interneta, kod nas se to još poklapa sa dobom komunizma. za primjer dajem moju majku koja se valjda prvi puta u životu susrela sa nekim za mene opće poznatim pojmovima.
      znači ljudi od nekih 45 g. pa nadalje, takve informacije nisu imali prilike nigdje čuti ili vidjeti ranije, jer nisu bili dostupni širim masama.
      svatko tko je želio znati je to mogao i ranije, a za mlađe ljude je danas neoprostivo da žive u neznanju.
      Slažem se s tobom u potpunosti...samo što ne znam jesi li svjestan koliko je danas mlađih ljudi što nemaju pojma o ničemu..npr. ljudi se čude kad im kažem da su orasi, bademi i sl. zdravi...mlađi ljudi..toliko o informiranosti..zavraga i internet i sve kad ljude to ne zanima i ne čitaju o tome već gledaju ko je s kim, kada, gdje i sl. to je stvarnost, nažalost..zato kažem da je potrebno više ovakvih emisija...ne znam jeste li vidjeli reklamu za nupo proizvode čije zaštitno lice je ana begić (http://www.she.hr/nupo-uspjesno-topi-kilograme) ..meni je došlo slabo kad sam to vidjela...i ljudi na to padaju...i onda govore nešto o našem obrazovanju..nema kod nas ničega što valja, nažalost..ako nećeš sam istraživati ono što te zanima i dobro se pomučiti, nećeš nikada napredovati u ovom društvu......

      Malo sam skrenula s teme, ali nadam se da vidite koliko je sve povezano..loši mi, loša država..ništa čudno, kad nitko ne želi proširiti vidike već se zamara glupostima koje mu se svakodnevno serviraju......
      Last edited by gavranka; 22-01-13, 17:35.
      Simplify.

      There are no shortcuts to any place worth going.

      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
      HARDER.


      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by diinnoo View Post
        Zato sad hardcore da max iskoristim tih 4-5 godina.
        pa u svakom slučaju je bolje počet prije nego kasnije.

        Originally posted by gavranka View Post

        Malo sam skrenula s teme, ali nadam se da vidite koliko je sve povezano..loši mi, loša država..ništa čudno, kad nitko ne želi proširiti vidike već se zamara glupostima koje mu se svakodnevno serviraju......
        Kod nas je prvenstveno problem što su izvori hrane bili ograničeni do 50ih godina prošlog stoljeća te smo vrlo nagli uskočili u "izobilje" hrane. Dakle prije se oskudijevalo tokom godine pa se onda za blagdane na stol stavilo najbolje što se imalo a sad se jede prekomjerno tokom godine a za blagdane damo još više gasa. Da ne kažem da se prije i fizički radilo a danas 80% populacije ne digne ništa teže od ćaše. Sad kad je trebalo čistit snijeg ljudi doslovno plaću od muke.
        Široka tema u svakom slučaju...
        Ja osobno pokušavam djelovati pozitivno na ljude u svojoj blizini, makar me mnogi čudno gledaju radi toga. Smatram da je to najmanje što svatko od nas "osviještenih" dužan raditi. S druge strane kad bi mi uspjeli u svom naumu nestalo bi 70% proizvoda sa polica supermarketa
        Znoj štedi krv

        Comment


        • Re: CHAT

          Sad će utakmica odluke sa Francuskom.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by kelly View Post
            Sad će utakmica odluke sa Francuskom.

            I odlucenoo je , au revoir la France

            Comment


            • Re: CHAT

              ubili smo ih )

              Comment


              • Re: CHAT

                Preje*bene reklame rade....



                Comment


                • Re: CHAT

                  Kakav majstor !!!

                  MDF01404180.JPG

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    zapeo sam malo za neke videe iz p90x programa,Pa ako ima tko iskustva da me savjetuje,ne planiram cijeli program raditi neki videi me samo zanimaju... valja li onaj ab ripper kao program za trbušne ubaciti,negdje 2-3 puta tjedno posliej treninga? i planirao sam core synerethic i yogu za fleksibilnost još malo ubaciti,pa ako može pokoji savjet kad i kako da to ukomponiram i ima li to smisla raditi opće ? hvala svima unaprijed

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Za p90x imas raspored kad sto i koji dan vjezbati.. Sto se tice trbusnih, klasika brate, sve valja. Nema tu nekog mudrovanja. 3-4 mjeseca po 3-4 x tjedno po 15 minuta, pocistis govna sa stomaka i da vidis six pack...

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Kako izbrisat stari fb profil koji nije korišten već sigurno 2-3 godine,a u nj nemogu uć, nzn ni email a kamoli lozinku?

                        Izbacija san fb iz života prije pola godine i sad mi javljaju da jos imaju mene, ja viđje ono prvi, stari profil koji nekin slucajen nije obrisan. Imal neka metoda da se izbriše, nesto tipa prijavljivanje adminima ili sl?
                        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Trenutno spremam seminarski rad za AAS , pa bih molio ako netko ima par linkova vezano za istu temu , posto je nisam isao detaljnije proucavati osim nekih osnova.

                          Molio bih samo da mi ne savjetujete Doručak Šampiona jer je podosta dezinformacija napisano u njoj za koje se sada zna da su netocne/i ili krive.
                          There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                          - Aldous Huxley

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by seage View Post
                            Trenutno spremam seminarski rad za AAS , pa bih molio ako netko ima par linkova vezano za istu temu , posto je nisam isao detaljnije proucavati osim nekih osnova.

                            Molio bih samo da mi ne savjetujete Doručak Šampiona jer je podosta dezinformacija napisano u njoj za koje se sada zna da su netocne/i ili krive.
                            http://www.trulyhuge.com/pro_bodybuilding.htm



                            ovo bi moglo biti korisno
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              ovaj intervju sam vec procitao , jako dobra stvar , iako mnogi koji su malo bolje upoznati u ovaj sport to znaju

                              hvala za video , proucit cu ga kasnije
                              There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                              - Aldous Huxley

                              Comment


                              • Re: CHAT



                                hahahahaha.. koji za*eb
                                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                                Fak me, right?

                                Comment

                                Working...
                                X