Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    ali opet nisi vidio objanjenje ispod sta je rekao...dokazano potpomaze metabolizam ovo ono-zeleni caj ili sta vec ima unutra sto je istina,također je napisao da je naravno bolje uz pravilnu prehranu i vježbanje..nemoj gledat samo negativni dio..naslov je stavljen da zapali tako je svuda...

    Comment


    • Re: CHAT

      Sickz, napet core tako i tako trebas drzat ako pravilno radis u svim vjezbama tipa cucanj, military pres, mrtvo dizanje itd i itd i ako pravilno radis neces dobit kilu, samo nemoj pokusavat dizat egom nego samo onoliko koliko zaista mozes i pazi na tehniku....

      Razlike u kilazama su normalna stvar. I odstupanje od +/- 2-3-4kg izmedu odredenih dana su sasvim noramalna pojava. Tu poprilican broj faktora igra ulogu. Zato se i ne vaga svaki dan nego par puta mjesecno i onda se lakse vidi prosjek otprilike koliko se dobija i kojom brzinom

      Noge neces ojacat voznjom bicikla, pogotovo ne na relaciji od 4km.... ja vise imam do posla i nazad..ili mozda ti vozis sprinteve uzbrdo na 4km
      Ako i ojacas noge (pod uvjetom da pocnes radit ozbiljne kilometraze) onda ce to bit nesto minimalno i relativno neznatno, tek onoliko koliko je potrebno da bi savladao biciklo i tu rast prestaje.
      MYPROTEIN

      Comment


      • Re: CHAT

        meanwhile in Russia



        umjesto da placate za tramvajsku kartu, uradite 30 cucnjeva



        2 thumbs up Russia
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by TripleZ View Post
          meanwhile in Russia



          umjesto da placate za tramvajsku kartu, uradite 30 cucnjeva



          2 thumbs up Russia
          Kod nas ni to ne bi upalilo.

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Viper View Post
            Kod nas ni to ne bi upalilo.

            kod nas je puno da trazimo da tramvaji makar ne smrde na 3 razlicite tjelesne tekucine
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • Re: CHAT

              a mozes se jednostavno svercat hahahaha

              Comment


              • Re: CHAT

                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by TripleZ View Post
                  kod nas je puno da trazimo da tramvaji makar ne smrde na 3 razlicite tjelesne tekucine
                  Kod nas nema tramvaja hahah
                  Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                  "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                  https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Toorop View Post
                    Kod nas nema tramvaja hahah
                    Nema veze... Može se lepo smrdeti i u busu...
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      gdje su forumasi sto uvijek prvi postave ovo



                      klipovi mu cak i postaju bolji vremenom
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: CHAT




                        1:25 hah. najjaci je
                        ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by TripleZ View Post
                          gdje su forumasi sto uvijek prvi postave ovo



                          klipovi mu cak i postaju bolji vremenom
                          nisam vidio da je stavio novi video, nešto nije redovan u zadnje vrijeme bio, pa se nisam nadao


                          half squttin' harry
                          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                          Fak me, right?

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Baš danas jedan krkan u teretani ide radit pull up-ove pullup-med.jpg i ne diže se ni do pola (znači i manje nego pola na ovoj slici i onda skoči dole i kao hoda u stilu *odradio sam 20 pull up-ova ja sam faca* ...

                            U zadnje vrijeme mi se dešava kada radim noge točnije čučaj da mi padne koncentracija i kada se spustim do kuta od 90 ne dignem se gore nego samo čučnem(gotovo da sjedim na podu) iako mi težina nije problem. Jeli može biti da se sje*em dok se gledam u ogledalo pa se samo spustim dole ili ? jer inače mi trener govori da gledam u jednu točku na zidu koju je on stavio, i od kada sam prestao gledati u tu točku već 3 puta sam tako čučnuo do poda..
                            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              f*ck preworkout supps ahahahhahhahaha
                              https://www.youtube.com/watch?v=Rhl5K0mTSKY
                              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Toorop View Post
                                Baš danas jedan krkan u teretani ide radit pull up-ove [ATTACH=CONFIG]16558[/ATTACH] i ne diže se ni do pola (znači i manje nego pola na ovoj slici i onda skoči dole i kao hoda u stilu *odradio sam 20 pull up-ova ja sam faca* ...

                                U zadnje vrijeme mi se dešava kada radim noge točnije čučaj da mi padne koncentracija i kada se spustim do kuta od 90 ne dignem se gore nego samo čučnem(gotovo da sjedim na podu) iako mi težina nije problem. Jeli može biti da se sje*em dok se gledam u ogledalo pa se samo spustim dole ili ? jer inače mi trener govori da gledam u jednu točku na zidu koju je on stavio, i od kada sam prestao gledati u tu točku već 3 puta sam tako čučnuo do poda..
                                Ka dradis trebas gledati prema gore a ne bitno jel tacka ili sta samo da glava nije pognuta inace radi skroz duboki cucanj pa nece biti toga

                                Comment

                                Working...
                                X