Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Ma lako je za oklop i stomak, nego gde nađe šlem?
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Dača View Post
      To o kultu reprezentacije si totalno pogrešno shvatio... Upravo obrnuto...

      A to što se navijači drže nekih vrednosti, ne znači da su one ispravne... I Koza Nostra, satanisti ili ISIS imaju svoje vrednosti, pa jesu li ispravne?

      Orange poprskan si, opet.

      image.jpg
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Dača View Post
        To o kultu reprezentacije si totalno pogrešno shvatio... Upravo obrnuto...

        A to što se navijači drže nekih vrednosti, ne znači da su one ispravne... I Koza Nostra, satanisti ili ISIS imaju svoje vrednosti, pa jesu li ispravne?
        Nisam mislio na takve ''vrijednosti'' nego na ljudske vrijednosti...al dobro mi šta se ove teme nećemo doći na zelenu granu ni za sto godina i ja to znam jer odmah na početku smo u konfliktu...

        neuk,odvratan si

        Comment


        • Re: CHAT



          https://www.facebook.com/video.php?v=887048801330096
          http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
          BB AND THIS !

          Comment


          • Re: CHAT

            serija ''the bridge''

            LAWWWWWDDDDDDDDD 10/10

            preporucujem
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • Re: CHAT

              jel to americka verzija der brune?

              meni se zamjerila serija kada je presla na osobnu razinu. prvih par je zaista genijalno, a onda prve akcije (pravedni ubojica) u biti nisu niti povezane s onim bitnim...

              Originally posted by TripleZ View Post
              serija ''the bridge''

              LAWWWWWDDDDDDDDD 10/10

              preporucujem
              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by TripleZ View Post
                serija ''the bridge''

                LAWWWWWDDDDDDDDD 10/10

                preporucujem
                Ja sam se u zadnje vreme navukao da gledam skandinavske filmove... Imaju vrhunsku kinematografiju... Odgledao sam bukvalno sve što su snimili posle 2000-te na ovamo, a da može da sa nađe online...

                Zavoleo sam ih još od filma "U Kini jedu pse", pa preko trilogije "Millennium" i sl...

                Omiljeni lik Mads Mikkelsen..
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Coffey View Post
                  jel to americka verzija der brune?

                  meni se zamjerila serija kada je presla na osobnu razinu. prvih par je zaista genijalno, a onda prve akcije (pravedni ubojica) u biti nisu niti povezane s onim bitnim...
                  Die Brücke ? da

                  samo je ovdje ''most' izmedju amerike i mexica
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by TripleZ View Post
                    serija ''the bridge''

                    LAWWWWWDDDDDDDDD 10/10

                    preporucujem

                    Pogledam svako toliko kada bude na HBO-u, nije losa.. Ali Suits i dalje rula!
                    Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                    "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                    https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Jel pocela druga sezona,mislim na torrentima ?
                      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                      BB AND THIS !

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Druga sezona čega?
                        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by TripleZ View Post
                          Die Brücke ? da

                          samo je ovdje ''most' izmedju amerike i mexica
                          Brune, Brucke, bitno da si shvatio

                          obicno su originali bolji za gledati, pocevsi od Kruga cija je japanska verzija daleko bolja. amerikanci sve to ukenjaju... nesto kao sinkronizacija filmova. nikada nije dobra kao original
                          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Toorop View Post
                            Pogledam svako toliko kada bude na HBO-u, nije losa.. Ali Suits i dalje rula!
                            ma prekucao suits davno

                            Originally posted by emperor View Post
                            Jel pocela druga sezona,mislim na torrentima ?
                            na couchtuner-u ima gotova druga sezona
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Koklyaev is competing in the three lift competition as well as Belyayev.
                              Andrey Malanichev has injured his knee and will now compete in push and pull
                              Ed Coan will be squatting as a guest as a show of respect to the significance of this event.

                              1392494_582350851864746_9183641218892005425_n.jpg

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by 50-kilas View Post
                                Koklyaev is competing in the three lift competition as well as Belyayev.
                                Andrey Malanichev has injured his knee and will now compete in push and pull
                                Ed Coan will be squatting as a guest as a show of respect to the significance of this event.

                                [ATTACH=CONFIG]18988[/ATTACH]

                                Thedjskay?
                                Imamo li iste interese na fejsu?
                                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                                Comment

                                Working...
                                X