Announcement

Collapse
No announcement yet.

Maximus1950 (hžv) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Maximus1950 (hžv)

    Originally posted by Maximus1950 View Post
    [ATTACH=CONFIG]16300[/ATTACH]

    bp:122.5, dl:185, sq:165
    naaaajs
    74961.gif
    Last edited by Megara; 16-10-13, 10:11.
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • #17
      Re: Maximus1950 (hžv)

      Originally posted by TripleZ View Post
      ma ja razmisljam prvo probati sa ovim jr. ciklusima po 3 sedmice, makar 2 uraditi za cucanj i bench kad prikrajcim ovaj 5/3/1
      Nisan naisa na tu kracu varijantu? Koliko traje i ima li spreadsheet i za nju, jer stvarno mi se neda racunat tezine... Kad si gotov sa 531?

      @Megara: Hvala

      @Matej: Prvo bi naglasia da sam izbor vjezbi nije toliko bitan koliko frekvencija(barem sta se mene tice), dakle, noge dosta cesto radin 2x tjedno. Vecina ljudi su ovde zagovornici treninga do otkaza, medjutim ja se trudin radit treninge koji bi bili hibridi treninga snage i mase, a za trening snage otkaz i nije bas pozeljan. Tako da ga u pravilu izbjegavan.

      PL squat
      FSQ
      Skok na kutiju
      RDL

      Prva vjezba mi je uvik low bar squat, dakle powerlifting varijanta, i nakon zagrijavanja budu 2 radne serije <85% 1RM, dakle 3-5 ponavljanja.
      FSQ standardno, 6-10 ponavljanja 2-4 serije, ovisno o raspolozenju,s tim da prije toga odradin jednu laganu seriju.
      Skok na kutiju, ova vjezba u normalno slozenom treningu nebi tribala bit 3. po redu, al jednom san je proba i tu je ostala. 3x8
      Za rumunjsko nema puno filozofije, 4-5 serija.

      Al sve je to individualno, moras nac ono sta tebi odgovara. Ja se vodin jednostavnom filozofijom, sta se tice nogu a i ostatka tijela. Ako ti je DL 250kg, SQ 200 i BP 150(lupam brojeve), ne mozes bit zgoljav da ga *****. Tako da se dosta fokusiran na snagu, naravno uz maksimalan oprez i pravilnu tehniku...

      Comment


      • #18
        Re: Maximus1950 (hžv)

        ima http://www.gymnation.co.nz/sites/def...molov%20jr.xls

        tu sad npr. stavis week 1 140, week 2 145 i week 3 150 itd.

        a gotov sam kad dodjem do 250 kg DL-a :P

        salim se, ali ostalo mi je jos puno, jos uvijek ove 3+ serije radim sa oko 10 ponavljanja tako ad iako bi svaki ciklus radio ponavljanje manje ima bih ih jos 7-8
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #19
          Re: Maximus1950 (hžv)

          Prvo isprike Vei, hello kitty je na pranju, ove su toliko obicne da san ih pokria :P

          ja ja 1.PNG

          Vec je pala noc, tako da nista od slikavanja na dnevnom svitlu. Osvjetljenje i kamera standardno losi, "fotograf" me slika nekako sa strane. Sve mi se cini da cu uzet Galaxy i novog fotografa...

          Comment


          • #20
            Re: Maximus1950 (hžv)

            *****e noge stari... daj još koju sliku sprida,95 kg s 11 12 bf je <3

            Comment


            • #21
              Re: Maximus1950 (hžv)

              kako prolete teme, ovo nisam ni zapazio, noge bez greške, upper sasvim solidan, ali potanko (konkretnije dubina leđa)
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • #22
                Re: Maximus1950 (hžv)

                Hvala obojici.

                @stbiker: Avatar je moj, slikan je nedavno, stanje je vise manje isto. Moran se sitit slikat opet u nekoj bb pozi...

                @hardstyle91: Hm nisan bia tog dojma, citajuci tvoj komentar, izgleda da je bas ocito?
                Razlog bi moga bit taj sta se ne sican kad san zadnji put radia trapez ko misicnu skupinu. To i erektore. Cesto radin cucanj 2x tjedno, deadlift svaki tjedan, pendlay rows isto, sve 3 vjezbe u pravilu velike tezine mali broj ponavljanja tako da nerijetko iman ubojite upale trapeza i ledja opcenito samo od toga. Ledja su mi najjaca karika, barem sta se snage tice, sta opet naravno nema puno veze sa samim izgledom.

                Kad bi ja ovaj manjak dubine recimo smatra problemom i tia to rjesit, sta bi ti preporucia?
                Last edited by Maximus1950; 22-10-13, 10:50.

                Comment


                • #23
                  Re: Maximus1950 (hžv)

                  znaci na avataru ti nista ne zaostaje, sve prati jedno drugo, da to rijesimo ..noge brutal, ramena i ruke isto super, samo ta dubina leđa, tu bi ti preporucio http://www.youtube.com/watch?v=VXwCPj1U1a4 http://www.youtube.com/watch?v=XlVCYzWxd58 i naravno ovo http://www.youtube.com/watch?v=Xglwz5hwRYs - (za erektore radi sve što ti hiperekstendira kralježnicu) kod te 3 vjezbe vise idi na muscle mind nego snagu jer ta dubina opet nije nesto što lako dođe, il ju imas ili nemas, ali treba pisat krv za nju, jer kad te cura zagrli da joj bar malo propadne ruka između trapeza ili erektora, ona će to primjetiti i pitati te "jesi li možda radio incline shrug s t nationa, joooj kak je to slatko"
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment


                  • #24
                    Re: Maximus1950 (hžv)

                    Originally posted by hardstyle91 View Post
                    jer kad te cura zagrli da joj bar malo propadne ruka između trapeza ili erektora, ona će to primjetiti i pitati te "jesi li možda radio incline shrug s t nationa, joooj kak je to slatko"
                    hahah legendo
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #25
                      Re: Maximus1950 (hžv)

                      Što se podrazumijeva pod dubina leđa?

                      Comment


                      • #26
                        Re: Maximus1950 (hžv)

                        Kada stisnes lopatice jednu uz drugu(sta ja nisan dobro napravia na slici) tribala bi bit jelka i duboki kanal u sredini di ide kraljesnica. To bi bila "dubina ledja" odnosno debeli trapezi.


                        stack2.jpg
                        stack1.jpg

                        Stiga paket jucer pa san se navecer sitia slikat ga...
                        Prva slika je kompletna naruzba za vise ljudi a druga je moj "stack":
                        5kg whey
                        1kg BCAA
                        1kg kreatin
                        500g beta alanin
                        250g Citrulin malat
                        100kom kofein
                        150g zasladjivac- whey je bez okusa pa san odlucia probat kakvo je ovo cudo

                        Let the games begin.


                        Da odma upozorin, necu odgovarat na pitanja tipa di si narucia, koliko je kostalo i slicno jer neman namjeru radit protiv web shopa. Imate internet.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Maximus1950 (hžv)

                          na kojoj bazi počiva zaslađivač?
                          sukraloza ili??

                          mislim da vec i ptice na grani znaju di se naručuje MP

                          Comment


                          • #28
                            Re: Maximus1950 (hžv)

                            Sukraloza... BCAA mi je jednostavno pregorak, koji put stvarno neman volje to gutat bez da zasladin.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Maximus1950 (hžv)

                              naoruzan do zuba :P

                              Comment


                              • #30
                                Re: Maximus1950 (hžv)

                                Ko Dracevac, pun oruzja!

                                Plan je nabacit nesto kila, krecen udarno.

                                Comment

                                Working...
                                X