Announcement

Collapse
No announcement yet.

Maximus1950 (hžv) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Maximus1950 (hžv)

    Pa nisan ni ocekiva da ce skakat s dicom
    7.12. igramo u Zadru, javin ti se pa cemo na stanovima napravit jedan lat spread :P

    Comment


    • #47
      Re: Maximus1950 (hžv)

      Originally posted by Maximus1950 View Post
      Pa nisan ni ocekiva da ce skakat s dicom
      7.12. igramo u Zadru, javin ti se pa cemo na stanovima napravit jedan lat spread :P
      Držim te za lat! Nemoj me iznevjeriti. Ici cu i ja na utakmicu a onda te vodim na squat, erm..ovaj pivu i junka koliko stane u tebe. Ipak si gost, moram te nahraniti kako spada

      Comment


      • #48
        Re: Maximus1950 (hžv)

        Originally posted by WTF View Post
        Držim te za lat! Nemoj me iznevjeriti. Ici cu i ja na utakmicu a onda te vodim na squat, erm..ovaj pivu i junka koliko stane u tebe. Ipak si gost, moram te nahraniti kako spada
        Utakmica, trening, obrok, piva, dogovoreno

        Comment


        • #49
          Re: Maximus1950 (hžv)

          Originally posted by Maximus1950 View Post
          Utakmica, trening, obrok, piva, dogovoreno
          Samo me zaje.bi

          Comment


          • #50
            Re: Maximus1950 (hžv)

            svaka cast maksimuse za izgled

            i samo da znas nisi jedini hajdukovac na forumu

            pozdrav iz zagreba :P

            Comment


            • #51
              Re: Maximus1950 (hžv)

              Zahvaljujem

              Govoris to ko da je neko cudo da ima hajdukovaca... On tour since 1950

              Comment


              • #52
                Re: Maximus1950 (hžv)

                pa cekaj ti si u Jokera hahaha.. sigurno me znas.. ja tebe ne mogu prepoznat po onoj slici di si zamaglia glavu

                Ja san inace u gymu od 7 navecer, aj javi se ako me vidis
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • #53
                  Re: Maximus1950 (hžv)

                  Tesko je promasit tu tetovazu...
                  Ma ja san neupadljiv skroz, ne virujen da bi me pripozna i da nisan zacrnia glavu...

                  Osim toga, treniran kroz popodne, evo taman se lagano spreman za trening nogu. Ako te vidin, javin se.

                  Comment


                  • #54
                    Re: Maximus1950 (hžv)

                    Stari, ja sam mislio da si tu sliku koju imas na avataru nasao negdje na netu haha, vrhunski izgledas Keep pumping
                    Eh da mi je joker blize, isao bih i ja, ali ovako moram presjedati 2 busa a nemam toliko vremena

                    Comment


                    • #55
                      Re: Maximus1950 (hžv)

                      Originally posted by Builty View Post
                      Stari, ja sam mislio da si tu sliku koju imas na avataru nasao negdje na netu haha, vrhunski izgledas Keep pumping
                      Eh da mi je joker blize, isao bih i ja, ali ovako moram presjedati 2 busa a nemam toliko vremena
                      hhhh hvala

                      Nije ni meni bas blizu, al iman vlastiti prijevoz pa me nije briga.

                      Comment


                      • #56
                        Re: Maximus1950 (hžv)

                        Mali update, trenutna kilaza 98.5. BF cini mi se vise manje identican.

                        forum1.jpg
                        forum2.jpg

                        Na programu su bila ledja i triceps, a buduci da je ovaj tjedan lagani deload, doslovno san protrca kroz trening. Bilo mi je neugodno radit sa tezinama ko cure oko mene. A stas, sve za snagu...
                        Na kraju treninga san jos malo ubacia trbusnih, eto reda radi.

                        Prva slika je za usporedbu sa proslom, malo san svijetlije puti sada, skroz nezahvalna podloga za vidit separacije. Kut je ovaj put drugaciji i cini mi se da mi krade latove u odnosu na proslu sliku. E da, ovaj put san stisnia lopatice (hardy gledaj sad sunce ti poljubim).

                        WTF me cini mi se pita da dam jednu sliku citavog tijela, pa eto, druga je cisto za usporedbu odnosa velicine gornjeg i donjeg dijela tijela. Noge su potpuno hladne.

                        Kriticari navalite.

                        Comment


                        • #57
                          Re: Maximus1950 (hžv)

                          ajme, sve pohvale s moje strane, odlican!
                          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                          Comment


                          • #58
                            Re: Maximus1950 (hžv)

                            ovo je vrhunski, svaka cast- Jednom rijecju-SKLAD

                            Comment


                            • #59
                              Re: Maximus1950 (hžv)

                              Odličan ta kilaža i takva definicija super, prava masa od čovjeka .

                              Još da pijes beta ANALIN di bi ti bio kraj
                              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                              Comment


                              • #60
                                Re: Maximus1950 (hžv)

                                10/10 would bang
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X