Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premium - slike & napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Premium - slike & napredak

    Originally posted by Premium.Better View Post
    Bucice nisu najprikladnije stoga radim s plocom od 5kg svaku seriju bez brojanja do otkaza.
    Koliko serija?

    Sto se tice ostatka posta, zahvaljujem na podijeljenom misljenju obojici.

    Comment


    • Re: Premium - slike & napredak

      idemo malena nisam ja los
      Don't Stop Tryin'



      Comment


      • Re: Premium - slike & napredak

        Originally posted by Argentum View Post
        Koliko serija?

        Sto se tice ostatka posta, zahvaljujem na podijeljenom misljenju obojici.
        4 serije..
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • Re: Premium - slike & napredak

          Zahvaljujem Premium Better, uzet cu u obzir tvoje savjete.

          Cudi me da vecina govori da je ovo previse volumena (dok ima i onih koji tvrde da mi upravo to odgovara), a unatoc svemu tome postizem rezultate. Ni sam ne znam sta da radim po tom pitanju. Mozda da jos neko vrijeme ostanem na ovom rezimu dokle god ima progresa.

          Comment


          • Re: Premium - slike & napredak

            Originally posted by Argentum View Post
            Zahvaljujem Premium Better, uzet cu u obzir tvoje savjete.

            Cudi me da vecina govori da je ovo previse volumena (dok ima i onih koji tvrde da mi upravo to odgovara), a unatoc svemu tome postizem rezultate. Ni sam ne znam sta da radim po tom pitanju. Mozda da jos neko vrijeme ostanem na ovom rezimu dokle god ima progresa.
            vidi visak volumena ti generalno nikad nece (direktno) uskratiti napredak u smislu da se vratis na proslo i kazes ''e bolje je bilo kad sam radio manje'' ali ces vrlo lahko i brzo doci na prelomnu tacku za diminishing results gdje bi ti bolje bilo drzati se dovoljnog (optimalnog) volumena ali povecati frekvenciju odredjenog pokreta/pogadjanja misica; u protivnom se smanjuje odnos ulozeno/dobiveno i svako dalje mrcvarenje misica je prost gubitak vremena s povecanim teretom na tetive

            to je za ''vaš'' pristup treningu gdje se ne morate puno brinuti o zamoru CNSa i dugorocnom(visegodisnjem) planiranju napredka gdje je poprilicno bitno ostaviti mjesta za probijanje plato-a postepenim povecanjem trenaznog napora u odredjenim liftovima (za pl, wl, strongman etc.)

            tl:dr - podijeli volumen na vise treninga tjedno i uzivaj u half-natty napredku
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • Re: Premium - slike & napredak

              Ja kad sam radio 531 modificirani sa hrpu volumena 5/6 put tjedno sam imo manje napretka nego sada sa dvije serije cucnja, 3 ser bp i 1 ser dl, sve 3x tjedno( i u deficitu )..
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • Re: Premium - slike & napredak

                Kad smo kod toga, ne vodis bas redovito svoj log. U kojoj si fazi, di su liftovi, koliki je bf?

                Comment


                • Re: Premium - slike & napredak

                  Originally posted by staragarda View Post
                  Ja kad sam radio 531 modificirani sa hrpu volumena 5/6 put tjedno sam imo manje napretka nego sada sa dvije serije cucnja, 3 ser bp i 1 ser dl, sve 3x tjedno( i u deficitu )..
                  je...uvijek ima slucajeva, zato i jest ''generalno''
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: Premium - slike & napredak

                    s druge strane bitna je i specificnost liftova, ako ces ocjenjivati na napredku sq/bp/dl-a...nisam jos vidio nekog da nije napravio napredak na smolov jr. pa i barem bili jako kratkotrajni gejnovi osim onih sto se povrijede
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • Re: Premium - slike & napredak

                      Originally posted by TripleZ View Post
                      vidi visak volumena ti generalno nikad nece (direktno) uskratiti napredak u smislu da se vratis na proslo i kazes ''e bolje je bilo kad sam radio manje'' ali ces vrlo lahko i brzo doci na prelomnu tacku za diminishing results gdje bi ti bolje bilo drzati se dovoljnog (optimalnog) volumena ali povecati frekvenciju odredjenog pokreta/pogadjanja misica; u protivnom se smanjuje odnos ulozeno/dobiveno i svako dalje mrcvarenje misica je prost gubitak vremena s povecanim teretom na tetive

                      to je za ''vaš'' pristup treningu gdje se ne morate puno brinuti o zamoru CNSa i dugorocnom(visegodisnjem) planiranju napredka gdje je poprilicno bitno ostaviti mjesta za probijanje plato-a postepenim povecanjem trenaznog napora u odredjenim liftovima (za pl, wl, strongman etc.)

                      tl:dr - podijeli volumen na vise treninga tjedno i uzivaj u half-natty napredku
                      Hvala ti savjetu. Smanjit cu broj vjezbi i podici tezine. Preci cu na intenzitet, ali ne naglo. Mislim da sam dovoljno vremena izgubio, ali ujedno i naucio dosta toga uz vase postove i svoje greske. Stekao sam dobru kondiciju i relativno snage tako da vise nema potrebe cekati.

                      Originally posted by Maximus1950 View Post
                      Kad smo kod toga, ne vodis bas redovito svoj log. U kojoj si fazi, di su liftovi, koliki je bf?
                      Ne vodim ga nikako na forumu. Nemam volju pored vas nista voditi dok pristojno ne napredujem.

                      Recentni liftovi su 150kg SQ, 170kg DL i 105kg BP. Body fat 13-14%.

                      Comment


                      • Re: Premium - slike & napredak

                        Post se odnosia na gardu.

                        A zasto ne? Pa zanimljivo bi bilo pratit te od pocetka, i da nakon nekog vrimena vidimo greske, kako si pristupa popravljanju stete i sl. Ako si cita moj log, vidia si da se nisan sramia bas nicega i sve san pisa, bilo dobro ili lose. Ako ce to pomoc kome da ne napravi iste greske, super.

                        Comment


                        • Re: Premium - slike & napredak

                          16.3
                          Deadlift
                          20x8 X2 60x5 105x5 140x4
                          190x3 (+2,5kg +1rep)
                          190x2 (+2,5kg -1rep)

                          17.3
                          Bench
                          20x8 X2 40x5 65x5 90x5
                          110x5 (+2 rep)
                          110x4
                          110x4
                          Sljedeci tjedan namjeravam dizati za 2,5kg, bench je duze vremena stagnirao.

                          19.3
                          Squat
                          20x8 X2 50x6 80x5 100x5 120x5
                          150x3 (+2,5kg -1rep)
                          150x3 (+2,5kg -1rep)
                          150x3 (+2,5kg -1rep)
                          150x3 (+2,5kg +1rep)
                          150x3 (+2,5kg +1rep)
                          Prve dvije serije mogao sam sigurno izvuci jos jedno ponavljanje bez problema medutim cuvao sam se za druge serije. Planiram s vremenom smanjivati serije i ponavljanja, a dizati kilazi jos vise kada dodju knee wrapsi koje jos nisam ni narucio.


                          20.3
                          OHP
                          20x8 X2
                          30x5
                          40x5
                          50x5
                          65x6
                          Isto kao prosli tjedan. Htio sam dizati kilazu, ali posto treniram rodjaka i previse pricanja izmedju serija me totalno izbaci iz koncentracije


                          Body weight: 83,5kg
                          Sljedeci tjedan mozda postavim neke nove slike, forma nikad bolja.
                          Last edited by Premium.Better; 22-03-15, 21:39.
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • Re: Premium - slike & napredak

                            Originally posted by Premium.Better View Post
                            Sljedeci tjedan mozda postavim neke nove slike, forma nikad bolja.
                            Ocekujemo.

                            Nego imam jedno pitanje u vezi sa OHP. Koje je tvoje misljenje o tome da ga radim dva puta sedmicno? Jednom u sklopu ramena i jednom u sklopu neke druge partije (bilo bi dobro da predlozis koje), obzirom da je compound vjezba.

                            Comment


                            • Re: Premium - slike & napredak

                              Dvije nakon danasnjeg treninga.

                              2015-03-23_22.33.57(1).jpg

                              Druga slika, desna ruka je povisne zbog cega ne izgleda proporcionalno.
                              2015-03-23_22.35.11(1).jpg

                              Originally posted by Argentum View Post
                              Ocekujemo.

                              Nego imam jedno pitanje u vezi sa OHP. Koje je tvoje misljenje o tome da ga radim dva puta sedmicno? Jednom u sklopu ramena i jednom u sklopu neke druge partije (bilo bi dobro da predlozis koje), obzirom da je compound vjezba.
                              Nemas potrebe radit 2x tjedno OHP, nek ti bude glavna vjezba uz trening ramena i smanji izolacije.
                              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                              ----------------------------------------------------------------
                              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                              Comment


                              • Re: Premium - slike & napredak

                                Odlicno to izgleda. Samo naprijed.

                                Hvala ti na odgovoru.

                                Comment

                                Working...
                                X