Announcement

Collapse
No announcement yet.

Carl Wind

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Carl Wind

    sto je veci glikemijski index hrane to si jači i durabilniji . .

    nemam vremena za probavu hrane 24 sata kao sto se probavlja meso i mlijeko i animalna hrana

    Comment


    • Re: Carl Wind

      Originally posted by Carl Wind View Post
      nemam vremena za probavu hrane 24 sata kao sto se probavlja meso i mlijeko i animalna hrana
      Pa da, uz posao, ženu, djecu i trening tko jos ima vremena za probavu hrane ..
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • Re: Carl Wind

        Carl daleko si od 14 posto bf .. nije hejt nikakav nego cinjenica

        Comment


        • Re: Carl Wind

          Originally posted by stbiker View Post
          Carl daleko si od 14 posto bf .. nije hejt nikakav nego cinjenica
          bolje i to nego uzimati steroide jesti piletinu kuhanu koja izgleda kao fetus i izgledati gore od mene

          nije hejt nego si pod steroidima pa ne razmisljas racionalno

          Comment


          • Re: Carl Wind

            svi koji izgledaju bolje od tebe su na steroidima?

            Comment


            • Re: Carl Wind

              u bilderskom smislu nisam talent ,ali u bodyfatu nemam povise 14 posto masti .

              ima ljudi sto izgledaju prirodno dosta dosta bolje ;ali imam nos prepoznati steroid usere ;iako nemam nista protiv takvih ljudi ,ako se natjecu u sportu i pomicu granice sporta i ne šire se kao paunovi pred nama rekreativcima koji lagano treniramo radi zdravlja i dugovječnosti .

              Comment


              • Re: Carl Wind

                Negdje sam vidio da uzimaš do 900g UH dnevno, zašto toliko puno ako je uobičajeno uzimati 4-6 grama po kilogramu tjelesne mase?

                Comment


                • Re: Carl Wind

                  Zato sto on nije na steroidima a ima body fat malo vise od 10 % i treba to odrzavat...
                  "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                  Comment


                  • Re: Carl Wind

                    Originally posted by 50-kilas View Post
                    Negdje sam vidio da uzimaš do 900g UH dnevno, zašto toliko puno ako je uobičajeno uzimati 4-6 grama po kilogramu tjelesne mase?

                    prosjecno 700 -800 dnevno ;zato jer kalorije iz ugljikohidrata podižu testosteron i serotonin i daju gorivo za tijelo i mozak s kojim se mast nemoze mjeriti ,mast je 4 puta sporija ,a ja zelim napuniti glikogenske zalihe ,a ne masne .

                    s tim da sam tek 25 dana čist od lijekova koji dokazano debljaju i da ne jedeš ništa ,dakle oporavljam se od metaboličkog oštećenja radi 11 godina uzimanja teških lijekova. (Zyprexa ,Leponex)

                    Comment


                    • Re: Carl Wind

                      Originally posted by Carl Wind View Post
                      u bilderskom smislu nisam talent ,ali u bodyfatu nemam povise 14 posto masti .

                      ima ljudi sto izgledaju prirodno dosta dosta bolje ;ali imam nos prepoznati steroid usere ;iako nemam nista protiv takvih ljudi ,ako se natjecu u sportu i pomicu granice sporta i ne šire se kao paunovi pred nama rekreativcima koji lagano treniramo radi zdravlja i dugovječnosti .
                      Samo ti uživaj jer je tebi frend rekao da imaš 14% bf, ali trbušne kao ovaj sedmi sa slike možeš samo sanjati, ni photoshop ti nebi pomogao

                      Koji si ti bolesnik ej, imaš isti trbuh kao ovaj treći sa slike, bf ti je preko 20, al bitno da je tebi frend rekao da možeš na natjecanje.

                      DEFINITIVEBODYFAT.jpg
                      Last edited by bugi; 08-08-14, 09:27.

                      Comment


                      • Re: Carl Wind

                        dok slijepi ne progledaju proci ce vremena

                        Comment


                        • Re: Carl Wind

                          Originally posted by bugi View Post
                          Samo ti uživaj jer je tebi frend rekao da imaš 14% bf, ali trbušne kao ovaj sedmi sa slike možeš samo sanjati, ni photoshop ti nebi pomogao

                          Koji si ti bolesnik ej, imaš isti trbuh kao ovaj treći sa slike, bf ti je preko 20, al bitno da je tebi frend rekao da možeš na natjecanje.

                          [ATTACH=CONFIG]18611[/ATTACH]
                          njemu je fotoshop pomogao i Steroidi i ništa nije jeo cijeli dan ni pio prije te slike !!!!!!!!

                          meni ne treba to ,ja sam izmedju 12-13 lika i 16-17 lika izmedju njih dvojice ,a ti keyboard warrioru ,samo tipkaj ,iskreno ne zanima me vaše mišljenje ipak mi je najbolji talent u Hrvatskoj Luka Depolo sve objasnio oči u oči ,a ne neki nepoznati tko zna kakve nakaze stoje iza testature .

                          Comment


                          • Re: Carl Wind

                            svaka čast tom luki depolu,strašno izgleda dečko.........al ti me zabrinjavaš,prvo pričaš kao samo njemu vjeruješ jel on zna kuži igru,pravi bilder,sve zna...onda iduća poruka ti je ova:ima tek 20 godina ,nije bitno znanje ,kako ja koji imam znanje imam 14 posto bf ,a on 5 posto? !!!! ........kontradiktoran si do bola,a i brijem da provociraš ljude,boli te kita za bodybuilding,al glavno da stalno o svom izgledu pričaš i bf,spomenuo si 1000 puta da steroide ne uzimaš,kog boli *****....nemam ja ništ protiv tebe,al me iritiraš...možda je to baš tvoj cilj,da se neka budala ko ja zapali...živio!!!!smrt ugljikohidratima,legalizirajte steroide!!!

                            Comment


                            • Re: Carl Wind

                              ukoliko te svjetlo nije zakinulo, ja bih rekao da si izmedju ovoga sa 18-20% i ovoga sa 20-25%

                              Comment


                              • Re: Carl Wind

                                Carl jel ti uzimas steroide? sumnjiv si mi nekako na ovim slikama
                                https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                                https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                                Instagram: @shredded_dario

                                Comment

                                Working...
                                X