Announcement

Collapse
No announcement yet.

Carl Wind

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Carl Wind

    Originally posted by Dača View Post
    Dobro, nisi baš nešto preterano masivan, ali nisi loš...

    Samo rokaj...
    postim po 15 sati i povećavam prirodni hormon rasta za 500 posto
    Last edited by Carl Wind; 30-08-14, 16:13.

    Comment


    • Re: Carl Wind

      samo zdravlje ,hvala ,radim na ljepoti renesanse ,ljepota zuba ,kože ,punašnost i snaga

      Comment


      • Re: Carl Wind

        Jel ideš u solarijum, ili je to izlišno pošto si na moru?
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: Carl Wind

          Originally posted by Dača View Post
          Jel ideš u solarijum, ili je to izlišno pošto si na moru?
          izlišno -što to znači

          ne idem u solarij ,svaki dan sam na otvorenom 1-2 sata (na moru) dnevno i često pješačim kad nisam na kupanju

          Comment


          • Re: Veky - Početnik

            Originally posted by Carl Wind View Post
            Dajte savjete dečku ,luzat ćete gejnove od hatea.Carl je nebitan,on je Wind,čuješ mu šum ,ali neznaš odakle dolazi ni kamo ide .


            To si ti, Matija Runje, zna sam, Luteru, Šadrače, slugo Adonajev, Oploditelju, Proklinjatelju dopinga kano što proklinjaše Levijatana!!!

            Comment


            • Re: Veky - Početnik

              Originally posted by Kahn View Post
              To si ti, Matija Runje, zna sam, Luteru, Šadrače, slugo Adonajev, Oploditelju, Proklinjatelju dopinga kano što proklinjaše Levijatana!!!
              Shalom najjačem natty powerlifteru i jednom od rijetkih vojnika , koji je spreman na razini profi sportaša.
              Last edited by kelly; 22-10-14, 19:57.

              Comment


              • Re: Veky - Početnik

                Originally posted by Carl Wind View Post

                Shalom najjačem natty powerlifteru i jednom od rijetkih vojnika , koji je spreman na razini profi sportaša.

                Kako objašnjavaš ovo?


                Last edited by kelly; 22-10-14, 20:17.

                Comment


                • Re: Veky - Početnik

                  Originally posted by Kahn View Post


                  Kako objašnjavaš ovo?


                  Ruke kratke ko u T-Rexa,nisam za boks ,nisam se uopće spremao ,trenirao ,doveo me Perak na neki Event gdje su borbe od 2 min ,ja pitao može li kickboxing ,jer nisam boksač ,nisu htjeli ,pristao sam i dobio malo batina od čovjeka od 2 m i 110 kg .Ali kao što se može vidjeti ,udaram skroz lagano ,kao da mazim ,kao da radim sa curom kakvom ,a ne protivnikom ,razlog tome je što je čovjek mi prijatelj i koliko sam god uništio mozak sranjima ,nisam govno od čovjeka da mogu ići svom snagom na prijatelja.

                  Comment


                  • Re: Carl Wind

                    Carl bio si prenježan, podsjećaš me na Cezara u ovome meču:

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: Veky - Početnik

                      Originally posted by Carl Wind View Post
                      Ruke kratke ko u T-Rexa,nisam za boks ,nisam se uopće spremao ,trenirao ,doveo me Perak na neki Event gdje su borbe od 2 min ,ja pitao može li kickboxing ,jer nisam boksač ,nisu htjeli ,pristao sam i dobio malo batina od čovjeka od 2 m i 110 kg .Ali kao što se može vidjeti ,udaram skroz lagano ,kao da mazim ,kao da radim sa curom kakvom ,a ne protivnikom ,razlog tome je što je čovjek mi prijatelj i koliko sam god uništio mozak sranjima ,nisam govno od čovjeka da mogu ići svom snagom na prijatelja.
                      HAHAHAHAHAHAHAH kakav si ti kralj. RESPEKT!!!!!

                      Inače nisam neki strucnjak za boks ali lako je zakljuciti da nemas blage veze,nisu ti pomogli silni uh, mjerenja lubanje itd...

                      NE BANAT CARLA!!

                      Comment


                      • Re: Veky - Početnik

                        Hej "Snaga" koja ti je ovo pjesma za izlazak?
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: Carl Wind

                          Originally posted by kelly View Post
                          Carl bio si prenježan, podsjećaš me na Cezara u ovome meču:


                          E moj Zmaju ,nisam ja tip čovjeka koji ostavlja samo najljepše na internetu ,ti imaš nekakav ugled ,ali vjeruj mi ,ušao sam u ring bez treninga boksa ,sa čovjekom od 2 m koji trenira boks ,koji je teži od mene 20 kg ,nisam se minute spremao za ovaj ''meč'' ,falio im je protivnik zadnji dan i ušao sam u ring .Borbe su bile minuta inače ,ova je produžena jer je bilo draw nakon minute.Tko će pobjediti je odlučivao Feša Vukotić ,islamist ,kad bi prije par godina trenirao s Perakom ,a Peraku je otac kao i meni poginuo kao hrvatski vojnik ,pa me non stop zvao dodji treniraj .Feša je jednom rekao naplati mu(meni) članarinu ,a ja sam rekao nisam došao ovdje da se rekreiram ,nego da se borim spariram i zvao me Maro ,Maro je gospodin ,nikad mi nije naplatio članarinu .Onda sam prestao trenirati prije 5 godina i evo nakon 5 godina kad ne treniraš ,dobro sam se borio ,iako ne volim govoriti u svoju korist ,nemogu reći da je loše bilo ,jer boks nikad nisam trenirao .

                          Nisam nikakav boksač ,ali sjećam se da je Casius pušio batine do kraja meča često i onda nokautirao protivnika,samo dajem primjer ,treba ući u ring.

                          Comment


                          • Re: Veky - Početnik

                            Originally posted by jozo13 View Post
                            HAHAHAHAHAHAHAH kakav si ti kralj. RESPEKT!!!!!

                            Inače nisam neki strucnjak za boks ali lako je zakljuciti da nemas blage veze,nisu ti pomogli silni uh, mjerenja lubanje itd...

                            NE BANAT CARLA!!
                            U te dane jedoh mnogo rafinisanog šećera,droga,ulja i ne trenirah boks.

                            Comment


                            • Re: Veky - Početnik

                              ma stari meni su ti fight sportovi blesavi sam bezveze komentiram.. sup za tebe da si usao.

                              drogiras se? sigurno prirodno uzgojena konoplja!

                              Comment


                              • Re: Veky - Početnik

                                Originally posted by kelly View Post
                                Hej "Snaga" koja ti je ovo pjesma za izlazak?
                                Nemam pojma,ne sjećam se sad.Zvali su me sat vremena prije tog eventa Boks na Centrali ,ja sam pristao i sad mi je drago malo zabave ne škodi ,otad sam počeo svaki tjedan 3 puta da vježbam udarce ,kretanje i boks vježbe koje sam god mogao naći na you tube ,jer vidio sam da sam se nosio sa čovjekom koji trenira i koji je druga kategorija . Neki dan sam udario svom snagom prstom zakačio dok sam vježbao i sad malo mirujem od udaraca ,samo teretanu radim .

                                Comment

                                Working...
                                X