Announcement

Collapse
No announcement yet.

Carl Wind

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Veky - Početnik

    Originally posted by jozo13 View Post
    ma stari meni su ti fight sportovi blesavi sam bezveze komentiram.. sup za tebe da si usao.

    drogiras se? sigurno prirodno uzgojena konoplja!
    Pod drogiranje mislim na uzimanje lijekova ,a ne zloupotreba droga ,nikad se nisam na taj način drogirao ,niti sam se drogirao ,jednostavno sam se liječio i prestao kad sam ozdravio do te mjere da mogu normalno funkcionirati ,sport i duhovnost su me spasili i rijetki su u svijetu to pobjedili ,to je manja šansa nego rak izliječiti . Nikad u životu nisam uzeo drogu ,marihuanu ,nikotin ,alkohol samo na par zabava u srednjoj školi i nikad više .Potpuno sam protiv droge ,iako sam svjestan da lijekovi mogu djelovati jednako drogi ,ali tek sam sad svjestan toga.

    Comment


    • Re: Carl Wind

      Koliki BF procijenjujes da si imao na dan meča?
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • Re: Carl Wind

        Cudno da se nisi zvao Matija Runje Renesansni ljepotan
        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

        Comment


        • Re: Carl Wind

          Originally posted by neuk View Post
          Koliki BF procijenjujes da si imao na dan meča?
          Koliki bf ima James Lightout Tooney ? preko 25

          -kakve to veze ima.Uzimao sam lijekove ,nije lijepo rugati se čovjeku koji je tad imao bolest opaku kao rak .Ti si čovjek koji bi se rugao kad opadne kosa bolesniku od raka .Takve nitko nevoli makar imali bf 5 % ,ako si zaista takav ,a znaš da sam bio jako bolestan ,znaš to pratiš me otkad sam tu na forumu ,to sam rekao odavno .Mene to ne boli ,ali ispadaš zao .Nikad se nisam rugao nijednom bolesniku ,pogotovo ne nekome tko nije svojom krivnjom bolestan .Zar je neko dijete krivo što je dobilo rak sa 15 godina pa su ga uništile 100 kemoterapija.Zašto je tolika diskriminacija samo prema bolestima mozga ,ako imaš kakav savjet daj ,ako ne ,onda ne vidim razlog rasprava ,jer ovdje je u pitanju bolest .Prije lijekova sam bio sportaš cijelu osnovnu i treneri su mi govorili u svim sportovima da sam velik i jak i u srednjoj mi se pojavila teška bolest koju sam nedavno zaliječio i to je za mene veća pobjeda nego imati pločice ,iako poštujem svakoga tko ih ima prirodnim načinom ,ali to meni ne predstavlja cilj ,iako već imam 4 komada da se lagano vide ,6 nikad neću imati jer ciljam na serotonin i dopamin ,a bez masivnog unosa triptofana i valina i pogotovo kompleksnih ugljikohdirata,neću moći trajno pobjediti bolest.

          Comment


          • Re: Carl Wind

            Ma Karlo, samo napred, samo hrabro... Da si neki bokser, nisi... ALi je u toliko veća tvoja hrabrost da uđeš u ring...

            Neka se jave slobodno oni koji imaju svoj klip sa box mečom, pa makar se radilo o egzibiciji, neka ga postave, pa neka onda kritikuju...
            Ne slažem se sa puno tvojih teorija i saveta, mislim da mnoge stvari radiš pogrešno, ali mi se sviđa što si uporan i što imaš cilj...


            I sad pošto me krenula emocija, prosto moram da postujem stihove Đorđa Balaševića, jer mislim da je ovo pravi trenutak...

            "I pričače ti o plovidbi
            ti što nisu sidro digli,
            šta sam za njih,neg' ukleta Šajka.
            I tvrdiće sa zlobnim sjajem
            da sam drhtao pred zmajem
            videli su oni iz prikrajka."
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • Re: Carl Wind

              Originally posted by Carl Wind View Post
              Koliki bf ima James Lightout Tooney ? preko 25

              -kakve to veze ima.Uzimao sam lijekove ,nije lijepo rugati se čovjeku koji je tad imao bolest opaku kao rak .Ti si čovjek koji bi se rugao kad opadne kosa bolesniku od raka .Takve nitko nevoli makar imali bf 5 % ,ako si zaista takav ,a znaš da sam bio jako bolestan ,znaš to pratiš me otkad sam tu na forumu ,to sam rekao odavno .Mene to ne boli ,ali ispadaš zao .Nikad se nisam rugao nijednom bolesniku ,pogotovo ne nekome tko nije svojom krivnjom bolestan .Zar je neko dijete krivo što je dobilo rak sa 15 godina pa su ga uništile 100 kemoterapija.Zašto je tolika diskriminacija samo prema bolestima mozga ,ako imaš kakav savjet daj ,ako ne ,onda ne vidim razlog rasprava ,jer ovdje je u pitanju bolest .Prije lijekova sam bio sportaš cijelu osnovnu i treneri su mi govorili u svim sportovima da sam velik i jak i u srednjoj mi se pojavila teška bolest koju sam nedavno zaliječio i to je za mene veća pobjeda nego imati pločice ,iako poštujem svakoga tko ih ima prirodnim načinom ,ali to meni ne predstavlja cilj ,iako već imam 4 komada da se lagano vide ,6 nikad neću imati jer ciljam na serotonin i dopamin ,a bez masivnog unosa triptofana i valina i pogotovo kompleksnih ugljikohdirata,neću moći trajno pobjediti bolest.
              1. Zanima me tvoja percepcija bf-a, obzirom da tvrdis kako sada imas 12%
              2. Ne rugam se
              3. Imam savjet, odlogiraj se
              Last edited by neuk; 22-10-14, 22:01.
              Originally posted by madmax22
              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
              Originally posted by jocker77
              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
              Originally posted by Hajduk
              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

              Comment


              • Re: Carl Wind

                neuk,bodibilderski farizeju i licemjeru...

                Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                BB AND THIS !

                Comment


                • Re: Carl Wind

                  Originally posted by emperor View Post
                  neuk,bodibilderski farizeju i licemjeru...

                  Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
                  Meni je prvom rekao da sam farizej, ali dobio sam i nekoliko pusa:

                  Originally posted by Carl Wind View Post

                  pozdrav FARIZEJU KELLY

                  PROKLET BIO MILIJARDU PUTA PROKLETI FARIZEJU JADNIČE FARIZEJU SREDNJEGA VIJEKA

                  PUSA OVO JE MOJ OPROŠTAJ BOLI ME BRIGA ŠTO VIŠE NIKAD NECU DOCI NA FORUM JER I NE ZELIM RADI SREDNJEG VIJEKA I CENZURA I TESKE TIRANIJE TJ BRISANJA POSTOVA SVAKI DAN

                  PROKLET BIO I BUDI HRABAR I OSTAVI OVO DA SVI VIDE MOJ OPROSTAJ AKO DOKAZI DA NISI FARIZEJ

                  PUSA OVO NEMA U IRANU I KOREJI SIGURAN SAM FARIZEJU OBIJELJENI GROBU

                  http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post989142
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • Re: Carl Wind

                    Originally posted by kelly View Post
                    Meni je prvom rekao da sam farizej, ali dobio sam i nekoliko pusa:




                    http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post989142
                    Hahaha... Pa baš ste razmenili puse....

                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • Re: Carl Wind

                      Originally posted by Dača View Post
                      Ma Karlo, samo napred, samo hrabro... Da si neki bokser, nisi... ALi je u toliko veća tvoja hrabrost da uđeš u ring...

                      Neka se jave slobodno oni koji imaju svoj klip sa box mečom, pa makar se radilo o egzibiciji, neka ga postave, pa neka onda kritikuju...
                      Ne slažem se sa puno tvojih teorija i saveta, mislim da mnoge stvari radiš pogrešno, ali mi se sviđa što si uporan i što imaš cilj...


                      I sad pošto me krenula emocija, prosto moram da postujem stihove Đorđa Balaševića, jer mislim da je ovo pravi trenutak...
                      Pozdrav prijatelju ,svaka Čast ali ne i zasićena Mast ,ovo nije bio hvalospjev od tebe,što mi se sviđa ,niti ukor i licemjerje ,ovo što si napisao,bilo je čisto -čovječnost ,to je najvažnije .Nemogu ništa dodati ovo što si napisao ,ostao sam bez riječi ,imaš srce ko Rusija.

                      Comment


                      • Re: Carl Wind

                        Originally posted by neuk View Post
                        1. Zanima me tvoja percepcija bf-a, obzirom da tvrdis kako sada imas 12%
                        2. Ne rugam se
                        3. Imam savjet, odlogiraj se
                        Reci mi ,pošto nisam siguran,jesi ti postavljao svoje slike na forum ?

                        Comment


                        • Re: Carl Wind

                          30% = 12%

                          Inace lik ima fetis na rijec "farizej". Dosadno mu kuci, nema prijatelje pa spama po internetu. Nemojte pomislit da samo ovdje lupeta
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • Re: Carl Wind

                            10714536_755990047771465_2161768918225222853_o.jpg

                            Evo jedna nova slika,od prije par dana iz moga Dubrovnika ,slikala me neka stara Kinezica koja mi ispričala priču da joj je djed pao sa skala dok je brao jagode,pa sam joj reko onda me slikaj ne bilo ti zapovjeđeno

                            Comment


                            • Re: Carl Wind

                              Originally posted by Premium.Better View Post
                              30% = 12%

                              Inace lik ima fetis na rijec "farizej". Dosadno mu kuci, nema prijatelje pa spama po internetu. Nemojte pomislit da samo ovdje lupeta
                              Nemam ni kuće ,ni prijatelja ,ni stol za kompjuter,evo me držim monitor na starim gumama od auta ,a ni auta nemam ,jer vegani nemaju ništa ,Steve Jobs je i umro jer je bio vegan ,nema veze što je otrovne tvari dirao u kompjuteru milijardu puta u životu.

                              Nećemo se pokloniti farizejimaaa.

                              Comment


                              • Re: Carl Wind

                                Ovo mora da je skrivena kamera ......
                                "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                                Comment

                                Working...
                                X