Announcement

Collapse
No announcement yet.

Carl Wind

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Carl Wind

    evo dodji na Porporelu sljedeće ljeto pa vidi jeli ili nije ,neznam što da kažem i ne razumijem kakva skrivena kamera ,jesi čuo za stalak za fotoaparat ikad?
    Last edited by Carl Wind; 23-10-14, 10:57.

    Comment


    • Re: Carl Wind

      10728542_343044085873946_93860374_n (2).jpg

      U mojoj skromnoj teretani jedna slika od ovog tjedna.

      Comment


      • Re: Carl Wind

        Originally posted by Carl Wind View Post
        [ATTACH=CONFIG]18866[/ATTACH]

        U mojoj skromnoj teretani jedna slika od ovog tjedna.

        Bf ispod 1.5%
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • Re: Carl Wind

          carl nemoj vise uopce raspravljat o svom BF i štitit svoje misljenje kao zadnje i jedino tocno..nema potrebe..to ego radi..tvoj ego se uvrijedi, ne ti...

          ti promoviraj vegansku dijetu za balans hormona i dugovječnost..i za spas od nekih bolesti...evo u tvom slucaju psihičke...što je super i imaš moju podršku...

          ali o BB i PWL neznas puno i nemoj se iskazivati kao vrsan znalac..tvoje tjelo od drevnih egipcana je vecini s foruma nula...jer su drugaciji ciljevi...

          njima nije bitno vozit biciklu par sati i lupat vrecu za isklesane i brze noge...oni hoce debele i isklesane noge, ova druga pwl banda hoce noge koje ce moc cucnit puno..dakle hidrauliku..to bicikla i lupanje vrece nece ostvariti..niti jedan od ciljeva...sto se tice kardiovaskularnog sustava i zdravlja..tvoje metode su super...al opet..nije svima to cilj ovdje..

          ..........

          .........
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • Re: Carl Wind

            Originally posted by staragarda View Post
            carl nemoj vise uopce raspravljat o svom BF i štitit svoje misljenje kao zadnje i jedino tocno..nema potrebe..to ego radi..tvoj ego se uvrijedi, ne ti...

            ti promoviraj vegansku dijetu za balans hormona i dugovječnost..i za spas od nekih bolesti...evo u tvom slucaju psihičke...što je super i imaš moju podršku...

            ali o BB i PWL neznas puno i nemoj se iskazivati kao vrsan znalac..tvoje tjelo od drevnih egipcana je vecini s foruma nula...jer su drugaciji ciljevi...

            njima nije bitno vozit biciklu par sati i lupat vrecu za isklesane i brze noge...oni hoce debele i isklesane noge, ova druga pwl banda hoce noge koje ce moc cucnit puno..dakle hidrauliku..to bicikla i lupanje vrece nece ostvariti..niti jedan od ciljeva...sto se tice kardiovaskularnog sustava i zdravlja..tvoje metode su super...al opet..nije svima to cilj ovdje..

            ..........

            .........
            Zar je Carl Wind spao na mišljenja drugih ? dobivam puno pitanja u inbox i radim ovo radi svog i njihovog interesa ,a briga mene što neki ne podnose mene kao ličnost,to je njihov problem,više imam ja znanja i izgleda za bodybuilding,iako nisam bilder,nego ovi što dižu puno ,puno se trude,a ja u 2 sec napravim sliku i treniram 7 puta manje,jedem 4500 kalorija dnevno i opet me nemogu stići .Moje sporo je njihovo brzo .Gdje je ta snaga,ne vidim je ,ne treniram čučanj čučnut ću sa 100 kg par puta,da terniram dizao bi 40 posto više ,ne vidim da je ovdje nijednog Arnolda ,ako i ima ,poručujem im da mi pokažu krvnu sliku .
            Nemože mene par hatera omesti ,ja ne radim ništa radi hatera,nego radi velike skupine onih koji me poštuju i žele nešto nekonvencionalno i što djeluje,a ne da žive gladni i nesretni .

            Comment


            • Re: Carl Wind

              Originally posted by Carl Wind View Post
              Zar je Carl Wind spao na mišljenja drugih ? dobivam puno pitanja u inbox i radim ovo radi svog i njihovog interesa ,a briga mene što neki ne podnose mene kao ličnost,to je njihov problem,više imam ja znanja i izgleda za bodybuilding,iako nisam bilder,nego ovi što dižu puno ,puno se trude,a ja u 2 sec napravim sliku i treniram 7 puta manje,jedem 4500 kalorija dnevno i opet me nemogu stići .Moje sporo je njihovo brzo .Gdje je ta snaga,ne vidim je ,ne treniram čučanj čučnut ću sa 100 kg par puta,da terniram dizao bi 40 posto više ,ne vidim da je ovdje nijednog Arnolda ,ako i ima ,poručujem im da mi pokažu krvnu sliku .
              Nemože mene par hatera omesti ,ja ne radim ništa radi hatera,nego radi velike skupine onih koji me poštuju i žele nešto nekonvencionalno i što djeluje,a ne da žive gladni i nesretni .
              S obzirom na to koliko pričaš o kondiciji i borilačkom sportu počeo sam vjerovati da nešto od svega ima smisla jer BB nema veze sa boksom i kondicijom naprotiv. Ali nakon ovog meča što sam odgledao i tvog komentara da si ti tražio kickbox meč ali su ti ponudili box, ja bih ti preporučio da se baviš hrvanjem.
              Kod mene u klubu svaki početnik bi vas obadvojicu završio u 2. rundi , jer kako vidim u prvoj ste umrli i niste mogli držati ruke da se obranite a o udarcima neću ......
              Zato sam pitao da li je ovo skrivena kamera.
              I dalje ne mislim da se raspravljam sa tobom niti tvojim pogledima na sve ali poslušaj starugardu ili bar pročitaj njegov post još 2x fino je on to napisao.
              Ukratko ti imaš borbu sa vjetrenjačom koja se nikada neće prestati vrtit ......
              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

              Comment


              • Re: Carl Wind

                Originally posted by Carl Wind View Post
                Nemože mene par hatera omesti ,ja ne radim ništa radi hatera,nego radi velike skupine onih koji me poštuju i žele nešto nekonvencionalno i što djeluje,a ne da žive gladni i nesretni .
                Jesi ti ikad na ovom forumu vidio da neko mrzi nekog člana iz čista mira? 99% članova se tu ponašaju prijateljski, pomažu jedni drugima, vole kad netko napreuje, čestitaju nekima kad uspiju...

                Kod tebe je situacija obrnuta, 99% članova misli da si budala i ne vole te. Al nisu tih 99% budale, nego si ti budala. Tvoj nastup je: Ja sam najbolji, ja sam najpametniji, vi ste svi budale na steroidima. Svi radite čučnjeve ja ne radim, svi jedete proteine ja ne jedem, svi patite jedući, ja jedem što hoću. Moj bf je 8% (a u stvari je 20), itd itd.

                Sve je ok ako si takav samo u online svijetu, ali ako si takav u stvarnom životu onda si najebo, ni vlastita majka te neće voljeti.

                Comment


                • Re: Carl Wind

                  Originally posted by bugi View Post
                  Jesi ti ikad na ovom forumu vidio da neko mrzi nekog člana iz čista mira? 99% članova se tu ponašaju prijateljski, pomažu jedni drugima, vole kad netko napreuje, čestitaju nekima kad uspiju...

                  Kod tebe je situacija obrnuta, 99% članova misli da si budala i ne vole te. Al nisu tih 99% budale, nego si ti budala. Tvoj nastup je: Ja sam najbolji, ja sam najpametniji, vi ste svi budale na steroidima. Svi radite čučnjeve ja ne radim, svi jedete proteine ja ne jedem, svi patite jedući, ja jedem što hoću. Moj bf je 8% (a u stvari je 20), itd itd.

                  Sve je ok ako si takav samo u online svijetu, ali ako si takav u stvarnom životu onda si najebo, ni vlastita majka te neće voljeti.
                  Na najboljim američkim fakultetima se uči predmet o tome,Zakon manjine ,uče na satu da je dokazano da treba slijediti onoga koga svi mrze i misle da je u krivu ,tj ne njega slijediti ,nego ono što govori .

                  Stani ti otvoreno govoriš o svojoj mržnji ,ti više ne kriješ da me mrziš ? E vidiš ja korim ,ali ne mrzim ,to je razlika,ja ću ti reći sve što ti nevalja iz motiva da pomognem ,ali ovo što ti pišeš je čista mržnja i laži ,99 posto članova nije se izjasnilo da me mrzi niti voli ,ne projiciraj svoje zle motive na druge.

                  Comment

                  Working...
                  X