Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moje fotke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Moje fotke

    potpisujem vladeka... oderi sad tu defku, pa ti lagano odes na masu... ne valja bas previse tjerat tu masu
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #32
      Re: Moje fotke

      Originally posted by Šimun
      potpisujem vladeka... oderi sad tu defku, pa ti lagano odes na masu... ne valja bas previse tjerat tu masu
      I to iz jednostavnog razloga,metabolizam je s večom količinom sala sve usporeniji,i svaka kg gore omjer salo-mišić ide sve više u korist sala.Osim toga,najbolje se pakira masa nakon defke,mnogim bilderima je dan nakon završetka ciklusa natjecanja ujedno i prvi dan početka mase..dobro izuzmimo da su oni ON non-stop ali isto funkcionira i kod naturalaca

      Comment


      • #33
        Re: Moje fotke

        i tijelo ce nam se bolje priviknut na cikliranje masa/defka, pa cemo poslije sve lakse i lakse to obavljat... deri ti defku stari
        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

        Comment


        • #34
          Re: Moje fotke

          derem, derem, tak sam i napisal... Nema napretka bez cikliranja... Shvatiče to i ovi koji samo deru po masi .

          Comment


          • #35
            Re: Moje fotke

            da budem iskren stvarno ne vidim koristi u tome. njemu se metabolizam sigurno nece usporit, a definicijom ce se vratit na malo bolju formu od onog prije.
            Animal. Can you handle it?

            Comment


            • #36
              Re: Moje fotke

              Originally posted by gironda
              da budem iskren stvarno ne vidim koristi u tome. njemu se metabolizam sigurno nece usporit, a definicijom ce se vratit na malo bolju formu od onog prije.
              slažem se...kao šta sam rekao po meni masa bar jos 4-5 kg pa onda defka jer je trenutna kilaža premala za definiciju...
              Zašto sam tako nabildan !??

              Comment


              • #37
                Re: Moje fotke

                Originally posted by wicker
                slažem se...kao šta sam rekao po meni masa bar jos 4-5 kg pa onda defka jer je trenutna kilaža premala za definiciju...
                +1, nekako imam osjecaj da ce se vratiti na prijasnji izgled i da su ove kile sto je dobio vise salo nego misici, iako je napredak vidljiv
                Masa je mama a definicija je baba!

                Comment


                • #38
                  Re: Moje fotke

                  Opasno pametni komentari od nekih . Nisam ja baš čisti početnik i sada več dovoljno poznajem svoje tijelo da znam kada je vrijeme za šta. Zašto ti Nikola ideš onda na definiciju? Neglede na tvoju astronomsku cifru kilograma tebi isto fali još puno mišične mase. Isto tvoja izjava je kontradiktorna i uvrijedljiva; +1, nekako imam osjecaj da ce se vratiti na prijasnji izgled i da su ove kile sto je dobio vise salo nego misici, iako je napredak vidljiv. Mislim wtf, u čemu sam onda napredovao, u salu? Znam da se u principu ne bi trebao obazirati na takve komentare ali čovjek izgubi svaku volju bilo kakve svoje slike staviti na forum.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Moje fotke

                    Originally posted by AnfrA
                    Opasno pametni komentari od nekih . Nisam ja baš čisti početnik i sada več dovoljno poznajem svoje tijelo da znam kada je vrijeme za šta. Zašto ti Nikola ideš onda na definiciju? Neglede na tvoju astronomsku cifru kilograma tebi isto fali još puno mišične mase. Isto tvoja izjava je kontradiktorna i uvrijedljiva; +1, nekako imam osjecaj da ce se vratiti na prijasnji izgled i da su ove kile sto je dobio vise salo nego misici, iako je napredak vidljiv. Mislim wtf, u čemu sam onda napredovao, u salu? Znam da se u principu ne bi trebao obazirati na takve komentare ali čovjek izgubi svaku volju bilo kakve svoje slike staviti na forum.
                    slusaj napredovao jesi u misicnoj masi ali si se i podosta zamastio, moje osobno misljenje da bi trebao nastaviti masu jos malo, ali ti radi kako zelis i buduci da ti znas svoje tijelo najbolje.. nisam mislio vrijeđati vec samo iznosim svoje misljenje. sto se tice moje "astronomske cifre kilograma", probaj ti nabiti to na visinu od 205 pa da vidimo onda...
                    Masa je mama a definicija je baba!

                    Comment


                    • #40
                      Re: Moje fotke

                      svatko ima svoje breme, moje su vjerojatno moje godine ali nikada se neču izgovarati na to, več se trudim čim več napraviti od onoga s čim raspolažem.

                      Comment


                      • #41
                        Re: Moje fotke

                        otisla je rasprava u krivom smjeru, nema razloga za prepirke.
                        mene samo zanima sto mislis postic periodom definicije sad?
                        Animal. Can you handle it?

                        Comment


                        • #42
                          Re: Moje fotke

                          u periodu definicije od ca. predviđenih 8-12 tjedana ču probati čim više smanjiti BF s čim manjim gubitakom mišične mase te iskoristiti taj period kao pripremu (priming) za novu masu.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Moje fotke

                            jos uvijek mislim da si uranio, ali samo daj, sretno!
                            Animal. Can you handle it?

                            Comment


                            • #44
                              Re: Moje fotke

                              I ja sam imao želju dogurati barem do 85kg ali je stvar prestala napredovati onako kako bi trebala. Sve više je počelo iči u salo što mi nije cilj i to mi bio znak, da je vrijeme za promijenu. Jednostavno se povodim za osječajem i nije mi više bio užitak raditi na masi. Sada sam s puno optimizma i volje krenuo na definiciju .

                              Comment


                              • #45
                                Re: Moje fotke

                                e pa trebao si to odmah rec, to malo mijenja stvari
                                Animal. Can you handle it?

                                Comment

                                Working...
                                X