Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moje fotke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Moje fotke

    Vidi se napredak.

    Comment


    • #17
      Re: Moje fotke

      Malo je bolje. Ruke su najsolidnije.
      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

      I know it's hard to keep an open heart
      When even friends seem out to harm you
      But if you could heal a broken heart
      Wouldn't time be out to charm you

      November Rain, Guns and Roses

      Comment


      • #18
        Re: Moje fotke

        Lijepo, samo tako nastavi.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Moje fotke

          znači vidi se napredak, i dobio si par kila što je super, izgleda to, bar meni, puno bolje..
          sad, te kile nisu 100 posto čiste, vidim otišao je i struk na gore malo, ali vidim da se isplatilo jer je i ruka veća

          najbolje ruke i trbušni...baš su masivni jako, fino je to
          ovako mi najviše fali širine u leđima

          Btw jako pohvalno što pratiš napredak i prehranu, keep it up, dobro je kad si načisto sa rezultatima

          Comment


          • #20
            Re: Moje fotke

            svaka cast i super su ovi detaljni reporti to bi i ja trebao pocet vodit
            "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

            Comment


            • #21
              Re: Moje fotke

              Hvala dečki ! Budem se sigurno trudio i dalje. U prosincu planiram manji odmor i vjerojatno malo više aerobnih aktivnosti (bordanje...) te barem 1-tjedni počitak od željeza. Probaču pratiti frekvencije obroka i ostati u plusu s kalorijama, da se čim prije popnem nad 80kg.

              Comment


              • #22
                Re: Moje fotke

                ovo je jako dobro..a BF odlican...cini mi se da ledja malo nazaduju...ostalo jako dobro..samo nastavi tako.. pozdrav
                "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                http://www.staying-fit.net/

                Comment


                • #23
                  Re: Moje fotke

                  svaka čast anfra na trudu.Slažem se sa drugima malo mase i jača prsa nebi škodila.bitan je trud i ja sam bio u istim problemima na početku.moja podrška samo naprijed

                  Comment


                  • #24
                    Re: Moje fotke

                    Od danas sam ponovno krenuo na fazu definicije nakon odrađene mase. Faza mase je trajala od 29.10.2009 do 08.02.2010, znači dobra 3 mjeseca. Od početka, odnosno slaba 2 mjeseca je super napredovalo a onda sve polakše i teže. U zadnje vrijeme sam počeo dobivati šlauf oko trbuha a i morao bi opet krojaču, ovaj put da proširi sve hlače , tako da nije druge nego na defku. Od početnih 69kg i 7,6% BF-ja (64kg LBM/ 5,3kg F) sam dogurao 82kg i ca 8,7% BF-ja (74,8kg LBM/ 7,1kg F). BF mi je sada teže izmjeriti kaliperom jer su određena mjesta dosta dobila (trbuh, leđa) i tu se gubi točnost izračuna, po osječaju bi rekao da je malo viši od izračuna, zaliha vode mi je isto na nivou . No, bilo kako bilo s dobitkom u mišičnoj masi sam zadovoljan. S masom se nažalost i BF povišao pa više nije toliko lijepo za oko ali tako to ide. Za slijedeči put znam par stvari više o svom tijelu pa ču probati pametnije raditi na masi.
                    Tu su mjere:
                    Neck: 37cm
                    Chest:111 cm
                    Shoulders: 123 cm
                    Waist:88 cm
                    Hips: 92 cm
                    Biceps(L): 37 cm Biceps(R): 37,5 cm
                    Forearms(L): 30,5 cm Forearms(R): 31,5 cm
                    Thighs: 57,5 cm
                    Calves: 38,5 cm

                    i još slike
                    slika 1
                    slika 2
                    slika 3
                    slika 4
                    slika 5

                    Comment


                    • #25
                      Re: Moje fotke

                      napredovao jesi, no ne vidim poantu definiciji na 82kg. mislim da je to definitivno preuranjeno.
                      Animal. Can you handle it?

                      Comment


                      • #26
                        Re: Moje fotke

                        Originally posted by AnfrA
                        Od početnih 69kg i 7,6% BF-ja (64kg LBM/ 5,3kg F) sam dogurao 82kg i ca 8,7% BF-ja
                        Ovo je po tebi oko 9% bf?
                        Ja imam manje sala od tebe (za tjedan dana ću staviti slike) ali mislim da imam više od 9%bf.
                        Baš me zanima mišljenje i drugih koliki je ovo bf...

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #27
                          Re: Moje fotke

                          meni se čini da bf nije ispod 10 nikako...po mojoj slobodnoj procjeni rekao bih 12...
                          Zašto sam tako nabildan !??

                          Comment


                          • #28
                            Re: Moje fotke

                            po meni bi trebao još gurati za masu. ja barem po slikama ne vidim još razloga za defku

                            Comment


                            • #29
                              Re: Moje fotke

                              ovaj zaboravio sam spomenut da isto mislim da masa moze ic bar jos 4-5 kg gore jer spomenuta kilaža mi se čini premala za definiciju...
                              Zašto sam tako nabildan !??

                              Comment


                              • #30
                                Re: Moje fotke

                                A zakaj bi još gurao gore masu,s tih 4-5 kg gore bi dobio najviše sala.DA dobije 4-5 kg do kraja godine to bi bilo ok ovak nema smisla.Po menije puno je učinkovitije radit kratke cikluse mase pa defka,npr.3-4 mjeseca masa,pa mjesec-mjeseci dana defka s tim da u tih 3-4 mjeseca ne nabiješ više od 4-5 kg.

                                @Fran sad fino lagana defka,1-2 mjeseca pa opet na masu.To ti je moj savjet

                                Comment

                                Working...
                                X