Announcement

Collapse
No announcement yet.

kelly

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: kelly

    hmm? po mojoj procjeni,negdje oko 20%...manje nije sigurno,a više,to je teško odrediti preko slika...ali vidi se napredak,na prošlim slikama si izgledao sa višim bf...samo tako nastavi...treba sve to skinuti...pozz. p.s. očekujemo slike za kojih mjesec dana,s naravno velikim očekivanjima,bf minimalno 18...

    Comment


    • Re: kelly

      Odličan si!!

      A što se tiće bodyfat-a, najlakše bi bilo da odeš do doktora i zamoliš da ti ga izmjeri pomoću kalipera.
      Strpljenja. S vremenom od trave nastane mlijeko.

      Comment


      • Re: kelly

        Stara mrcina se dobro drži, ja bi ipak reko nešto ispod 20% ali iznad 15% vjerovatno.
        Ma da ni to nije sigurno jer se BF i uzima na više različitih mjesta da bi se dobio recizniji prosjek, neko se izreže po rukama a zaliven je u struku a neko si istakne pločice a ruka mu još zalivena.

        Uglavnom imaš znanje pa navali na praksu, još te godine služe, nisi se kemijo (ako se ne varam) pa dosta mlađe izgledaš za te godine. Imam kolege tvojih godina, pa da ih vidiš mislio bi da si im sin kako izgledaju.

        Svaka čast....pozdrav!

        Comment


        • Re: kelly

          Ne bih se upustao u procjene BF-a,jer nisam strucan da to komentiram.
          Ali,napredak se vidi i to je za pohvalu. Jos par mjeseci definicije i spreman za ljeto.
          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

          Comment


          • Re: kelly

            I meni će mama kupit takve pločice kad narastem velika

            Kelly super...meni se pari sve suho ak me razumiš šta oću reć...ono samo koža i ništa više...tako je slično i kod mene

            Comment


            • Re: kelly

              koji je ovo mladić na slikama ? pa ovaj nema ni 30

              Odlično je ovo kelly, samo nastavi, a kao što si rekao da imaš problema i dosta važnijih stvari u životu trenutno pa onda probaj ovu formu održavati što dulje možeš
              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

              Comment


              • Re: kelly

                To sam se sinoć uslikao na hladno, znači bez pumpanja mišića. Na laganoj defki sam, znači ne idem u veliki deficit da ne bi gubio mišiće a salo ide polako ali sigurno jer ima vremena do ljeta.

                Nisam se kemijao nikada; uzeo sam jednom neki diuretik (da bih bio lakši na vaganju) kad sam išao na natjecanje u dizanju utega, ono kad ispišaš tekućinu pa budeš lakši, i probao sam ef-ECA, odradio par treninga s njim čisto da vidim kak to radi.

                Ovo mi je Prugovečki poslao na PM u vezi bf-a:
                Originally posted by mali priest
                moja je procjena negdje da je izmedju 16 do 18 %
                malo je teze odrediti jer se ne vide noge ,ali ako noge prate onda je otprilike toliko,ako su noge nesto bolje onda je oko 14 ,15%
                Pa evo sad ga čekam da pogleda i noge (noge su na stranici 4, a sad su još malo bolje) pa neka kaže koliko je to...

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: kelly

                  noge skidaju prosjek ,evo sad pogledao

                  gornji dio negdje je oko 18 %
                  donji dio nekih 13 ,14%
                  tako da negdje otprilike je sve skupa oko 15 ,16% bf-a

                  po mojoj procjeni nekih 10 kila ,ali kvalitetnih dolje ,bez gubitaka na misicnoj masi ,znaci postepeno u roku nekih 3 mjeseca i to bi bio bf ispod 10 % sigurno
                  TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                  Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                  Comment


                  • Re: kelly

                    Da, da, to je oko 15%...mislim da mnogi pretjeruju s tim postotkom bf-a...na niže naravno...
                    Sa 7-8% pa i sa 9% se već ide na natjecanja.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: kelly

                      Originally posted by kelly
                      Da, da, to je oko 15%...mislim da mnogi pretjeruju s tim postotkom bf-a...na niže naravno...
                      Sa 7-8% pa i sa 9% se već ide na natjecanja.

                      da,naravno...pa mislim da se sa 12-15% bf-a,ako osoba ima dobro razvijen trbušni zid(naravno treba radit trbušnjake za to) vide jako dobro trbušni mišići.

                      Comment


                      • Re: kelly

                        jay cutler ima oko 5-6% bf...tako da,zbilja nema smisla ići na neke niske cifre,s tim da on ima toliko mišićne mase da opće ne radi kardio,jer zbilja troši mast brutalno s tim mišićima...što je i on sam rekao.

                        Comment


                        • Re: kelly

                          Keli ja ti skidam kapu,pošto smo generacoija haha 69 ja najbolje znam šta znači održavat takvo tijelo uz familiju i dvoje djece kojih školuješ.Imam i ja dva sina ali za razliku od tebe mani barem žena radi a ja imam super posao.Šta se tiče slika nenadmašiv si stavit ču i ja moje negdje 5 mj.pa neka ljudi vide šta je old skul.Onaj bf, neznam kako uspjevaš ja ispod 20 nikako ne mogu ali ču se ovoljeto probat potrudit.Za sada pozdrav generacijo i možeš bit ponosan na sebe.

                          Comment


                          • Re: kelly

                            BF i nije tako velik ali iskreno prijatelju sa količinom tvojih mišića i formom nisam zadovoljan. Može i mora puno bolje. Ja sam uvijek iskren i to je moje osobno mišljenje. Zašto da ti lažem? A i prekratko je razdoblje u kojem zadnje vrijeme treniraš tako da ne možeš ni očekivati čuda na brzinu. A da si bolji od vršnjaka, jesi.
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment


                            • Re: kelly

                              Evo još par slikica u komadu prije nego vratim fotoaparat susjedu :

                              [attachment=0:3hggnfli]DSCF2945.JPG[/attachment:3hggnfli]
                              [attachment=1:3hggnfli]DSCF2960.JPG[/attachment:3hggnfli]

                              Animals (10).jpg
                              Attached Files
                              Last edited by kelly; 17-03-13, 17:39.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: kelly

                                Super si ti to skinuo salce.
                                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                                Comment

                                Working...
                                X