Announcement

Collapse
No announcement yet.

kelly

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: kelly

    Originally posted by spooky
    procitao sam 25 stranica posta u jednom dahu i svaka cast kelly na volji i trudu koji ulazes..
    znam da je islo malo teze sa tvojim zivotnim problemima ali bitno da si izveo sebe i decu na pravi put a ovo ostalo je manje bitno, uglavnom moram reci da ti se divim.. stalno citam tvoje pametne komentare u drugim temama i nejasno mi da nisi neki PRO bilder... ali sam zakljucio kroz ovaj post da si veliki covek
    pozdrav i zelim ti sve najbolje u tvojoj nameri
    +1
    ugodno si me iznenadio s napretkom ruku, a i separacije izgledaju super. prema separacijama rekao bih da imaš nešto manji BF od mene, znači oko 11%.
    meni je BF oko 12%.

    Comment


    • Re: kelly

      Originally posted by smallest
      odlicne ruke i ramena.
      danas sam cijelu tvoju temu procito i skidam kapu na trudu i rezultatima
      Originally posted by amogun
      ugodno si me iznenadio s napretkom ruku, a i separacije izgledaju super. prema separacijama rekao bih da imaš nešto manji BF od mene, znači oko 11%.
      meni je BF oko 12%.
      Bit će to i bolje...
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: kelly

        Originally posted by amogun
        Originally posted by spooky
        procitao sam 25 stranica posta u jednom dahu i svaka cast kelly na volji i trudu koji ulazes..
        znam da je islo malo teze sa tvojim zivotnim problemima ali bitno da si izveo sebe i decu na pravi put a ovo ostalo je manje bitno, uglavnom moram reci da ti se divim.. stalno citam tvoje pametne komentare u drugim temama i nejasno mi da nisi neki PRO bilder... ali sam zakljucio kroz ovaj post da si veliki covek
        pozdrav i zelim ti sve najbolje u tvojoj nameri
        +1
        ugodno si me iznenadio s napretkom ruku, a i separacije izgledaju super. prema separacijama rekao bih da imaš nešto manji BF od mene, znači oko 11%.
        meni je BF oko 12%.
        šta bola 11 , 12 % ? D
        “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

        Comment


        • Re: kelly

          Kelly stavi koju novu bez majice.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • Re: kelly

            Tamo gdje sam bio najdefiniraniji (na stranici 21) imao sam PMT oko 11%, sad sam na negdje 15-16%, vjerojatno je tu nastao nesporazum.
            Peace brothers...

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: kelly

              Originally posted by kelly
              Tamo gdje sam bio najdefiniraniji (na stranici 21) imao sam PMT oko 11%, sad sam na negdje 15-16%, vjerojatno je tu nastao nesporazum.
              Peace brothers...
              da, krivo sam zaključio, usporedio sam tvoju napetu ruku s mojom opuštenom pa su separacije na tvojoj izgledale jače...

              @ Wolfey - smrvim aminokiseline i samo to rokam na nos, probaj dobro je

              Comment


              • Re: kelly

                Kelly stavi koju novu bez majice.
                Evo jedna sa plaže:DSC03.jpg
                [attachment=0:167j5rr9]DSC03098 - kopija.JPG[/attachment:167j5rr9]

                Uslikano danas na hladno, onak u prolazu...42 godine, visina 172 cm, masa cca 80 kg...PMT mislim da nije veći od 15-16%...
                Sa formom nisam zadovoljan, to može i mora biti puno bolje, ali s obzirom na moju financijsku situaciju moglo je biti i gore od ovoga...
                Attached Files
                Last edited by kelly; 14-02-12, 22:51.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: kelly

                  aaaaa tata ludi... hahah
                  onako u prolazu dok sam kroz kucu hodao bez gacica i cekao da komsinica pokuca na vrata

                  dobar dobar kelly
                  "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                  Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                  https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                  http://www.staying-fit.net/

                  Comment


                  • Re: kelly

                    Ahahahha jesan se ismija pošteno

                    Samo treniraj posložit će se kockice kad tad.
                    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                    Comment


                    • Re: kelly

                      Ova godina mi je jako loša, previše stresa i kortizola...
                      Nadam se sada od jeseni krenuti malo ozbiljnije na treninge, ovo je sada sve nešto mrljavo, nažalost...
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: kelly

                        Dobro je s obzirom na situaciju, do slijedeceg puta nas iznenadi sa six packom
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • Re: kelly

                          Originally posted by hardstyle91
                          Dobro je s obzirom na situaciju, do slijedeceg puta nas iznenadi sa six packom
                          U devetom mjesecu ću na masu, a do tada ću pokušati skinuti što više sala...
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: kelly

                            Prebaci se u powerliftere na nadolazecoj masi , a slijedece ljeto kao sto sam rekao, ocemo six pack bez isprika
                            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                            Comment


                            • Re: kelly

                              Nekako su ti male gaćice :P

                              Dobro za djeda

                              Comment


                              • Re: kelly

                                Ha, ha, ova zadnja fotka! Inače, skroz o.k. je to.
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X