Announcement

Collapse
No announcement yet.

hardstyle91

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: hardstyle91

    would bang/10

    Comment


    • Re: hardstyle91

      Originally posted by TripleZ View Post
      tebi je before slika nizi bf% nego mnogima after
      To sam i ja hteo da kažem....

      Da se ja pitam, tu nije potrebna nikakva dijeta..... Samo bi nastavio u istom pravcu... Ovo je odlično...

      Kaki*****dijeta....
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • Re: hardstyle91

        Originally posted by George St-Pierre View Post
        Brutalan kao i uvijek
        hvala motorista, trudim se
        Originally posted by Argentum View Post
        Odlicno izgleda. Svaka cast i sretno s dijetom.
        hvala lijepa Argentume, nisam dugo hvatao neku dobru formu pa se nadam ove godine lijepim separacijama
        Originally posted by TripleZ View Post
        tebi je before slika nizi bf% nego mnogima after
        hvala DJ-u hahah samo da mi mozak ostane na before
        Originally posted by Maximus1950 View Post
        would bang/10
        ajd reci cu ti na ovo hvala hahaha ho nomo?
        Originally posted by Dača View Post
        To sam i ja hteo da kažem....

        Da se ja pitam, tu nije potrebna nikakva dijeta..... Samo bi nastavio u istom pravcu... Ovo je odlično...

        Kaki*****dijeta....
        Hvala Dača la kukarača, ali ovo je za mene nula kako bi htio, samo idem ovaj puta po formu kakvu sam imao na prvoj dijeti, jbg ne mogu ni puno očekivati drug free, a da ne traje još koju godinu proces
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • Re: hardstyle91

          Stari moj, meni je ova forma zivotni cilj! Kako ces tek nakon dijete izgledat... Odlicno kao i uvijek
          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
          http://instagram.com/dinc_94
          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
          myprotein code: MP24017174

          Comment


          • Re: hardstyle91

            Hvala Dino, lijepo je cuti da je ovo inspiracija tebi. Cudno je kod mene sto mi se misli okrecu za 360 svakodnevno tako da i ova dijeta na kraju moze zavrsiti kao ne dijeta tako da na pola puknem i ostanem na odrzavanju jer opet gledam da nejdem u teze psihoze jer nije mi u interesu furati hardcore stil dijete do samoga kraja jer jedino bi me izlazak na natjecanje natjerao na to. Poanta ovoga je samo jos dodatno sniziti BF set point da mi svaka sljedeca dijeta bude piece of cake, ali sam zato all year round s pristojnim BF i opet nesto izvucem na proljece/ljeto za mene laksom dijetom. Rijetko tko ce se naci u tome da mu je zabavno napredovati puzevim koracima tj. da ostaje kontinuirana motivacija, ali eto ima nas svakakvih
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • Re: hardstyle91

              Hardi...vec sad si hard..ako spustis bf bit ces spreman za binu..i to natty...al sto riskirat neki gubitak misica kad si i ovako izrezan as fuck za plazu... )
              Jel slusaju leda?? )
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • Re: hardstyle91

                hvala Garda ma koja bina, ogledalo najbolje :P
                Leđa su ok, iskreno me to ni ne interesira, bitno da se može vježbati, kod tebe?
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • Re: hardstyle91

                  Ma leda slusaju vise manje...haha..ma da nisam ni trenirao neki period sad..
                  Javili se bili neki problemi s koljenom i gleznjom..al nije bitno..hehe
                  Samo jako
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • Re: hardstyle91

                    Vrhunska forma, ovako nesto je moj konačni cilj. Kako treniraš, kako jedeš, dali gledas da su ti UH kompleksni, koliko P dnevno?
                    kad jedes UH?
                    Raspiši se malo ako ti nije bed, a ja krecem na čitanje teme od početka...

                    Comment


                    • Re: hardstyle91

                      Originally posted by staragarda View Post
                      Ma leda slusaju vise manje...haha..ma da nisam ni trenirao neki period sad..
                      Javili se bili neki problemi s koljenom i gleznjom..al nije bitno..hehe
                      Samo jako
                      Uvijek nešto, kao što je i kod nas svih jeb.emti Drži se
                      Originally posted by jozo13 View Post
                      Vrhunska forma, ovako nesto je moj konačni cilj. Kako treniraš, kako jedeš, dali gledas da su ti UH kompleksni, koliko P dnevno?
                      kad jedes UH?
                      Raspiši se malo ako ti nije bed, a ja krecem na čitanje teme od početka...
                      Hvala lijepa jozo, drago mi je da se može ovdje izvuci inspiracije

                      Što se tiče treninga podijeljen je na Lower/Push/Pull, veliki volumen treninga, treniram 3 dana zaredom pa uzmem 1-2 dana pauze i opet u krug, nema mi smisla pisati što radim jer mijenjam tj. radim po osjećaju

                      Jedem zobene, rižu, posni sir, whey, sjemenke, integralni kruh, kulen, jogurte, čokolada za kuhanje, obična mliječna čokolada, voće, povrće, jaja i tako, ono što mi se ubiti jede u tom trenutku tih dana, tog mjeseca. Dakle nije uvijek isto, ali vecinom su te namirnice, fitam makrose, dakle fleksibilan sam u ishrani jer mogu, ali kad budem htio srezati još formu morat cu i izvore namirnica mijenjati i onda pred kraj dijete lako ispišem plan ishrane. Mislim da sam vec postavljao ishranu u temi o Ketogenoj dijeti jednom.

                      Unos proteina je oko 180-200g, M i UH budu različiti svakodnevno, nekad mi se jede masnije pa jedem masnije, a nekad osjecam da mi treba UH pa se najedem njih i to je to. Pratim uvijek nekakav osjecaj i sve pomalo stvaram. Dakle, ako sam sad krenuo na dijetu necu krenuti naglo s brdo treninga, kardija, smanjenjem ishrane itd. nego samo gledam da odem polugladan na kraju dana spavati i to mi je dobar znak da unosim tek toliko da izguram dan i odradim kvalitetan trening.

                      Ne znam jesam ti dao šta konkretno od odgovora na tvoja pitanja, ali slobodno pitaj šta god
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • Re: hardstyle91

                        Sviđa mi se tvoja ishrana naročito čokolade!
                        i odlična forma, šta reći!
                        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                        mind, it doesn’t matter.”

                        Comment


                        • Re: hardstyle91

                          Ovo bas mocno izgleda,tebi netreba defka vec imas tjelo na defki.
                          Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                          Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                          Comment


                          • Re: hardstyle91

                            Originally posted by vege View Post
                            Sviđa mi se tvoja ishrana naročito čokolade!
                            i odlična forma, šta reći!
                            Hvala Vege
                            Onda podijeli s nama koji čokoladni recept masterŠefe
                            Originally posted by alexxx View Post
                            Ovo bas mocno izgleda,tebi netreba defka vec imas tjelo na defki.
                            Hvala alexxx ukus ti govori da meni ne treba defka, moj ukus govori da idem još spržiti sala da bude odvratno, tek tada cu biti zadovoljan
                            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                            Comment


                            • Re: hardstyle91

                              Facking riped hahah
                              Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                              Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                              Comment


                              • Re: hardstyle91

                                Dec right da mi baba u prolazu kaže "sinko jesi ti bolestan"
                                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                                Comment

                                Working...
                                X