Announcement

Collapse
No announcement yet.

hardstyle91

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: hardstyle91

    Odlican, noge pune mesa

    Ja sam imao slican princip tocnije, na onoj misicnoj partiji koju zelim popravit, taj dan bi imao neki cheat meal a i same kcal barem 1000+ vise od uobicajnog i mogu rec da funkcionira stvarno. Evo kao primjer to sam radio sa ramenima i stvarno sam nabio mesa, prednje se popravilo,srednje "izbacilo" za van a generalno kao rame se lijepo zaokruzio odnosno popravio sam onaj "3D efekt" ramena... Sljedeci plan mi je to radit sa nogama pa cemo vidjet

    Evo cisto da podijelim moje iskustvo u tom pogledu za lagano dodavanje mesa a u isto vrijeme minimalnim dobivanjem masnih naslaga...

    Ponavljam, sefe 10/10!
    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
    http://instagram.com/dinc_94
    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
    myprotein code: MP24017174

    Comment


    • Re: hardstyle91

      Originally posted by hardstyle91 View Post
      Svakako se pozabavi opcijom tjednog cikliranja kalorija, to sam vec i radio, sistem koji radi bez greške no ja dosta i kardia ubacim, mnogi pljuju po brzom hodanju da je gubitak vremena, ali ja ga ne radim samo iz razloga potrošnje nego mi je gušt pa mi je automatski i hormon sreće bolji. Bicikla također, sve što čovjeka čini sretnim. Radio sam i lagane HIIT treninge kompleksima, SQ/DL/BP/zgibovi u giga serijama što se pokazalo dobrim u očuvanju tvrdoće, no ne i presudnim. Više ovak glavu na zrak i milina.

      I mene zanima produkt ovog sistema, svakako update-am. Btw, u ovom sistemu radim i trening utezima natašte. Popijem kavu i c vitamin, strpim se sat ipo i odradim, trening mi je puno energicniji i bolji te se oslanjam na potrošnju masti u datom trenutku. Dosta ljudi bi ovo smatralo besmislenim. Ja tako vec radim dosta dugo, ne svaki trening, no često kad nemam vremena. Preporuka svakome tko može i ima volje probati. Ok zakrulji želudac malo, ali ga kava spasi. Dok opet ne zagovaram kavu prije treninga zbog pump-a, no nekad jednostavno moras reci ma boli me kita za pumpu kad ovako odradim za 20% bolji trening nego inace.
      Trenutno san u laganom deficitu i samo hodanje i prakticiran. Mozak na pasu i ajmo.

      Silom prilika san i ja odradia nekoliko jutarnjih treninga nataste proslo i pretproslo lito i mogu rec da nisan osjetia neku veliku razliku u snazi, pogotovo sta mi je zadnji obrok oko ponoc i pojeden dosta UH. S tim da san kombinira kofein sa johimbinom, puls je bia na milijun, nisan zna ko mi glavu nosi cili trening. Kad bi mi dnevni raspored bia drugaciji, definitivno mislin da bi se moga adaptirat na takav raspored treninga i na duze staze.

      Comment


      • Re: hardstyle91

        Originally posted by Dinč View Post
        Odlican, noge pune mesa

        Ja sam imao slican princip tocnije, na onoj misicnoj partiji koju zelim popravit, taj dan bi imao neki cheat meal a i same kcal barem 1000+ vise od uobicajnog i mogu rec da funkcionira stvarno. Evo kao primjer to sam radio sa ramenima i stvarno sam nabio mesa, prednje se popravilo,srednje "izbacilo" za van a generalno kao rame se lijepo zaokruzio odnosno popravio sam onaj "3D efekt" ramena... Sljedeci plan mi je to radit sa nogama pa cemo vidjet

        Evo cisto da podijelim moje iskustvo u tom pogledu za lagano dodavanje mesa a u isto vrijeme minimalnim dobivanjem masnih naslaga...

        Ponavljam, sefe 10/10!
        E ovaj pristup nisam još isprobao, kad vec ovako pozitivno pricas posvetit cu pažnju i tome, hvala na podijeljenom iskustvu i pohvalama majstore.

        Originally posted by Maximus1950 View Post
        Trenutno san u laganom deficitu i samo hodanje i prakticiran. Mozak na pasu i ajmo.

        Silom prilika san i ja odradia nekoliko jutarnjih treninga nataste proslo i pretproslo lito i mogu rec da nisan osjetia neku veliku razliku u snazi, pogotovo sta mi je zadnji obrok oko ponoc i pojeden dosta UH. S tim da san kombinira kofein sa johimbinom, puls je bia na milijun, nisan zna ko mi glavu nosi cili trening. Kad bi mi dnevni raspored bia drugaciji, definitivno mislin da bi se moga adaptirat na takav raspored treninga i na duze staze.
        hahah nisam se još nikad pozabavio nekim preW kombinacijama koje ce me dic u nebo, kako ti je djelovao sam johimbino, ako si ga koristio ?

        Da, ja sam tako natašte radio 3 mj. jer je faks zahtjevao takvu prilagodbu, bez problema se sve odradi. Je da budes pljuvan od ekipe koja je uvjerena da oni uvijek najbolje rade, ali napredak se na kraju krajeva racuna.
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • Re: hardstyle91

          I dalje 90kg, noge -1 cm, ruka 41, struk 82, list 45
          IMG_20141210_014850.jpg
          IMG_20141210_015048.jpg
          Picture 107.jpg
          Picture 106.jpg
          Picture 102.jpg
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • Re: hardstyle91

            Originally posted by hardstyle91 View Post
            I dalje 90kg, noge -1 cm, ruka 41, struk 82, list 45
            [ATTACH=CONFIG]19179[/ATTACH]
            [ATTACH=CONFIG]19180[/ATTACH]
            [ATTACH=CONFIG]19181[/ATTACH]
            [ATTACH=CONFIG]19182[/ATTACH]
            [ATTACH=CONFIG]19183[/ATTACH]

            Nije loše. Malo fali gustoće leđa. Pendlay rows radi.
            Koliki su ti maximalni liftovi?

            Comment


            • Re: hardstyle91

              Nemam šta raditi oko snage unatoc hernijaciji diska, no rekordi su 160SQ 170DL i 130BP

              Muscle mind i TUT style je nacin na koji vježbam i eto barem sam sretan da mogu vježbati, postajem estetik

              Misliš da bi pendlay mogao izvoditi s problemom koji imam?
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • Re: hardstyle91

                Originally posted by hardstyle91 View Post
                Nemam šta raditi oko snage unatoc hernijaciji diska, no rekordi su 160SQ 170DL i 130BP

                Muscle mind i TUT style je nacin na koji vježbam i eto barem sam sretan da mogu vježbati, postajem estetik

                Misliš da bi pendlay mogao izvoditi s problemom koji imam?

                Nije mi jasno kako je pola ljudi tako lako zaradilo herniju diska. Pa od čega ste? Valjda sam diza DL sa najgorom formom u kzomosu i radia svakojake kerefeke sa leđima, apsurdne leg pressove i slično i nikad problema s tim....
                Pa rješi tu *****u herniju i radi pendlay rows, ako ne, onda neki chest supported row.

                Comment


                • Re: hardstyle91

                  Originally posted by Kahn View Post
                  Nije mi jasno kako je pola ljudi tako lako zaradilo herniju diska. Pa od čega ste? Valjda sam diza DL sa najgorom formom u kzomosu i radia svakojake kerefeke sa leđima, apsurdne leg pressove i slično i nikad problema s tim....
                  Pa rješi tu *****u herniju i radi pendlay rows, ako ne, onda neki chest supported row.
                  Moguce je da se radilo o repetativnom izvođenju krivog pokreta jer su mi se simptomi javljali postepeno, nije bilo odjednom da je puklo i sl. Dakle dosta je variralo s boli itd., a magnetska je pokazala hernijaciju.

                  Rijesiti herniju je nemoguce, moguce je maknuti simptome i pritisak s korijena živca, disk bulge ili blagu protruziju je lakše zaliječiti.
                  Osim, ako imaš neko revolucijsko riješenja za rješenje hernija? Puno je danas ljudi s hernijom, gotovo 80% ljudi ima herniju samo ni ne zna jer nema simptome, jbg to je život

                  Radim chest supported rows, radim veslanje bucicom normalno, sve ide kako treba, jedino gdje fali debljine je sama sredina leđa tj. donji dio trapeza.
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment


                  • Re: hardstyle91

                    A šta radiš za noge... Noge su ti odlične, pa pretpostavljam da je malo i do genetike...

                    U svakom slučaju, šta radiš za noge, obzirom da zbog DH ne možeš baš preveliku težinu trpati na leđa?

                    Kako ti izgledaju treninzi i sa kojim težinama?
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • Re: hardstyle91

                      hvala Dača...za noge radim samo Glute Bridge i Sumo SQ bučicom, te ponekad iskorake ili bulgarian split squat, ako mogu

                      nije do genetike nogu, više pripisujem to dugogodišnjem treniranju i zreloci misica, prije su noge bile jedva 55cm i stagnirao sam dosta dugo u njima dok nisam zapeo na treninzima

                      Sumo SQ ide bucica do 35kg no ono što je kod mene iznimka, radim samo i iskljucivo kroz kontrakciju misica i trudim se jako kontrahirati misice kako u negativu tako i u pozitivnom dijelu pokreta, uobicajeno svi imamo tendenciju kontrahirati misice, ali ne do maksimale, kao kad vecina radi trbusnjake pa stisne trbuh, ali može ga još dodatno stisnuti sto se tice jacine kontrakcije i tu se onda sve mijenja, drugaciija je i novija vrsta stimulacije, to mi je sasvim dovoljno da noge u nekom segmentu napreduju kad vec ne mogu težine tovariti

                      Glute bridge nejde preko 35kg također

                      Eto i to bi bilo to, dosta jednostavno i cak smijesno.
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • Re: hardstyle91

                        "trudim se jako kontrahirati misice kako u negativu tako i u pozitivnom dijelu pokreta, uobicajeno svi imamo tendenciju kontrahirati misice, ali ne do maksimale..."

                        Čovek OBJASNIO!!!
                        Pivo za masu, rakija za defku...

                        Comment


                        • Re: hardstyle91

                          90kg krece se s dijetom lagano, slikano u pumpi, nema keto, ovaj puta carbsi konstantno 3000kcal
                          IMG_20150419_130320 - Copy.jpg
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: hardstyle91

                            Brutalan kao i uvijek
                            "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                            "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                            Comment


                            • Re: hardstyle91

                              Odlicno izgleda. Svaka cast i sretno s dijetom.

                              Comment


                              • Re: hardstyle91

                                tebi je before slika nizi bf% nego mnogima after
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X