Announcement

Collapse
No announcement yet.

hardstyle91

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: hardstyle91

    i protein je makro hihi


    NA NAJJACE !!
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: hardstyle91

      Originally posted by TripleZ View Post
      i protein je makro hihi


      NA NAJJACE !!
      dokaz da je protein makro aesthetic fail srs
      IMG_20140714_100320.jpg
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • Re: hardstyle91

        uf uf...to je to ....kakvi su planovi za dalje i da li ih uopce ima ?

        Comment


        • Re: hardstyle91

          Znaci nakon keto vratio si samo 2 kg to je ocito glikogen koji si vratio na mjesto ... I tako ostalo??? Imam neki strah od unosa mnogo UH nakon 2 mj keto bez RD . Nisam sad mislio raditi ni neki + 100 kcal tjedno ali barem po 60-70 gr dodavati tjedno nakon punjenja i zatim radit cikliranje i vise nikakve mase i dijete. Eventualno pred ljeto maknut 2-3 kg i to je to max. Ovo ici na + 9-10 kg je iscrpljujuce i nepotrebno.

          Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
          "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

          Comment


          • Re: hardstyle91

            Originally posted by Bronko View Post
            uf uf...to je to ....kakvi su planovi za dalje i da li ih uopce ima ?
            planova nema nikad kod mene, ako mi se bude dalo režem više, ako ne ne, stvorio sam si okruženje s hranom i vježbanjem u kojem jednostavno uživam
            Originally posted by Draven View Post
            Znaci nakon keto vratio si samo 2 kg to je ocito glikogen koji si vratio na mjesto ... I tako ostalo??? Imam neki strah od unosa mnogo UH nakon 2 mj keto bez RD . Nisam sad mislio raditi ni neki + 100 kcal tjedno ali barem po 60-70 gr dodavati tjedno nakon punjenja i zatim radit cikliranje i vise nikakve mase i dijete. Eventualno pred ljeto maknut 2-3 kg i to je to max. Ovo ici na + 9-10 kg je iscrpljujuce i nepotrebno.

            Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
            Nakon keto sam vratio glikogen, tako je i ostalo, a evo ti i najsvježije stanje, kilaža nepoznata, ali je i nevažna, važno da se sve ocrtava.

            Što se tice RD bože moj odradi ju slobodno, ako ju smatras optimalnom, isto tako i to minimalno povecavanje kalorija, ali gledaj da povecavas kroz makrose koji tebi pasu, vidi s UH kako je, a kako je s M


            Ovo zadnje radim upravo i ja, nista previse dolje niti gore, napredka ima, ljudi se zavaravaju stalno s vagom, a ogledalo nula, bitno da se ima 100kg svega pomalo pa si jak, jak si i ovako, onako si samo trom i nefunkcionalan, a tome težim, ne kao prije, samo kilaže kako na šipci tako i na tijelu (Y)

            IMG_20140719_223601.jpg
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • Re: hardstyle91

              E ovo je izgled za 5 , ne volim ovaj izgled kod sebe prazan sam i pocinje me vec ubijat u pojam a i kg stagniraju mislim da je dosta. Jos kada vidim ovo tvoje stanje sad, odma bih na punjenje Odlicno je. A slazem se za vagu inace sam se ravnao ogledalom a upao sam u krug ovisnika o vagi ....

              Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

              Comment


              • Re: hardstyle91

                Super, bf najbolji

                prsa genetski slabija?

                kolike su ti kilaze na cucnjevima, benču i mrtvom? (iako vidim da ne ganjas kilaze) al cisto me zanima

                Comment


                • Re: hardstyle91

                  Originally posted by Draven View Post
                  E ovo je izgled za 5 , ne volim ovaj izgled kod sebe prazan sam i pocinje me vec ubijat u pojam a i kg stagniraju mislim da je dosta. Jos kada vidim ovo tvoje stanje sad, odma bih na punjenje Odlicno je. A slazem se za vagu inace sam se ravnao ogledalom a upao sam u krug ovisnika o vagi ....

                  Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                  hvala jos jednom na pohvali, ali gledaj, ja bas zato i izbjegavam te vece oscilacije s kilažom jer, ako idem na defku i to dugacki deficiti samo me "pojede" i izgledam prazno i nikako, a ovako kad jedem sta hocu i pazim samo na unos P gledam da se sto vise krecem i sto vise poslova radim tijekom dana i bolje se iskoristi sva hrane, a ne kao kad samo sjedim i pazim na unos hrane, to sam barem primjetio ove godine, a isto tako nesto i prosle...jer, ako ces uzeti u obzir da nakon svake aktivnosti pojedes UH (da povratis energiju), a prije svake M (da imas energije) bude ludilo kombinacija i BF samo ide dolje, a misici ne pate ni najmanje, ovaj tjedan sam imao jako puno posla i ode BF ko iz pi.cke
                  Originally posted by jozo13 View Post
                  Super, bf najbolji

                  prsa genetski slabija?

                  kolike su ti kilaze na cucnjevima, benču i mrtvom? (iako vidim da ne ganjas kilaze) al cisto me zanima
                  Prsa imaju los dojam jer imam izbocena rebra pa se ni ne držim onako "ponosno", kad se izdefkam malo bolje budu cak i bolja od nogu npr., inace izgledaju genetski slabije, no necu nista prepisivati genetici, samo treningu i prehrani :P

                  Čučanj nisam sada dugo radio zbog ozljede leđa, nego sam umjesto toga radio prednji cucanj sa 60kg, a prije ozljede cucanj sam radio s 90kg do 15 ponavljanja sve uz maslac majnd naravno, benc (kontrakosi) nejdem preko 70-80kg, vise razvlacim bucicama i radim sklekove i propadanja, mrtvo ne radim

                  Rekordi su; BP 130, SQ 160 i DL 160
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment


                  • Re: hardstyle91

                    Originally posted by hardstyle91 View Post
                    jer, ako ces uzeti u obzir da nakon svake aktivnosti pojedes UH (da povratis energiju), a prije svake M (da imas energije) bude ludilo kombinacija i BF samo ide dolje, a misici ne pate ni najmanje, ovaj tjedan sam imao jako puno posla i ode BF ko iz pi.cke
                    O ovome je Petar Klančir govorio na fb stranici i uvijek mi je ostalo "zarezano" u memoriji kako bih trebao isprobat takav pristup. Naime govori kako mu masnoce daju puno vise i vremenski duze energije i da se zapravo brze iskoriste glikogenske zalihe (za razliku od obroka sa UH prije treninga) te da je takav pristup puno bolji sto se tice definiranja i skidanja bf, i sad ti to isto napises nakon dugo vremena. Pa odmah se prebacujem na takav pristup, neznam sta me sputavalo

                    Forma vrhunska kao i uvijek!!!
                    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                    http://instagram.com/dinc_94
                    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                    myprotein code: MP24017174

                    Comment


                    • Re: hardstyle91

                      To to hardy, jako mi se svida pristup... i pronasao sam se u svemu...odlucio sam promjeniti malo nacin da vidim kako ce mi utjecat na formu i samo pazim na proteine ii hodam jako puno i totalno to...
                      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                      Instagram: @shredded_dario

                      Comment


                      • Re: hardstyle91

                        Originally posted by hardstyle91 View Post
                        ...jer, ako ces uzeti u obzir da nakon svake aktivnosti pojedes UH (da povratis energiju), a prije svake M (da imas energije) bude ludilo kombinacija i BF samo ide dolje, a misici ne pate ni najmanje...
                        Točno to sam i sama primjetila..i nije mi nikako bilo jasno kako jer svi govore da su UH nužni za energiju prije treninga..ali kod mene je obrnuto..užasno me uspore i teško ih probavljam pa ne mogu nakon toga trenirati minimalno 3-4 sata, dok kad pojedem P+M obrok prije imam puno energije i mogu trenirati već nakon pola sata..
                        Simplify.

                        There are no shortcuts to any place worth going.

                        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                        HARDER.


                        Comment


                        • Re: hardstyle91

                          Drago mi je da ima istomisljenika koji su probali i koji ce probati ovakav princip jer kad gledate, pojedete UH i mislis si pa jbt nije mi neka energija bas, vise mi se spava, popijem maslinovo i neki sejk prije treninga i opa, nema one tezine na želudac, energija ne varira nego raste i puno izdržljiviji budete te je unosom masnoca osiguran lijepi kruh hormona koji nam cuvaju misice, sta ce nam nepotrebno dizanje inzulina prije treninga prevelikim kolicinama UH, punite se UH koliko vas je volja iza treninga tako ce tijelo bolje "upiti" to sve nego da se jedu svaki obrok, nije puka teorija, vidim po svom tijelu i po tijelu klijenata, malo se ovdje o tome na forumu prica, sve se vrti oko jednostavnih principa sto je i ok da se utvrdi gradivo, a kad se utvrdi gradivo onda se eksperimentira nekom zdravom logikom
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: hardstyle91

                            Carl se nebi složio s tim

                            Comment


                            • Re: hardstyle91

                              Originally posted by hardstyle91 View Post
                              Drago mi je da ima istomisljenika koji su probali i koji ce probati ovakav princip jer kad gledate, pojedete UH i mislis si pa jbt nije mi neka energija bas, vise mi se spava, popijem maslinovo i neki sejk prije treninga i opa, nema one tezine na želudac, energija ne varira nego raste i puno izdržljiviji budete te je unosom masnoca osiguran lijepi kruh hormona koji nam cuvaju misice, sta ce nam nepotrebno dizanje inzulina prije treninga prevelikim kolicinama UH, punite se UH koliko vas je volja iza treninga tako ce tijelo bolje "upiti" to sve nego da se jedu svaki obrok, nije puka teorija, vidim po svom tijelu i po tijelu klijenata, malo se ovdje o tome na forumu prica, sve se vrti oko jednostavnih principa sto je i ok da se utvrdi gradivo, a kad se utvrdi gradivo onda se eksperimentira nekom zdravom logikom
                              Ovakve rasprave mi se jako svidaju Aj se malo vise raspisi o tome sta obicno prakticiras kao obrok prije treninga i koja je to kolicina masti ? Ja dosta eksperimentiram sto se tice toga u zadnje vrijeme pa me zanimaju i tuda misljenja. Treniram ujutro i trenutno sam na nekoj kombinaciji masti, proteini i manji unos uh sto mi se pokazalo solidno jer bez uh ne funkcioniram ujutro kako spada, a od prevelike kolicine opet je kontraefekt.

                              Comment


                              • Re: hardstyle91

                                maslinovo ulje popiješ ,predivno .

                                Comment

                                Working...
                                X