Announcement

Collapse
No announcement yet.

hardstyle91

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: hardstyle91

    Hahahaha meni je na keto najcesce taj obrok jednom u danu, whey+maslinovo brzo jednostavno. Probaj carl wind mozda se izdefiniras

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

    Comment


    • Re: hardstyle91

      Originally posted by Draven View Post
      Hahahaha meni je na keto najcesce taj obrok jednom u danu, whey+maslinovo brzo jednostavno. Probaj carl wind mozda se izdefiniras

      Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
      Ja sam big eater,nemogu ja jesti nešto što ima 9kalorija na 1 gram ,ja jedem ugljikohidrate jer imaju nešto manje od 4 cal na gram ,proteine takodjer jedem .
      Maslinovo je sigurno bolje od svih životinjskih masti ,orasi i sjemenke su još zdravije puno od maslinovog .

      Probao sam keto dijetu i to najzdraviju vegansku sa biljnim uljima ,sjemenkama i mnogo povrća oraha itd ...udebljao se kao nikad u životu nakon par mjeseci .

      Više mi odgovaraju cjelovite žitarice mahunarke voce i povrce ,nego masne biljke i životinjska hrana .
      Last edited by kelly; 21-07-14, 10:54.

      Comment


      • Re: hardstyle91

        Nije 4 cal nego cetiri tisuce kalorija..dakle 4 kcal
        Inace keto ne keto uh sad uh poslije..masti prije poslije..isti vrag haha
        Probajte malo proteina puno masti puno uh, pa da vidis energije...npr napolitanke
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • Re: hardstyle91

          Originally posted by Homemade View Post
          Ovakve rasprave mi se jako svidaju Aj se malo vise raspisi o tome sta obicno prakticiras kao obrok prije treninga i koja je to kolicina masti ? Ja dosta eksperimentiram sto se tice toga u zadnje vrijeme pa me zanimaju i tuda misljenja. Treniram ujutro i trenutno sam na nekoj kombinaciji masti, proteini i manji unos uh sto mi se pokazalo solidno jer bez uh ne funkcioniram ujutro kako spada, a od prevelike kolicine opet je kontraefekt.
          Upravo to sto si rekao, ne funkcioniram na velikim kolicinama UH, bolje mi odgovaraju M, nama kao natural vjezbacima godi testosteronska prehrana bogata mastima, a UH bi trebali unositi samo iza aktivnosti i za dorucak, barem po sebi sto sam primjetio, inace mi UH samo smanje ili variraju energiju i imam onaj osjecaj težine u želudcu za razliku od toga kad jedem/pijem masti.
          Unosim npr. 3-4 jušne žlice maslinovog ulja i 60g whey-a prije treninga, nakon treninga to bude npr. 5-6 velikih šljiva i 30g whey-a, dorucak cesto bude zobene + neko voce i whey, kasnije tokom dana pojedem jaja, pred spavanje posni s orašastim plodovima i da, piletina i riža bude uvijek 1. kruti obrok nakon PWM-a, ove brojke sam ti dao okvirno jer trenutno ne brojim sta unosim

          @Carl - tu se opet istice individualnost svakoga od nas i sam si rekao kakva ti ishrana odgovara, ja isto tako govorim kakva meni ishrana odgovara i poticemo skupa ljude da probaju sve opcije i da se pronađu u jednoj od njih koja im cini tijelo energicnim i lijepo definiranim bez puno previse potkožne vode i bez onog "flat"/praznjikavog izgleda
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • Re: hardstyle91

            Justin Bieber update; 90kg
            IMG_20140521_122056.jpg
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • Re: hardstyle91

              Kolike su mjere? ) Super!! Btw kak sad stojis s nogama s treningom?
              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

              Instagram: @shredded_dario

              Comment


              • Re: hardstyle91

                Tnx, sad je trening malo bolji, snalazim se dosta sa single leg vježbama i napredka ima, rifle me opet zajebavaju što mi je dobar znak

                MJERE;
                Nadlaktica; 41
                Podlaktica; 34
                List; 45
                Butina; 63.5
                Struk; 84
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • Re: hardstyle91

                  Super! Imas bome kila s obzirom na bf (Y) List necu ni komentirat....
                  https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                  https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                  Instagram: @shredded_dario

                  Comment


                  • Re: hardstyle91

                    Hvala ti hahah list ti je bolna tocka? :P
                    Evo suncani kardio se jos može, ljeto tek stiglo
                    IMG_20141012_133548.jpg
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: hardstyle91

                      Genetičar u izradi, tek krenuo, čim bude napredka poslikam ga u svim BB pozama, dečko ima savršene muscle belies, 8 pack, borić na leđima, strijacije po tricepsu, dvoglavi biceps vidljiv, kvadriceps i loža bolest, prava rijetkost, u licu je isti Zyzz no kasnije otrkivamo identitet kad se potencijal razvije. Peace
                      11017_738851319535772_1735344555601115703_n.jpg
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • Re: hardstyle91

                        Update - 90kg - 64cm
                        Picture 90.jpg
                        Picture 93.jpg
                        Picture 91.jpg
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • Re: hardstyle91

                          Masa ocito ide dobro... (y)

                          Comment


                          • Re: hardstyle91

                            hvala Max, no samo ispravak, održavanje sistemom 3 dana (3000kcal) 4. dan (4500kcal) i tako rastem čisto i sporo ko puž, prejedanje za mene više ne postoji
                            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                            Comment


                            • Re: hardstyle91

                              Hm, zanimljiv koncept. Nesto slicno san i sam planira, doduse na tjednoj bazi bi bila cikliranja i ima bi tjedan blagog deficita (300-500) i tjedan suficita sa istim okvirima. To je eksperiment koji cu mozda provest krajem lita, ako i tad.

                              Dotad me bas zanima tvoj krajnji rezultat i ukupni dojmovi prije nego krenes na ozbiljnu defku.

                              Comment


                              • Re: hardstyle91

                                Svakako se pozabavi opcijom tjednog cikliranja kalorija, to sam vec i radio, sistem koji radi bez greške no ja dosta i kardia ubacim, mnogi pljuju po brzom hodanju da je gubitak vremena, ali ja ga ne radim samo iz razloga potrošnje nego mi je gušt pa mi je automatski i hormon sreće bolji. Bicikla također, sve što čovjeka čini sretnim. Radio sam i lagane HIIT treninge kompleksima, SQ/DL/BP/zgibovi u giga serijama što se pokazalo dobrim u očuvanju tvrdoće, no ne i presudnim. Više ovak glavu na zrak i milina.

                                I mene zanima produkt ovog sistema, svakako update-am. Btw, u ovom sistemu radim i trening utezima natašte. Popijem kavu i c vitamin, strpim se sat ipo i odradim, trening mi je puno energicniji i bolji te se oslanjam na potrošnju masti u datom trenutku. Dosta ljudi bi ovo smatralo besmislenim. Ja tako vec radim dosta dugo, ne svaki trening, no često kad nemam vremena. Preporuka svakome tko može i ima volje probati. Ok zakrulji želudac malo, ali ga kava spasi. Dok opet ne zagovaram kavu prije treninga zbog pump-a, no nekad jednostavno moras reci ma boli me kita za pumpu kad ovako odradim za 20% bolji trening nego inace.
                                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                                Comment

                                Working...
                                X