Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Evo ostao sam duzan par slika od defkice pa da nadopunim postojece...


    1.JPG
    2.JPG
    3.JPG
    4.JPG
    5.JPG
    6.JPG
    7.JPG
    8.JPG
    9.JPG

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by ScuderiaBull View Post
    Myprotein Impact Whey
    Tocno taj.

    Leave a comment:


  • ScuderiaBull
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by Draven View Post
    Daj mi reci ako nije tajna nemogu ti poslat privatnu poruku jasno mi je i zasto . Pitanje je samo jesi koritstio koncetrat ili čisti whey ??? Mjenjao sam mnogo proteina ljepo je vidjet da su neki na nekog djelovali jer kao i svi uvijek imamo dubiozu da li dobijemo u kutiji ono što piše vidim kod tebe je uspjelo pa sorry opet na pitanju o više detalja može odogovor i u privatnoj poruci. Pozdrav
    Originally posted by Draven View Post
    Ne želim se objašnjavat tko je želio shvatit pitanje shvatio je i ok. A što je na čovjeka djelovalo i s čim je zadovoljan napisao je pa tako i moje pitanje ima smisla .
    A što se tiče myproteina i pitanja koje si postavio kontra ovog što sam napisao da se vidjet da i nisi baš upucen koliko oni imaju vrsti proteina i sa kojim omjerima udjela proteina tako i razlike u cijeni. I znam da češ sad napisat kupi najskuplje i nečeš pogrješiti ali uzalud se objašnjavat kad ne shvačaš bit.
    Drugo što se tiče moje prehrane i upučenosti u to dovoljno da kažem da sam već skinuo 32 kg i održao solidnu masu bez viška kože i ostalih zdravstvenih problema tako da ne treba mi poduka nadji nekog drugog.

    Treba mi samo točan naziv proteina koje je koristio i to je sve . Pozdrav
    Myprotein Impact Whey.... a sada molim te, ne piši više

    Leave a comment:


  • Aquila_hr
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by Draven View Post
    Ne želim se objašnjavat tko je želio shvatit pitanje shvatio je i ok. A što je na čovjeka djelovalo i s čim je zadovoljan napisao je pa tako i moje pitanje ima smisla .
    A što se tiče myproteina i pitanja koje si postavio kontra ovog što sam napisao da se vidjet da i nisi baš upucen koliko oni imaju vrsti proteina i sa kojim omjerima udjela proteina tako i razlike u cijeni. I znam da češ sad napisat kupi najskuplje i nečeš pogrješiti ali uzalud se objašnjavat kad ne shvačaš bit.
    Drugo što se tiče moje prehrane i upučenosti u to dovoljno da kažem da sam već skinuo 32 kg i održao solidnu masu bez viška kože i ostalih zdravstvenih problema tako da ne treba mi poduka nadji nekog drugog.

    Treba mi samo točan naziv proteina koje je koristio i to je sve . Pozdrav
    Evo ti točan naziv protejina. Pozdrav

    Originally posted by WTF View Post
    tnx
    hihi, puno proteina punooo
    Iskreno, MyProtein je jeftin i koristio sam ga kao glavni izvor proteina uz oslica i piletinu ali u manjoj mjeri da si dijetu ucinim sto je moguce pristupacnijom financijski, shvacas?
    Ne mogu, tj ne zelim, tj nisam zelio dnevno bacati lovu na kilo piletine i slicno...
    Tako da sam relativno povoljno odradio ovo...

    Leave a comment:


  • Draven
    replied
    Re: WTF - Slike

    Ne želim se objašnjavat tko je želio shvatit pitanje shvatio je i ok. A što je na čovjeka djelovalo i s čim je zadovoljan napisao je pa tako i moje pitanje ima smisla .
    A što se tiče myproteina i pitanja koje si postavio kontra ovog što sam napisao da se vidjet da i nisi baš upucen koliko oni imaju vrsti proteina i sa kojim omjerima udjela proteina tako i razlike u cijeni. I znam da češ sad napisat kupi najskuplje i nečeš pogrješiti ali uzalud se objašnjavat kad ne shvačaš bit.
    Drugo što se tiče moje prehrane i upučenosti u to dovoljno da kažem da sam već skinuo 32 kg i održao solidnu masu bez viška kože i ostalih zdravstvenih problema tako da ne treba mi poduka nadji nekog drugog.

    Treba mi samo točan naziv proteina koje je koristio i to je sve . Pozdrav

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by Draven View Post
    Daj mi reci ako nije tajna nemogu ti poslat privatnu poruku jasno mi je i zasto . Pitanje je samo jesi koritstio koncetrat ili čisti whey ??? Mjenjao sam mnogo proteina ljepo je vidjet da su neki na nekog djelovali jer kao i svi uvijek imamo dubiozu da li dobijemo u kutiji ono što piše vidim kod tebe je uspjelo pa sorry opet na pitanju o više detalja može odogovor i u privatnoj poruci. Pozdrav
    meni je malo smiješan dio gdje kažeš da je lijepo vidjet da je whey na nekoga djelovao ? na razumijem to, po čemu ti vidiš konkretno da je na njega whey djelovao. pa čovjek je imao sređenu prehranu i toga se držao, naravno da mu je malo whey pomogao jer je koristan u nekim situacijama (npr.ujutro, trening...), al baš da se može sve pripisat wheyu, nema šanse

    Leave a comment:


  • Archiv3r
    replied
    Re: WTF - Slike

    koncentrat ili cisti whey? sta je to cisti whey.

    postoji ti koncentrat, izolat i hidroizolat. koncentrat je najbolji omjer dobiveno-ulozeno

    Leave a comment:


  • Draven
    replied
    Re: WTF - Slike

    Daj mi reci ako nije tajna nemogu ti poslat privatnu poruku jasno mi je i zasto . Pitanje je samo jesi koritstio koncetrat ili čisti whey ??? Mjenjao sam mnogo proteina ljepo je vidjet da su neki na nekog djelovali jer kao i svi uvijek imamo dubiozu da li dobijemo u kutiji ono što piše vidim kod tebe je uspjelo pa sorry opet na pitanju o više detalja može odogovor i u privatnoj poruci. Pozdrav

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by IgyBoy View Post
    Odlican posao. Puno ulozenog truda se isplatilo na kraju. Kapa dolje na ustrajnosti.
    Hvala kolega, tvoje misljenje duplo uvazavam i cijenim
    Mada ovo ''na kraju'' bio ispravio jer nisam jos dosao do kraja kako sam zamislio hehe, jos bar 6 kila živog mesa, od toga 3kg u ložu, 2 u kvadriceps i 1 kg u prsa (kad bi to tako išlo bilo bi lijepo ). Ali nema žurbe, budem ja to postigao sooner or later

    Leave a comment:


  • IgyBoy
    replied
    Re: WTF - Slike

    Odlican posao. Puno ulozenog truda se isplatilo na kraju. Kapa dolje na ustrajnosti.

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Hvala zyzz1993 sa malim zakasnjenjem, nekako sam preskocio tvoj post
    Hvala david22

    @Ilusion
    Hvala kolega, neznam sto reci osim hvala i da m je drago da ti se svidja
    Pa da... Trebalo je puno ustrajnosti i discipline.
    Last edited by WTF; 10-06-13, 22:52.

    Leave a comment:


  • Ilusion
    replied
    Re: WTF - Slike

    Wtf ovo je po mojoj nekoj filozofiji savršeno muško tijelo. Mogu samo hvaliti do sutra, ali treba jebačka volja i rad, svaka čast na ustrajnosti !

    Leave a comment:


  • david22
    replied
    Re: WTF - Slike

    Odlično odrađeno!

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by Newbie View Post
    Svaka cast na rezultatu, impresivno.
    Ovo mi nije jasno dva i nesto sitno mjeseca je cca 70 dana sto ispada da si 17kg praha pojeo za 70 dana ili ti 250g dnevno ??
    Ne mislis da je to friki ??
    Pa koliko si ti kalorija unosio i proteina po tome dnevno ?
    tnx
    hihi, puno proteina punooo
    Iskreno, MyProtein je jeftin i koristio sam ga kao glavni izvor proteina uz oslica i piletinu ali u manjoj mjeri da si dijetu ucinim sto je moguce pristupacnijom financijski, shvacas?
    Ne mogu, tj ne zelim, tj nisam zelio dnevno bacati lovu na kilo piletine i slicno...
    Tako da sam relativno povoljno odradio ovo...

    Leave a comment:


  • Newbie
    replied
    Re: WTF - Slike

    Originally posted by WTF View Post
    P.s otišlo je 12kg wheya, 5 kg caseina uz prehranu u ova dva i nešto sitno mjeseca
    Svaka cast na rezultatu, impresivno.
    Ovo mi nije jasno dva i nesto sitno mjeseca je cca 70 dana sto ispada da si 17kg praha pojeo za 70 dana ili ti 250g dnevno ??
    Ne mislis da je to friki ??
    Pa koliko si ti kalorija unosio i proteina po tome dnevno ?

    Leave a comment:

Working...
X