Announcement

Collapse
No announcement yet.

Krešimir - Moj napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Krešimir - Moj napredak

    Originally posted by Argentum View Post
    Zahvaljujem na podijeljenom misljenju.

    Radim zgibove s uspravljenim nogama (ovdje je benefit veci i za druge misice), takodjer vjesanje s dizanjem nogu i lateralnim pokretima. Vec dugo vremena koristim program od sest minuta (sest vjezbi, svaka po minutu bez pauze) i to mi je mnogo pomoglo. Nakon svakog treninga obavezno plankam po tri minute. Unatoc tome sto imam poprilicno sala trbusnjaci se naziru, a kada prstima prodjem preko njih tacno osjetim da su cvrsti i separirani. Smatram da imam snazan core jer radim veliki broj ponavljanja na bodyweight vjezbama i mogu raditi tezim bucicama bez spottera.
    hmmm.....mozda imas onda vise sala nego ja.....ne znam evo znam da sam i ja osjetio trbusnjake prije,ali tek kada sam poceo radit one vjezbe su mi bas iskocili.....ej bolje su se vidjeli....ok i gubio sam na salu takoder,ali mislim da su mi te vjezbe dosta pomogle.....
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • Re: Krešimir - Moj napredak

      230320158141.jpg Form update, 71 kg.

      Comment


      • Re: Krešimir - Moj napredak

        Originally posted by Krešimir View Post
        [ATTACH=CONFIG]19411[/ATTACH] Form update, 71 kg.
        nice,nice.....odlicno zgleda.........ali daj pazi razliku!!!!!!!!!! gdje ti 20kg izmedu tebe i mene,a isto smo kakti visoki1!!!!!!!!1
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • Re: Krešimir - Moj napredak

          Sudeci po upper bodyu ovo je puno vise od 71kg, vjerojatno noge ne prate bas...

          Comment


          • Re: Krešimir - Moj napredak

            dobar izgled, vjerojatno odlicna genetika iskoristi ju maksimalno.

            Comment


            • Re: Krešimir - Moj napredak

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              Sudeci po upper bodyu ovo je puno vise od 71kg, vjerojatno noge ne prate bas...
              da i meni to jedino pada na pamet
              This is your life and it’s ending one minute at a time

              Comment


              • Re: Krešimir - Moj napredak

                Vjerovatno ste svjesni toga da je upravo definicija i oderanost taj parametar koji daje vizuelnu velicinu i voluminoznost, posebno na solo slikama. Kresimirova forma je odlicna i ne mora znaciti da mora imati puno kilograma da bi tako izgledao. Stoji jos i to sto Maximus kaze za noge.

                Sve u svemu, odlicno to izgleda. Svaka cast za napredak i samo tako nastavi.

                Comment


                • Re: Krešimir - Moj napredak

                  Originally posted by Argentum View Post
                  Vjerovatno ste svjesni toga da je upravo definicija i oderanost taj parametar koji daje vizuelnu velicinu i voluminoznost, posebno na solo slikama. Kresimirova forma je odlicna i ne mora znaciti da mora imati puno kilograma da bi tako izgledao. Stoji jos i to sto Maximus kaze za noge.

                  Sve u svemu, odlicno to izgleda. Svaka cast za napredak i samo tako nastavi.
                  sigurno,ali neobicno mi je da na istu visinu ja imam 20kg vise......pa nije da toliko sala vise imam nego on.....nije da nemam,ali bas toliko????? to mi nekako cudno
                  This is your life and it’s ending one minute at a time

                  Comment


                  • Re: Krešimir - Moj napredak

                    Nema tu nista neobicno. Ti imas vise mesa, a Kresimir estetiku. Simple as that.

                    Comment


                    • Re: Krešimir - Moj napredak

                      Originally posted by Argentum View Post
                      Nema tu nista neobicno. Ti imas vise mesa, a Kresimir estetiku. Simple as that.
                      hmmm sada ne shvacam...ja sa vise mesa ne mogu imati estetiku ili kakoŽ????
                      This is your life and it’s ending one minute at a time

                      Comment


                      • Re: Krešimir - Moj napredak

                        Ne, pogresno. Naravno da mozes imati estetiku s vise mesa, ali odmah ces imati manje kila od trenutnog stanja. Ili ako zelis ostati na toj kilazi, a imati estetiku bez imalo sala onda ces morati napakovati jos misica. Najteze je imati puno misica i nizak bodyfat. Kada neko kaze da ima oderanih 90kg na nasoj visini onda se u njega gleda kao u nadnaravnu pojavu. Uglavnom, razumijes me sta zelim reci.

                        Comment


                        • Re: Krešimir - Moj napredak

                          Originally posted by Argentum View Post
                          Ne, pogresno. Naravno da mozes imati estetiku s vise mesa, ali odmah ces imati manje kila od trenutnog stanja. Ili ako zelis ostati na toj kilazi, a imati estetiku bez imalo sala onda ces morati napakovati jos misica. Najteze je imati puno misica i nizak bodyfat. Kada neko kaze da ima oderanih 90kg na nasoj visini onda se u njega gleda kao u nadnaravnu pojavu. Uglavnom, razumijes me sta zelim reci.
                          pa dobro da razumijem...ali nisamo nogice jos vidjeli tako da se tu skriva dosta misica ili ne skriva hocu reci mozda su noge slabije ravijene nego gornji dio.....
                          This is your life and it’s ending one minute at a time

                          Comment


                          • Re: Krešimir - Moj napredak

                            Hvala svima na komentarima. U zadnje vrijeme radim uglavnom snagu, 3x tjedno, počinjem sa čučnjevima, odradim ih 7-10 serija, noge su prioritet, bit će i slika nogu.

                            Comment


                            • Re: Krešimir - Moj napredak

                              Pokusaj uraditi cetiri serije cucnjeva od po dvadeset ponavljanja s minutom odmora (pumpanje, dakle TUT sve vrijeme bez dizanja do kraja samo spustanja do kraja) s dvije bucice od 20kg (ako ste jaci moze i vise). Nemojte nista komentarisati, samo pokusajte i javite.

                              Comment


                              • Re: Krešimir - Moj napredak

                                Originally posted by Argentum View Post
                                Pokusaj uraditi cetiri serije cucnjeva od po dvadeset ponavljanja s minutom odmora (pumpanje, dakle TUT sve vrijeme bez dizanja do kraja samo spustanja do kraja) s dvije bucice od 20kg (ako ste jaci moze i vise). Nemojte nista komentarisati, samo pokusajte i javite.
                                (ovo nije komentar...ovo je samo smajlic)
                                This is your life and it’s ending one minute at a time

                                Comment

                                Working...
                                X