Announcement

Collapse
No announcement yet.

Krešimir - Moj napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Krešimir - Moj napredak

    Ide ide, samo guraj dalje
    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
    http://instagram.com/dinc_94
    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
    myprotein code: MP24017174

    Comment


    • Re: Krešimir - Moj napredak

      Na osnovu slike nikada ne bih rekao da imas samo 72 kilograma. Lijepo izgleda. Samo naprijed.

      Comment


      • Re: Krešimir - Moj napredak

        Originally posted by Argentum View Post
        Na osnovu slike nikada ne bih rekao da imas samo 72 kilograma. Lijepo izgleda. Samo naprijed.
        Donji dio tijela mi nije impresivan, nije da imam čačkalice ali ono, zanemarivao sam noge, sad to ispravljam. Da sam radio čučnjeve 2 puta tjedno sad bi sigurno imao koju kilu više a i još bolje bi izgledao.

        Comment


        • Re: Krešimir - Moj napredak

          Super je ovo stvarno...jos malo idi i to je to,nemoj puno mrsavit..
          I moj savjet ti je onda da opalis neku hardcore masu i sredis i noge i sve.
          Inace super stvarno
          "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

          "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

          Comment


          • Re: Krešimir - Moj napredak

            Originally posted by Krešimir View Post
            Donji dio tijela mi nije impresivan, nije da imam čačkalice ali ono, zanemarivao sam noge, sad to ispravljam. Da sam radio čučnjeve 2 puta tjedno sad bi sigurno imao koju kilu više a i još bolje bi izgledao.
            Samo naprijed. Tvoj napredak ce biti jos veci kada pojacas noge, obzirom da tim treningom pogadjas cijelo tijelo.

            Comment


            • Re: Krešimir - Moj napredak

              Svaka čast druže.

              Comment


              • Re: Krešimir - Moj napredak

                Nemas nijednu staru sliku pa ne mogu da usporedjujem nazalost, kakogod solidno za pocetak, opet kazem ne znam kakav si bio prije
                Don't Stop Tryin'



                Comment


                • Re: Krešimir - Moj napredak

                  Originally posted by Krešimir View Post
                  Donji dio tijela mi nije impresivan, nije da imam čačkalice ali ono, zanemarivao sam noge, sad to ispravljam. Da sam radio čučnjeve 2 puta tjedno sad bi sigurno imao koju kilu više a i još bolje bi izgledao.
                  A kad sam ti ja to govorio nisi mi vjerovao, ali dobro da si shvatio, sad samo deri.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • Re: Krešimir - Moj napredak

                    Izgledas dosta krupnije od 72 kg ,na 180cm,ako je visina tocna
                    Ja imam 72,73 kg na 185,a izgledam ko dijete ,ruka mi je ni pola tvoje.

                    Poslano sa mog HTC One S koristeći Tapatalk

                    Comment


                    • Re: Krešimir - Moj napredak

                      Cini ti se jer je Kresimir izdefinisan. Mozda tvoja ruka jeste manja, ali ne toliko koliko mislis. Definicija prividno daje na velicini, posebno u slucaju kada vjezbac ima fino oblikovana ramena, izrazen trapez i suptilne separacije.

                      Comment


                      • Re: Krešimir - Moj napredak

                        Stavio sam na svojoj temi sliku,brate pogledaj pa reci.izdefiniran il ne dupli je od mene

                        Comment


                        • Re: Krešimir - Moj napredak

                          Originally posted by Argentum View Post
                          Cini ti se jer je Kresimir izdefinisan. Mozda tvoja ruka jeste manja, ali ne toliko koliko mislis. Definicija prividno daje na velicini, posebno u slucaju kada vjezbac ima fino oblikovana ramena, izrazen trapez i suptilne separacije.
                          Pa nisam baš izdefiniran, od kad sam počeo trenirati nisam ni bio mastan, kako sam dobivao na mišićima i obliku tako su i masti išle dolje, rekao bih da su mi leđa najbolje definirana, na njima nemam ni gram masti valjda, makar valjda rijetko tko i ima Ruke također, kao i prsa. Naravno da bi se tu dalo još skinuti, sigurno bi onda još bolje bilo, tome i težim. Na ovoj slici taman izgleda ko da mi se trbušni naziru, ali inače imam nešto više sala i trbušni se ne vide, taj dan mislim da sam radio prsa i cardio, bilo je dobro svijetlo pa se možda poklopilo da izgledam za nijansu bolje. Kilaža je i dalje ista, vrti se oko 72 kilograma, došla je i nova vaga Svi kojima velim za kilažu se čude i dali bi mi puno više, valjda mi u nogama fali kojih 5 kilograma.

                          Comment


                          • Re: Krešimir - Moj napredak

                            Bitno je da imas snazan core, a salo bi lagano otislo blitz dijetom. Samo treba paziti da prije toga napakujes jos misica jer bi bilo opasno da sa svojih 72kg pokusas izgubiti jos masnog tkiva na takav nacin. Razumijem sta zelis reci jer i sam treniram na taj nacin, ali vrlo je tesko odrzavati definiciju i nabiti masu u isto vrijeme. Upravo zbog toga pati moja voluminoznost, a kako je krenulo tijelo ce mi postati imuno na nizi kalorijski unos tako da sam sada blago pojacao unos. I rezultati su tu.

                            Jedino s cim imam teske probleme je stomak, ali u posljednje vrijeme kako sam pojacao intenzitet na racun volumena situacija postaje malo bolja. Nije bajna, ali nadam se da ce biti nesto od toga ako ovako nastavim. Slika u prilog. Trenutno 82kg.

                            3.jpg

                            Comment


                            • Re: Krešimir - Moj napredak

                              Originally posted by Argentum View Post
                              Bitno je da imas snazan core, a salo bi lagano otislo blitz dijetom. Samo treba paziti da prije toga napakujes jos misica jer bi bilo opasno da sa svojih 72kg pokusas izgubiti jos masnog tkiva na takav nacin. Razumijem sta zelis reci jer i sam treniram na taj nacin, ali vrlo je tesko odrzavati definiciju i nabiti masu u isto vrijeme. Upravo zbog toga pati moja voluminoznost, a kako je krenulo tijelo ce mi postati imuno na nizi kalorijski unos tako da sam sada blago pojacao unos. I rezultati su tu.

                              Jedino s cim imam teske probleme je stomak, ali u posljednje vrijeme kako sam pojacao intenzitet na racun volumena situacija postaje malo bolja. Nije bajna, ali nadam se da ce biti nesto od toga ako ovako nastavim. Slika u prilog. Trenutno 82kg.

                              [ATTACH=CONFIG]19380[/ATTACH]
                              meni je kod trbuha najvise pomoglo to da sam dosta radio trbuh....i to rad na onim vrecama za ruke na koje se objesi i dizanje nogu do glave,na kotacu na stojecki ne na koljenima,lezanje na bech klupi sa nekih 50-60 kg da drzis u zraku i dizanje nogu sto vise s tim da dizes i kukove da trbuh vise radi......eto to su neke vjezbe koje radim i od kojih su mi iskocili trbusnjaci i vide se relativno dosta s obzirom na kolicinu sala
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment


                              • Re: Krešimir - Moj napredak

                                Zahvaljujem na podijeljenom misljenju.

                                Radim zgibove s uspravljenim nogama (ovdje je benefit veci i za druge misice), takodjer vjesanje s dizanjem nogu i lateralnim pokretima. Vec dugo vremena koristim program od sest minuta (sest vjezbi, svaka po minutu bez pauze) i to mi je mnogo pomoglo. Nakon svakog treninga obavezno plankam po tri minute. Unatoc tome sto imam poprilicno sala trbusnjaci se naziru, a kada prstima prodjem preko njih tacno osjetim da su cvrsti i separirani. Smatram da imam snazan core jer radim veliki broj ponavljanja na bodyweight vjezbama i mogu raditi tezim bucicama bez spottera.

                                Comment

                                Working...
                                X