Announcement

Collapse
No announcement yet.

Krešimir - Moj napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Krešimir - Moj napredak

    Originally posted by bugi View Post
    Stavi onu uobičajenu sliku prednjeg djela opušten da bolje usporedimo.
    Budem kad se izdepiliram

    Comment


    • Re: Krešimir - Moj napredak

      Kahn, kapa do poda na izgledu

      Comment


      • Re: Krešimir - Moj napredak

        Originally posted by Krešimir View Post
        Kahn, kapa do poda na izgledu
        Danke schön , samo šta je ova slika slikana sa 10 kg manje u fazi treniranja za izgled, a sad nije faza treniranja za izgled

        Comment


        • Re: Krešimir - Moj napredak

          Originally posted by bugi View Post
          Stavi onu uobičajenu sliku prednjeg djela opušten da bolje usporedimo.
          Eto, mislim da je sad razlika dosta vidljiva i da mogu biti zadovoljan, a i jesam Samo mi nije jasna kilaža, imam 72 kile a još imam masti za skinuti, najbolje se vidi po trbuhu di se ni ne naziru trbušni.
          DSCF2527.JPG081120147781.jpg

          Comment


          • Re: Krešimir - Moj napredak

            Originally posted by Krešimir View Post
            Eto, mislim da je sad razlika dosta vidljiva i da mogu biti zadovoljan, a i jesam Samo mi nije jasna kilaža, imam 72 kile a još imam masti za skinuti, najbolje se vidi po trbuhu di se ni ne naziru trbušni.
            [ATTACH=CONFIG]18943[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18944[/ATTACH]
            A zašto imaš još sala skidat? Ideš na takmičenje? Gradi masu, sad si idealnog bodyfata (12%), pri kojem je tijelo najanaboličnije. Samo guraj masu.

            Comment


            • Re: Krešimir - Moj napredak

              Nebi se bas slozia da je ovo 12%. Ovo je u najboljem slucaju 15-16%...

              Comment


              • Re: Krešimir - Moj napredak

                Originally posted by Maximus1950 View Post
                Nebi se bas slozia da je ovo 12%. Ovo je u najboljem slucaju 15-16%...
                U najboljem slučaju? možda sam na 20 onda...

                Comment


                • Re: Krešimir - Moj napredak

                  Samokriticnost je vrlina.

                  Ako mislis da san u krivu, idi na dijetu, izgubi 3-4kg, to je na tvoju kilazu sigurno 4-5% bfa. Onda se slikaj, usporedi i reci izgleda li ti to ko da si na 7-8% bfa. Ja ti garantiran da neces imat niti six pack kvalitetan a kamoli da ces licit shredded.

                  Nije poanta omalovazit tvoj trud, samo ti ocu ukazat da ako imas krivu predodzbu o sebi, neke stvari ces krivo postavit i onda promasit u kalkulacijama. Meni omiljena je "ma iden na dijetu 2 tjedna izgubit 2-3 kg da se sredin".

                  Comment


                  • Re: Krešimir - Moj napredak

                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    Samokriticnost je vrlina.

                    Ako mislis da san u krivu, idi na dijetu, izgubi 3-4kg, to je na tvoju kilazu sigurno 4-5% bfa. Onda se slikaj, usporedi i reci izgleda li ti to ko da si na 7-8% bfa. Ja ti garantiran da neces imat niti six pack kvalitetan a kamoli da ces licit shredded.

                    Nije poanta omalovazit tvoj trud, samo ti ocu ukazat da ako imas krivu predodzbu o sebi, neke stvari ces krivo postavit i onda promasit u kalkulacijama. Meni omiljena je "ma iden na dijetu 2 tjedna izgubit 2-3 kg da se sredin".
                    Ma ja sam prvi samokritičan ali ovih 18% mi malo previše

                    Comment


                    • Re: Krešimir - Moj napredak

                      istina, ja bi ti da 14 % (naravno na ovoj drugoj slici)

                      Comment


                      • Re: Krešimir - Moj napredak

                        Originally posted by Krešimir View Post
                        Ma ja sam prvi samokritičan ali ovih 18% mi malo previše
                        Ma pusti Maximusa, nemaš ti sigurno 18%, ako ti imaš, onda ima i on, a ja imam 22. Ovo je između 12 i 14 i nije ti potrebna definicija. Potrebna ti je masa, imaš 76 kg, to je pre malo za muškarca. Zar nisi čua šta Vuco kaže

                        Comment


                        • Re: Krešimir - Moj napredak

                          Originally posted by Kahn View Post
                          Ma pusti Maximusa, nemaš ti sigurno 18%, ako ti imaš, onda ima i on, a ja imam 22. Ovo je između 12 i 14 i nije ti potrebna definicija. Potrebna ti je masa, imaš 76 kg, to je pre malo za muškarca. Zar nisi čua šta Vuco kaže
                          Inače imam između 72 i 73 Otišlo mi par kila u međuvremenu a nisam ništa smanjivao prehranu, naprotiv, niti kardio radim.

                          Comment


                          • Re: Krešimir - Moj napredak

                            040220158032.jpg
                            Pohvale i kritike slobodno

                            Comment


                            • Re: Krešimir - Moj napredak

                              Ovo je odlično, nema se šta zamjeriti, kako je s ostalim skupinama?
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • Re: Krešimir - Moj napredak

                                Originally posted by hardstyle91 View Post
                                Ovo je odlično, nema se šta zamjeriti, kako je s ostalim skupinama?
                                Noge zaostaju, do ljeta bude to sređeno, znam da vaga nije mjerilo ali brine me kilaža koja je uvijek više manje ista, počeo sam 72 kg, toliko imam i sad. Idem sad na cikliranje UH da skinem masti, povećat ću unos na dan kad budem radio noge, prsa i leđa. Nadam se da će djelovati i da ću zadržati mišićnu masu

                                Comment

                                Working...
                                X